Linea Gdańsk, al. Pawła Adamowicza

LINEA to nowoczesne osiedle na granicy Moreny i Jasienia, łączące bliskość miejskich atrakcji z terenami rekreacyjnymi. Miejsce, w którym połączysz chwile dla siebie z czasem dla swoich bliskich.

Sześć 4- i 5-piętrowych budynków, zaprojektowanych przez pracownia B1 Architekci, zapewni możliwości wyboru zgodne z indywidualnymi potrzebami i preferencjami. Od mieszkań dwupokojowych po czteropokojowe. Od parterów z prywatnymi ogródkami po najwyższe piętra z przeszklonymi balkonami. Ofertę osiedla LINEA uzupełniają komfortowe domy w zabudowie szeregowej. Każdy z własnym ogródkiem i garażem na jeden lub dwa samochody.

1 / 16

Komfortowe mieszkania od 1 do 4 pokoi

2 / 16

Inwestycja na styku Moreny i Jasienia

3 / 16

Atrakcyjny projekt aranżacji wnętrz budynków A, B, C

4 / 16

Wysokiej jakości materiały wykończeniowe (wnętrza budynków A, B, C)

5 / 16

Dopracowany projekt zieleni, oświetlenia oraz małej architektury

6 / 16

Zielony teren rekreacyjny o powierzchni ponad 7000 m2

7 / 16

LINEA - czas na nowy etap

8 / 16

Lokale usługowe i gastronomiczne na terenie osiedla

9 / 16

Atrakcyjny projekt aranżacji wnętrz budynków D, E, F

10 / 16

Jasna, ponadczasowa kolorystyka części wspólnych (budynku D, E, F)

11 / 16

12 / 16

Komfortowe domy w zabudowie szeregowej

13 / 16

Domy z prywatnymi ogrodami oraz garażami

14 / 16

Przystanki tramwajowe oraz autobusowe w zasięgu 100m

15 / 16

Dogodna komunikacja w kierunku centrum Gdańska oraz Wrzeszcza

Letnia oferta specjalna

Tylko na osiedlu LINEA

WYGODA W ZASIĘGU RĘKI

LINEA, dzięki wyjątkowemu położeniu na granicy Moreny i Jasienia, łączy bogatą infrastrukturę i rozwiniętą sieć komunikacji z malowniczym otoczeniem. Centra handlowe, szkoły, przedszkola, przychodnie oraz restauracje są na wyciągnięcie ręki. Dla Twojej wygody, na terenie osiedla powstaną sklepy, punkty usługowe i przytulne kawiarnie.

Chcesz wybrać się do centrum lub innych dzielnic Gdańska? Przystanki: tramwajowy i autobusowy znajdują się tuż obok. Wolisz rower? Przy inwestycji biegną nowe ścieżki rowerowe. Bliskość przystanków PKM oraz obwodnicy to także duży atut tej lokalizacji. 

W SAMYM CENTRUM AKTYWNOŚCI

"Dolina Potoku", teren rekreacyjny o powierzchni ponad 7000 m2, będzie idealnym miejscem na piknik czy dłuższy spacer z psem. Wielbicieli pielęgnowania osiedlowych relacji oraz spędzania czasu na świeżym powietrzu z pewnością ucieszą rozległe tereny zielone.

Mała architektura wpisana w przestrzeń osiedla, liczne ławki oraz skwery wyposażone w stojaki rowerowe zachęcą do aktywnego spędzania czasu poza domem.

Amatorów dłuższych wędrówek, biegania czy nordic walkingu ucieszą atrakcyjne krajoznawczo tereny, znajdujące się w bezpośredniej okolicy oraz szlaki turystyczne, prowadzące do pobliskiego Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

Nowa odsłona wnętrz

Nowe etapy inwestycji wyróżniać będzie projekt wnętrz autorstwa B1 Architekci. Wysoki standard wykończenia i wysmakowany styl, pozytywnie wpłyną na codzienne życie mieszkańców.

Monochromatyczną bazę, ocieploną drewnianymi elementami, uzupełniać będą akcenty kolorystyczne, przeznaczone dla konkretnych stref w budynku. Przestrzenie, prowadzące do mieszkań, zostaną wzbogacone o wielkoformatowe grafiki, który nadadzą wnętrzom przytulnego charakteru.

DOMY LINEA - NOWY ETAP

Marzysz o ogródku, Twoim prywatnym miejscu relaksu w wygodnym leżaku z książką? Do którego wieczorem zaprosisz przyjaciół na grilla, a dzieciom zorganizujesz plac zabaw z huśtawkami i piaskownicą?

Domy LINEA łączą wiele sfer: prywatność, funkcjonalne strefowanie przestrzeni oraz osiedlowe atrakcje czekające tuż za rogiem. To wszystko w bliskiej odległości od centrum miasta.

W ramach osiedla LINEA powstanie 27 domów szeregowych o powierzchni od 137 do 185 m2. Każdy z nich będzie posiadał przestronny ogródek oraz jedno- lub dwustanowiskowy garaż. Oferta domów została wzbogacona o kolejny etap.  

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z naszymi doradcami ds. sprzedaży.
Jestem zainteresowany lokalem:

Administratorem Państwa danych osobowych jest ALLCON OSIEDLA Sp. z o. o. rozwiń >> Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni przy al. Marsz. Piłsudskiego 11, będąca Administratorem Danych Osobowych w ramach Grupy ALLCON OSIEDLA. Wszystkie szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Polityka Prywatności.

Jeżeli chcieliby Państwo otrzymywać informacje o nowych inwestycjach Grupy ALLCON OSIEDLA oraz organizowanych wydarzeniach, a także informacje promocyjne i marketingowe, prosimy o udzielenie poniższych zgód:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w tym marketingowych, w odniesieniu do produktów należących do Grupy ALLCON OSIEDLA, drogą elektroniczną Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w tym marketingowych, w odniesieniu do produktów należących do Grupy ALLCON OSIEDLA, drogą telefoniczną.

Przejdź do Polityki Prywatności aby dowiedzieć się więcej