DOMY MALCZEWSKIEGO JUŻ W SPRZEDAŻY - NOWE DOMY JEDNORODZINNE Z WIDOKIEM NA PANORAMĘ GDAŃSKA - zdjęcie główne

Po koniec pierwszego tygodnia sierpnia rozpoczęła się sprzedaż nowych Domów Malczewskiego. Najnowsza oferta ALLCONU jest idealną propozycja dla tych, którzy pragną połączyć niezależność jaką niesie nowy dom z wygodą zarezerwowaną dla mieszkańców dzielnic zlokalizowanych blisko centrum Gdańska.

Na słonecznym wzniesieniu, z pięknym widokiem na panoramę miasta powstaje 6 jednorodzinnych domów (nowych domów od dewelopera) w zabudowie bliźniaczej. Kameralna zabudowa inwestycji w obrębie ustronnego, starannie zaprojektowanego oraz zamkniętego osiedla Kamienice Malczewskiego 2, pozwala cieszyć się spokojem i bezpieczeństwem.

Jednym z większych atutów inwestycji jest lokalizacja Domów - dojazd do centrum, na starówkę czy do Forum Gdańsk zajmuje zaledwie 5 minut samochodem. Rozwinięta infrastruktura ulicy Kartuskiej, w tym różnorodne zaplecze handlowe i usługowe oraz bliskość żłobka, przedszkola czy szkoły to duże udogodnienie dla mieszkańców. Przystanki tramwajowe i autobusowe znajdują się w odległości zaledwie 200 metrów od Domów Malczewskiego. Dojazd ulicą Na Zboczu, prowadzący do dwupasmowej Alei Armii Krajowej, umożliwia szybkie dotarcie do Obwodnicy Trójmiasta oraz rozpościerających się za jej granicą Kaszub.

Główną ideą projektu Domów Malczewskiego było stworzenie otwartej przestrzeni, która pozwoli przyszłym właścicielom na indywidualną aranżację. Część mieszkalna składa się z dwóch poziomów: gościnnej strefy dziennej oraz prywatnej strefy nocnej. Zlokalizowana na poziomie 2-stanowiskowego garażu ponadstandardowa przestrzeń umożliwia stworzenie sali kinowej lub siłowni z zespołem saun czy wypoczywalnią. W tej części domu znajduje się również dedykowana powierzchnia pod studio lub pracownię z niezależnym wejściem.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami DOMY MALCZEWSKIEGO.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem.