
Siedziba MMR Group z kamieniem węgielnym
Prowadzona przez Allcon budowa nowej siedziby MMR Group osiągnęła kolejny ważny punkt – 22 września odbyła się uroczystość wmurowania kamienia węgielnego.
Prowadzona przez Allcon budowa nowej siedziby MMR Group osiągnęła kolejny ważny punkt – 22 września odbyła się uroczystość wmurowania kamienia węgielnego.
W wydarzeniu wzięli udział właściciele oraz członkowie zarządu firmy wraz z pełnomocnikami, przedstawiciele Urzędu Gminy Kosakowo oraz Allconu wraz z zespołem realizacyjnym.
Jakub Dobrowodzki
prezes zarządu generalnego wykonawcy Allcon
Wmurowanie kamienia to w budowlanej tradycji ważny moment, a w tym tygodniu nabiera jeszcze większego znaczenia, gdyż w czwartek 25 września będziemy świętować Dzień Budowlańca. Efekty trwających pół roku prac są widoczne dookoła nas i już dziś mogę zaprosić ‘do zobaczenia podczas otwarcia’
Przypomnijmy, rozpoczęcie budowy nastąpiło w marcu tego roku, przy ul. Rumskiej w Dębogórzu (gm. Kosakowo). Nowoczesny kompleks obejmuje halę produkcyjno–magazynową wraz z dwukondygnacyjnym zapleczem biurowym. Jak podkreślali podczas wydarzenia przedstawiciele inwestora, dotychczasowy rozwój przedsiębiorstwa spowodował, że nowa siedziba na pewnym etapie stała się koniecznością nie tylko z powodu rosnącej produkcji, ale ma istotne znaczenie dla podniesienia komfortu pracowników biurowych. Inwestycja ma być gotowa w III kwartale 2026 roku.
MMR Group stanowią trzy spółki: działająca na polskim rynku pojazdów szynowych i infrastruktury torowej MMR Group TransComfort, obsługująca sektor poligraficzny MMR Group PrintSolutions oraz zajmująca się transferem mediów MMR Group MediaTransfer. Przemysłowy i produkcyjny charakter działalności inwestora wpisuje się w portfolio i doświadczenia generalnego wykonawcy Allcon, który w przeszłości zrealizował takie projekty, jak m.in. fabryka Polipack w Gościcinie, hale produkcyjne Damen Shipyards w Gdyni oraz magazyn wysokiego składowania Porta KMI w Nidzicy.
Niniejsza strona ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Zamieszczone na stronie materiały graficzne w tym animacje, wizualizacje, mają charakter wyłącznie poglądowy, a przedstawione w nich modele budynków oraz zagospodarowania terenu mogą podlegać zmianom na etapie realizacji. Zmianie nie ulegną istotne cechy świadczenia oraz funkcjonalność budynków.