Królewskie Wzgórze Gdańsk Morena

Królewskie Wzgórze to osiedle przyjazne mieszkańcom, kameralne, z niską, trzypiętrową zabudową i ciepłą, pastelową kolorystyką elewacji. Nowoczesne budynki zostały wyposażone w cichobieżne windy, które komunikują piętra mieszkaniowe z halą garażową. Na podwyższony standard inwestycji wpływa: oryginalny autorski projekt aranżacji wnętrz, niewielka ilość mieszkań w budynkach oraz atrakcyjnie zaaranżowane tereny rekreacyjne.

1 / 14

Królewskie Wzgórze - Osiedle Ogrodów

2 / 14

Gdańsk Morena

Ul. Królewskie Wzgórze

3 / 14

Nowoczesne razwiązania architektoniczne

4 / 14

Atrakcyjne, zielone dziedzińce

5 / 14

Dbałości o detale architektoniczne

6 / 14

W królewstwie zieleni

7 / 14

Osiedle idealne osiedle dla rodzin

8 / 14

Stylowo wśród zieleni

9 / 14

Z myślą o najmłodszych

10 / 14

Zamieszkaj na Królewski Wzgórze

11 / 14

Atrakcyjna aranżacja części wspólnych

12 / 14

Tarasy i ogródki mieszkań parterowych.

13 / 14

Nowa jakość przestrzeni

Poznaj ofertę nowego osiedla LINEA

Tylko na Królewskim Wzgórzu

Osiedle wśród ogrodów

Królewskie Wzgórze to idealny adres dla rodzin z dziećmi, z dala od hałasu, wśród ogrodów, w cichym i spokojnym miejscu. Kameralne budynki otaczają wewnętrzne dziedzińce zagospodarowane w formie ogrodów: różanego, zimozielonego, białego, skalnego i angielskiego. Usytuowanie budynków wśród atrakcyjnie zaaranżowanej zieleni zapewnia mieszkańcom malowniczy widok i spokój.

10 minut od śródmieścia Gdańska

Królewskie Wzgórze jest usytuowane 100 m od ronda przy ulicy Bulońskiej na gdańskiej Morenie oraz w odległości 10 minut od śródmieścia Gdańska. Morena to dzielnica, w której warto zamieszkać ze względu na malowniczy krajobraz, bogatą infrastrukturę społeczną oraz zrealizowaną w latach 2015/2016 nowoczesną infrastrukturę komunikacyjną: kolej metropolitalną, nowe linie autobusowe i tramwajowe łączące Morenę z całym Trójmiastem.

Architektura, która jest atutem

Architekturę osiedla tworzą nowoczesne i kameralne, 3-piętrowe budynki, których elegancję podkreśla ciepła, pastelowa kolorystyka elewacji. Odpowiednie odległości pomiędzy budynkami zapewniają mieszkańcom poczucie przestrzeni i prywatności. Większość słonecznych mieszkań ma atrakcyjny widok na zieleń i tereny rekreacyjne usytuowane na wewnętrznych dziedzińcach osiedla.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem.