ALLCON Budownictwo sponsorem Jubileuszowej Sesji Politechniki Gdańskiej

Z ogromną przyjemnością informujemy, że ALLCON Budownictwo jest jednym ze sponsorów Jubileuszowej Sesji Politechniki Gdańskiej z okazji 90 urodzin Profesora dra hab. inż. Eugeniusza Dembickiego. Sesja będzie miała miejsce 6 grudnia 2019 r., w Auli Gmachu Głównego.

 

Profesor dr hab. Eugeniusz Dembicki przez całe swoje życie naukowe i dydaktyczne związany jest z Politechniką Gdańską. To niezwykle ważna i zasłużona postać polskiej geotechniki, angażował się w jej rozwój zarówno w kraju, jak i za granicą.

 

W uznaniu za wszechstronną, kilkudziesięcioletnią działalność Profesor otrzymał szereg odznaczeń i nagród, a za szczególne zasługi oraz wybitne osiągnięcia w edukacji, nauce i technice uzyskał najwyższe honorowe wyróżnienia akademickie w postaci pięciu tytułów i godności doktora honoris causa.

 

ALLCON Budownictwo zawdzięcza prof. Dembickiemu wykształcenie większości swojej kadry inżynierskiej stanowiącej dziś grono wybitnych profesjonalistów. Składamy Panu Profesorowi najszczersze podziękowania za jego ogromny wkład w rozwój polskiego budownictwa oraz życzymy kolejnych wspaniałych jubileuszy.

 

 

 


O ALLCON BUDOWNICTWO Sp. z o.o.

To pomorska spółka specjalizująca się w generalnym wykonawstwie budowlanych obiektów kubaturowych w modelach „zaprojektuj i wybuduj” oraz „pod klucz”. Przez 29 lat obecności na rynku, firma zrealizowała kilkadziesiąt projektów dla polskich i zagranicznych inwestorów. W jej dorobku znajduje się szereg certyfikatów, m.in. wydane przez niezależną, międzynarodową jednostkę certyfikacyjną Lloyd’s Register, potwierdzające spełnianie wymagań norm opisujących zasady zarządzania jakością (ISO 9001:2015) oraz zarządzania środowiskowego (ISO 14001:2015).