Wybrane mieszkanie: E.1.6

Metraż: 57.44 m2

Cena: 584 922 zł 615 940 zł

Termin odbioru: sierpień 2023

Piętro: 0

Pokoje: 3

Opis mieszkania:

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 57,44 m2, z ekspozycją wschodnią jest usytuowane na parterze. Salon z aneksem kuchennym (22,87 m2) posiada wyjście przez dwuskrzydłowe drzwi balkonowe na duży taras z ogródkiem o powierzchni 44 m2. W mieszkaniu zaprojektowano 2 sypialnie (11,11 m2 i 10,07 m2) oraz łazienkę (5,03 m2) i WC (1,87 m2). Inwestycja Linea znajduje się na styku Moreny oraz Jasienia. Nowoczesne osiedle łączy bliskość miejskich atrakcji z terenami rekreacyjnymi.

Cechy mieszkania:

  • Oferty specjalne

  • Winda

  • 3 pokoje

  • Strona wschodnia

  • Oddzielne wc

PODOBNE OFERTY

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z naszymi doradcami ds. sprzedaży.
Jestem zainteresowany lokalem:

Administratorem Państwa danych osobowych jest ALLCON OSIEDLA rozwiń >> Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni przy ul. Łużyckiej 6, będąca Administratorem Danych Osobowych w ramach Grupy ALLCON OSIEDLA. Wszystkie szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Polityka Prywatności.

Jeżeli chcieliby Państwo otrzymywać informacje o nowych inwestycjach Grupy ALLCON OSIEDLA oraz organizowanych wydarzeniach, a także informacje promocyjne i marketingowe, prosimy o udzielenie poniższych zgód:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w tym marketingowych, w odniesieniu do produktów należących do Grupy ALLCON OSIEDLA, drogą elektroniczną Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w tym marketingowych, w odniesieniu do produktów należących do Grupy ALLCON OSIEDLA, drogą telefoniczną.

Przejdź do Polityki Prywatności aby dowiedzieć się więcej