Domy Malczewskiego Gdańsk Centrum, ul. Na Zboczu

Domy Malczewskiego to unikalna oferta gotowych domów w centrum Gdańsku. Na słonecznym wzniesieniu, w willowym otoczeniu, z pięknym widokiem na panoramę miasta powstało 6 jednorodzinnych domów w zabudowie bliźniaczej. Domy Malczewskiego to idealna propozycja dla tych, którzy pragną połączyć niezależność jaką niesie nowy dom z wygodą zarezerwowaną dla lokalizacji blisko centrum Gdańska.

1 / 16

Gotowe Domy w Sercu Gdańska

2 / 16

Gdańsk

Ul. Sołecka/Na Zboczu

3 / 16

Domy w Zabudowie Bliźniaczej

4 / 16

Wygodna strefa dzienna

5 / 16

Aneks kuchenny z jadalnią

6 / 16

Aranżacja prywatnego kina

7 / 16

Pokój dzienny z kominkiem i ogródkiem

8 / 16

Jadalnia i aneks kuchenny z wyjściem do ogródka

9 / 16

Prywatny klub fitness

10 / 16

Sypialnia rodziców wraz z garderobą

11 / 16

Niezależny pokój studio z wyjściem na tras

12 / 16

Aranżacja łazienki w części nocnej domu

13 / 16

Pokój na poziomie -1 z niezależnym wejściem

14 / 16

15 / 16

Domy w sercu miasta

Inwestycja zakończona

Tylko w Domach Malczewskiego

Dom w sercu miasta

Usytuowane na słonecznym wzniesieniu Domy Malczewskiego gwarantują malowniczy widok na panoramę Gdańska. Ich kameralna zabudowa w obrębie ustronnego, starannie zaprojektowanego oraz zamkniętego osiedla Kamienice Malczewskiego 2, pozwala cieszyć się spokojem i bezpieczeństwem. Dogodny dostęp do pobliskiego centrum pozwala korzystać z wszelkich udogodnień i sprawia, że jest to idealna propozycja dla szukających nowego domu w sercu miasta.

Wszystkie domy zostały sprzedane. Zachęcamy do sprawdzenia oferty naszych innych gdańskich inwestycji: Młyny Gdańskie, Tarasy Bałtyku, LINEA lub LINEA Domy.

5 minut od centrum Gdańska

Dojazd do centrum, na słynną ulicę Długą czy do Forum Gdańsk nie sprawi trudności ze względu na dobre połączenie zarówno komunikacją miejską, jak i własnym samochodem. Rozwinięta infrastruktura ulicy Kartuskiej, w tym różnorodne zaplecze handlowe i usługowe oraz bliskość żłobka, przedszkola czy szkoły to duże udogodnienie dla mieszkańców. Przystanki tramwajowe i autobusowe znajdują się w odległości zaledwie 200 metrów od Domów Malczewskiego. Dojazd ulicą Na Zboczu, prowadzący do dwupasmowej Alei Armii Krajowej, umożliwia szybkie dotarcie do Obwodnicy Trójmiasta oraz rozpościerających się za jej granicą Kaszub.

Stylowa architektura domów

Cechą charakterystyczną Domów Malczewskiego jest ich nowoczesna, elegancka oraz spójna dla całego osiedla architektura. Inspiracja stylem skandynawskim widoczna jest w wyważonym doborze szlachetnych detali dekoracyjnych, stonowanym klasycznym kolorze fasad oraz prostych i estetycznych formach budynków. Dopełnieniem harmonijnej formy są duże, narożne balkony oraz przeszklenia sięgające niemal pełnej wysokości pomieszczeń, dzięki którym słoneczne wnętrza otwierają się na panoramę Gdańska.

Przemyślana Przestrzeń do Życia

Część mieszkalna Domów Malczewskiego składa się z dwóch poziomów: gościnnej strefy dziennej na parterze - kuchni z jadalnią oraz salonu z instalacją kominkową. Drugi poziom to prywatna strefa nocna z trzema sypialniami oraz dwoma łazienkami. Na poziomie -1 znajduje się nie tylko 2-stanowiskowy garaż, ale też przestrzeń o wysokości prawie 5 metrów, umożliwiająca stworzenie sali kinowej, lub siłowni z sauną czy wypoczywalnią. W tej części domu znajduje się również dedykowana powierzchnia pod studio lub pracownię z niezależnym wejściem.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem.