Domy pod Koroną Gdańsk Morena, ul. Morenowe Wzgórze

W zacisznej i spokojnej okolicy, na morenowym wzniesieniu z rozległym widokiem na Jasień zrealizowaliśmy kameralne osiedle Domy pod Koroną. Inwestycję tworzą 2, trzypiętrowe, ogrodzone budynki. Prosta, geometryczna forma architektoniczna oraz jasne płaszczyzny budynków nawiązują stylem do kamienic z okresu międzywojennego. W budynkach zapewniliśmy hale garażowe oraz pomieszczenia gospodarcze. Komunikację z częścią mieszkalną zapewniają nowoczesne, cichobieżne windy.

Wszystkie mieszkania w inwestycji Domy Pod Koroną zostały sprzedane. Zapraszamy do poznania oferty nowej inwestycji - LINEA.

1 / 15

OSTATNIE GOTOWE MIESZKANIA

2 / 15

GDAŃSK MORENA

UL. MORENOWE WZGÓRZE

3 / 15

W SĄSIEDZTWIE ZIELENI I TERENÓW REKREACYJNYCH

4 / 15

TYLKO 2 BUDYNKI Z POŁUDNIOWYM WIDOKIEM NA JASIEŃ

5 / 15

ARTYSTYCZNE WNĘTRZA

6 / 15

DUŻE BALKONY I OGRÓDKI MIESZKAŃ PARTEROWYCH

7 / 15

POŁUDNIOWE MIESZKANIA Z ANTRESOLAMI

8 / 15

ELEGANCKA ARANŻCJA WNĘTRZ

9 / 15

PRZESTRZEŃ WSPÓLNA DOMÓW POD KORONĄ

10 / 15

STONOWANA KOLORYSTYKA ELEWACJI

11 / 15

SPECJALNIE ZAPROJEKTOWANE KORYTARZE BUDYNKÓW

12 / 15

W KLIMACIE ELEGANCKICH WNĘTRZ

13 / 15

NIEWIELKA ILOŚĆ MIESZKAŃ NA PIĘTRZE

14 / 15

HOLE ZE STARANNIE DOBRANYM WYPOSAŻENIEM I KOLORYSTYKĄ

Poznaj ofertę nowego osiedla LINEA

Tylko w Domach pod Koroną

Słońce, przestrzeń, zieleń

Podczas projektowania zrealizowanej inwestycji Domów pod Koroną architekci inspirowali się ideą nowoczesnej architektury, której celem jest zapewnienie mieszkańcom: słońca, przestrzeni oraz zieleni. Słoneczne mieszkania gwarantują ciszę, intymność i bezpieczeństwo. Zachowane odległości pomiędzy budynkami dają poczucie przestrzeni, a panoramiczne przeszklenia mieszkań z antresolami wprowadzają dużo słońca.

Tak blisko wszystko

300 metrów od ronda ulicy Bulońskiej i 200 metrów od ulicy Myśliwskiej oraz 15 minut od śródmieścia Gdańska powstała inwestycję Domy pod Koroną. Morena jest uznaną dzielnicą Gdańska ze względu na malowniczy krajobraz, bogatą infrastrukturę społeczną i usługową oraz nowoczesne rozwiązania komunikacyjne: kolej metropolitalna, realizowane ulice: Nową Bulońską oraz Nową Wołkowyską zapewniają liczne połączenia autobusowe i tramwajowe z Gdańskiem, Sopotem i Gdynią.

Trzy piętra, nie więcej

Nowoczesną architekturę Domów pod Koroną współtworzą wyraziste, geometryczne sylwetki budynków, kolorystyka elewacji oparta na skontrastowaniu dominującej bieli z eleganckim grafitem i kontrastującym kolorem ceglanym oraz duże przeszklenia na ostatnich kondygnacjach mieszkań z antresolami. Bryły budynków zostały wzbogacone o wykonane na fragmentach elewacji geometryczne aplikacje, osiedle zostało ogrodzone i wyposażone w elementy małej architektury oraz specjalnie dobrane gatunki drzew i niższych roślin.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem.