NEXO Apartamenty Inwestycyjne G-H – koniec budowy

       ·       Generalny Wykonawca ALLCON Budownictwo zakończył realizację inwestycji NEXO Apartamenty Inwestycyjne 

       ·          Inwestycja  została przeprowadzona w ramach Grupy Allcon - deweloperem jest spółka Allcon Osiedla  

 

Ostatni budynek G-H, wchodzący w skład kompleksu Nexo Apartamenty Inwestycyjne otrzymał pozwolenie na użytkowanie i pozytywnie przeszedł procedury odbiorowe.​

Ten dwusegmentowy budynek o funkcji zakwaterowania turystycznego, z jednokondygnacyjną, podziemną halą garażową, zlokalizowany jest zaledwie 50 m od brzegu Zatoki Puckiej i plaży, w sąsiedztwie parku. To apartamenty przeznaczone do całorocznego najmu turystycznego, które mogą stanowić prywatną bazę wypoczynkową nad morzem.

Na terenie inwestycji znajdują się lokale 1-, 2- i 3-pokojowe z przestronnymi balkonami, tarasami, a także ogródkami aż do 220 mkw. Apartamenty pod klucz – zakres prac obejmował również wykończenie łazienek, położenie posadzek, malowanie ścian i sufitów, montaż mebli kuchennych,  drzwi wewnętrznych oraz opraw oświetleniowych. Inwestycja jest ogrodzona i wyposażona w kontrolę dostępu.

Właściciele lokali posiadają dostęp do strefy klubowej z częścią przeznaczoną dla dzieci. W podziemnej hali garażowej, do której można wygodnie zjechać windą, oprócz miejsc postojowych, znajdują się również pomieszczenia na rowery oraz sprzęt wodny. Na terenie kompleksu dostępne są także zewnętrzne miejsca postojowe.

Kubatura inwestycji, w której znajduje się 50 apartamentów inwestycyjnych, wynosi 14 469 m3, natomiast powierzchnia użytkowa to 2 088 m2.

 


O ALLCON BUDOWNICTWO Sp. z o.o.

To pomorska spółka specjalizująca się w generalnym wykonawstwie budowlanych obiektów kubaturowych w modelach „zaprojektuj i wybuduj” oraz „pod klucz”. Przez 32 lat obecności na rynku, firma zrealizowała kilkadziesiąt projektów dla polskich i zagranicznych inwestorów.