ALLCON Budownictwo z nagrodą w konkursie „Budowa Roku 2015”

Realizacja przebudowy siedziby LPP przyniosła ALLCON Budownictwo nagrodę II stopnia w prestiżowym, ogólnopolskim konkursie „Budowa Roku 2015”.

Coroczny konkurs „Budowa Roku” organizowany jest przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa, Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa oraz Główny Urząd Nadzoru Budowlanego. Nagroda II stopnia za realizację dla LPP została przyznana ALLCON Budownictwo w kategorii budynków biurowo-usługowych. Komisja konkursowa doceniła nowoczesne walory estetyczne obiektu, wpisanie się realizacji w założenia rewitalizacji całej dzielnicy Dolnego Miasta w Gdańsku, dostosowanie biurowca do klasy A+, a także wysoką jakość materiałów wykończeniowych i innowacyjne rozwiązania w zakresie zarządzania funkcjami użytkowymi.

Tegoroczne wyróżnienie nie jest pierwszym, jakie ALLCON Budownictwo zdobywał w konkursie „Budowa Roku”. Na koncie spółki znajdują się m.in. nagroda I stopnia za realizację Golden Tulip Gdańsk Residence w 2013 roku oraz II stopnia za realizację Hotelu Puro w 2014 roku.


O ALLCON BUDOWNICTWO Sp. z o.o.

To pomorska spółka specjalizująca się w generalnym wykonawstwie budowlanych obiektów kubaturowych w modelach „zaprojektuj i wybuduj” oraz „pod klucz”. Przez 27 lat obecności na rynku, firma zrealizowała kilkadziesiąt projektów dla polskich i zagranicznych inwestorów. W jej dorobku znajduje się szereg certyfikatów, m.in. wydane przez niezależną, międzynarodową jednostkę certyfikacyjną Det Norske Veritas (obecnie DNV GL Group), potwierdzające spełnianie wymagań norm opisujących zasady zarządzania jakością (ISO 9001:2008) oraz zarządzania środowiskowego (ISO 14001:2004).