Habenda Gdańsk Południe

Osiedle Habenda jest usytuowane z dala od zgiełku, miejskiego hałasu, w cichym i malowniczym miejscu gdańskiego południa. Unikalne krajobrazowo i przyrodniczo osiedle jest położone w pobliżu głównej arterii komunikacyjnej południowego Gdańska - ulicy Świętokrzyskiej, prowadzącej do centrum, trójmiejskiej obwodnicy, autostrady A1, obwodnicy południowej i trasy krajowej E7, prowadzącej przez Elbląg do Warszawy .

Osiedle jest podporządkowane funkcji rodzinnej; intymne i spokojne, wyizolowane zielenią od strony ulicy Wielkopolskiej. Znakiem szczególnym Habendy są kameralne, trzypiętrowe budynki wkomponowane w krajobraz zielonych, morenowych wzgórz, które architekturą i skalą współgrają z otoczeniem. Nowoczesna infrastruktura południowego Gdańska dysponująca; szkołami, przedszkolami, sklepami sieciowymi, znanymi i cenionymi centrami handlowymi: Kowale i Fashion House wpłynęła na wybór Łostowic jako wygodnego miejsca do zamieszkania.

Habendę wybierają młodzi ludzie, którzy kupują pierwsze mieszkania i często korzystają z rządowego programu MDM. Mieszkania zostały zaprojektowane na planie kwadratu, z jasnymi kuchniami, ustawnymi pokojami dziennymi i przytulnymi sypialniami. W mieszkaniach hole dysponują wnękami na szafy lub posiadają małe garderoby.

1 / 9

Osiedle Habenda z atrakcyjną infrastrukturą dostępną dla mieszkańców.

2 / 9

Optymalnie zaprojektowane mieszkania, dwa place zabaw i duże parkingi.

3 / 9

Mieszkania z dużymi ogródkami i balkonami dostępne w programie MDM.

4 / 9

Habenda - wieczorny widok z ronda ulicy Wielkopolskiej w kierunku osiedla.

5 / 9

Panoramiczny widok z okien mieszkania na zieloną okolicę Gdańskiego Południa.

6 / 9

Atrakcyjne aranżacje klatek schodowych i wewnętrznych korytarzy 3-piętrowych budynków.

7 / 9

Duże odległości między budynkami, zielone przestrzenie oraz dwa place zabaw dla dzieci.

8 / 9

Osiedle Habenda, dobra lokalizacja przy ulicy Olimpijskiej - Gdańsk Południe.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem.