Wbicie łopaty pod budowę ostatniego etapu apartamentów Neptun Park w Gdańsku

Miło nam poinformować, że dnia 5 listopada 2015 roku, odbyło się symboliczne wbicie łopaty rozpoczynające budowę najnowszej inwestycji Qualia Development, ostatniego etapu osiedla Neptun Park.

Na generalnego wykonawcę wybrano firmę Allcon, która obecna jest na rynku budowlanym od 1990 roku. Uzyskanie pozwolenia na użytkowanie planowane jest na koniec pierwszego kwartału 2017 roku.

Neptun Park znany jest, jako wyjątkowe miejsce, położone zaledwie 100 kroków od piaszczystej plaży w Gdańsku Jelitkowo. Kameralne budynki sąsiadują z morzem, lasem wydmowym i Parkiem Reagana.

Klienci w ofercie znajdą bogaty wybór metraży od 33 mdo 198 m2, przestronne wnętrza, duże okna i tarasy, nowoczesne i ekologiczne materiały, całodobową ochronę, wideomofony oraz podziemny parking. Dbałość o szczegóły i niespotykane otoczenie stanowią wizytówkę osiedla Neptun Park -jednego z najatrakcyjniejszych w Trójmieście.

Bliskie sąsiedztwo tętniącego życiem Sopotu i centrum Gdańska, a także łatwy dojazd do lotniska, sprawiają że jest to miejsce idealne zarówno do zamieszkania jak i zakupu z przeznaczeniem inwestycyjnym.


O ALLCON BUDOWNICTWO Sp. z o.o.

To pomorska spółka specjalizująca się w generalnym wykonawstwie budowlanych obiektów kubaturowych w modelach „zaprojektuj i wybuduj” oraz „pod klucz”. Przez 27 lat obecności na rynku, firma zrealizowała kilkadziesiąt projektów dla polskich i zagranicznych inwestorów. W jej dorobku znajduje się szereg certyfikatów, m.in. wydane przez niezależną, międzynarodową jednostkę certyfikacyjną Det Norske Veritas (obecnie DNV GL Group), potwierdzające spełnianie wymagań norm opisujących zasady zarządzania jakością (ISO 9001:2008) oraz zarządzania środowiskowego (ISO 14001:2004).