Domy pod Koroną Gdańsk Morena

W zacisznej i spokojnej okolicy, na morenowym wzniesieniu z rozległym widokiem na Jasień zrealizowaliśmy kameralne osiedle Domy pod Koroną. Inwestycję tworzą 2, trzypiętrowe, ogrodzone budynki. Prosta, geometryczna forma architektoniczna oraz jasne płaszczyzny budynków nawiązują stylem do kamienic z okresu międzywojennego. W budynkach zapewniliśmy hale garażowe oraz pomieszczenia gospodarcze. Komunikację z częścią mieszkalną zapewniają nowoczesne, cichobieżne windy.

1 / 17

OSTATNIE GOTOWE MIESZKANIA Z ANTRESOLAMI

2 / 17

GDAŃSK MORENA

UL. MORENOWE WZGÓRZE

3 / 17

MIESZKANIA 3-5 POKOJOWE Z DUŻYMI PRZESZKLENIAMI

4 / 17

W SĄSIEDZTWIE ZIELENI I TERENÓW REKREACYJNYCH

5 / 17

TYLKO 2 BUDYNKI Z POŁUDNIOWYM WIDOKIEM NA JASIEŃ

6 / 17

ARTYSTYCZNE WNĘTRZA

7 / 17

DUŻE BALKONY I OGRÓDKI MIESZKAŃ PARTEROWYCH

8 / 17

POŁUDNIOWE MIESZKANIA Z ANTRESOLAMI

9 / 17

ELEGANCKA ARANŻCJA WNĘTRZ

10 / 17

PRZESTRZEŃ WSPÓLNA DOMÓW POD KORONĄ

11 / 17

STONOWANA KOLORYSTYKA ELEWACJI

12 / 17

SPECJALNIE ZAPROJEKTOWANE KORYTARZE BUDYNKÓW

13 / 17

W KLIMACIE ELEGANCKICH WNĘTRZ

14 / 17

ANRESOLA W MIESZKANIU TO WARTOŚĆ DODANA

15 / 17

NIEWIELKA ILOŚĆ MIESZKAŃ NA PIĘTRZE

16 / 17

HOLE ZE STARANNIE DOBRANYM WYPOSAŻENIEM I KOLORYSTYKĄ

OSTATNIE 2 MIESZKANIA Z ANTRESOLAMI - SPRAWDŹ!

Tylko w Domach pod Koroną

Słońce, przestrzeń, zieleń

Podczas projektowania zrealizowanej inwestycji Domów pod Koroną architekci inspirowali się ideą nowoczesnej architektury, której celem jest zapewnienie mieszkańcom: słońca, przestrzeni oraz zieleni. Słoneczne mieszkania gwarantują ciszę, intymność i bezpieczeństwo. Zachowane odległości pomiędzy budynkami dają poczucie przestrzeni, a panoramiczne przeszklenia mieszkań z antresolami wprowadzają dużo słońca.

Tak blisko wszystko

300 metrów od ronda ulicy Bulońskiej i 200 metrów od ulicy Myśliwskiej oraz 15 minut od śródmieścia Gdańska powstała inwestycję Domy pod Koroną. Morena jest uznaną dzielnicą Gdańska ze względu na malowniczy krajobraz, bogatą infrastrukturę społeczną i usługową oraz nowoczesne rozwiązania komunikacyjne: kolej metropolitalna, realizowane ulice: Nową Bulońską oraz Nową Wołkowyską zapewniają liczne połączenia autobusowe i tramwajowe z Gdańskiem, Sopotem i Gdynią.

Trzy piętra, nie więcej

Nowoczesną architekturę Domów pod Koroną współtworzą wyraziste, geometryczne sylwetki budynków, kolorystyka elewacji oparta na skontrastowaniu dominującej bieli z eleganckim grafitem i kontrastującym kolorem ceglanym oraz duże przeszklenia na ostatnich kondygnacjach mieszkań z antresolami. Bryły budynków zostały wzbogacone o wykonane na fragmentach elewacji geometryczne aplikacje, osiedle zostało ogrodzone i wyposażone w elementy małej architektury oraz specjalnie dobrane gatunki drzew i niższych roślin.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z naszymi opiekunami inwestycji

Aleksander Tomczak

Młodszy Doradca ds. Sprzedaży

FORMULARZ KONTAKTOWY

Justyna Kralewska

Doradca ds. Sprzedaży

+48 609 300 188

FORMULARZ KONTAKTOWY

Martyna Bieniek

Doradca ds. Sprzedaży

+ 48 605 053 198

FORMULARZ KONTAKTOWY

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem.