Domy pod Koroną – kolejna udana realizacja Allcon Budownictwo

  • 80 mieszkań w dwóch budynkach Domów pod Koroną pozytywnie przeszło procedurę odbiorową

  • W 2018 roku zakończyliśmy dwie inwestycje mieszkaniowe – Domy pod Koroną oraz Willę Park

 

Gdańska inwestycja (ul. Morenowe Wzgórze, dzielnica Piecki – Migowo) to dwa trzypiętrowe i ogrodzone budynki, w których znajduje się po 40 mieszkań. Powierzchnia użytkowa każdego budynku to 3 845 m², a kubatura 9 297 m³.

Projekt wyróżnia niska zabudowa, która skalą nawiązuje do sąsiedniego Królewskiego Wzgórza oraz efektowna architektura wkomponowana w krajobraz morenowych wzgórz.

- Budownictwo mieszkaniowe to obecnie główny filar firmy. W tym obszarze wszystkie działania są prowadzone bardzo dynamicznie. Jedną budowę kończyny jednocześnie zaczynając następną – mówi Mariusz Białek, Prezes Zarządu Allcon Budownictwo -  Nad szybkim tempem prac czuwa nasza profesjonalna kadra, ale z zachowaniem stosownych środków  bezpieczeństwa pracy na budowie oraz wysokiej jakości robót. 

Deweloperem inwestycji jest spółka Allcon Osiedla. 

Zaawansowane prace na pozostałych budowach

Równolegle prace budowlane w zakresie budownictwa mieszkaniowego trwają na kilku placach budowy : w Gdańsku na Zielonej Alei i Kamienicach Malczewskiego II,  w Gdyni na Osiedlu Gdyńskim, w Pucku (Nexo Apartamenty na Klifie) oraz w Sopocie (Apartamenty Dolny Sopot dla Inwestora zewnętrznego). Do portfolio gdańskich realizacji Allcon Osiedla dołączy wkrótce kolejna – Tarasy Bałtyku.


O ALLCON BUDOWNICTWO Sp. z o.o.

To pomorska spółka specjalizująca się w generalnym wykonawstwie budowlanych obiektów kubaturowych w modelach „zaprojektuj i wybuduj” oraz „pod klucz”. Przez 28 lat obecności na rynku, firma zrealizowała kilkadziesiąt projektów dla polskich i zagranicznych inwestorów. W jej dorobku znajduje się szereg certyfikatów, m.in. wydane przez niezależną, międzynarodową jednostkę certyfikacyjną Lloyd’s Register, potwierdzające spełnianie wymagań norm opisujących zasady zarządzania jakością (ISO 9001:2008) oraz zarządzania środowiskowego (ISO 14001:2004).