Kolejna zrealizowana inwestycja

 

·         Budynek biurowy ODDK w Sopocie z pozytywnym zakończeniem procedur odbiorowych

·         Kolejna udana realizacja ALLCON Budownictwo dla klienta powracającego

 

ALLCON Budownictwo zakończył realizację kontraktu dla Inwestora ODDK Sp. z o.o. sp.k.  W wyniku przeprowadzonych czynności odbiorowych Biurowiec ODDK, przy ulicy Rzemieślniczej 15, uzyskał pozwolenie na użytkowanie.

W ramach kontraktu wykonano pięciokondygnacyjny budynek biurowy o powierzchni całkowitej 4 515m2 i kubaturze 14 487m3.

Wykonane kondygnacje naziemne to głównie powierzchnie biurowe ,,open space", natomiast kondygnację podziemną stanowi garaż z 32 miejscami parkingowymi oraz pomieszczenia sanitarne i techniczne.

Jest to kolejna realizacja ALLCON Budownictwo dla tzw. klienta powracającego.

W biznesie nie ma oczywiście reguły mówiącej, że zadowolony z budowy klient wróci do generalnego wykonawcy z kolejnym zleceniem. Jednak bez wątpienia udana pierwsza współpraca to mocny filar do tworzenia relacji na lata. Historia naszej firmy pokazuje, że zadowoleni inwestorzy lubią stawiać na sprawdzonych wykonawców. Wiemy to, bo w portfolio mamy wiele kontraktów zrealizowanych dla tzw. klientów powracających – zarówno polskich, jak i zagranicznych podmiotów - mówi Mariusz Białek, prezes zarządu w Allcon Budownictwo.

W 2009 roku Spółka ALLCON Budownictwo była Generalnym Wykonawcą budynku biurowego ODDK, zlokalizowanego w bezpośrednim sąsiedztwie ukończonego właśnie budynku. Inwestor nie ukrywał, że pozytywne wrażenia towarzyszące poprzedniej realizacji znacząco wpłynęły na ponowny wybór ALLCON Budownictwo jako generalnego wykonawcy.

 

 


O ALLCON BUDOWNICTWO Sp. z o.o.

To pomorska spółka specjalizująca się w generalnym wykonawstwie budowlanych obiektów kubaturowych w modelach „zaprojektuj i wybuduj” oraz „pod klucz”. Przez 30 lat obecności na rynku, firma zrealizowała kilkadziesiąt projektów dla polskich i zagranicznych inwestorów. W jej dorobku znajduje się szereg certyfikatów, m.in. wydane przez niezależną, międzynarodową jednostkę certyfikacyjną Lloyd’s Register, potwierdzające spełnianie wymagań norm opisujących zasady zarządzania jakością (ISO 9001:2015) oraz zarządzania środowiskowego (ISO 14001:2015).