Linea Gdańsk, al. Pawła Adamowicza

LINEA to nowoczesne osiedle na granicy Moreny i Jasienia, łączące bliskość miejskich atrakcji z terenami rekreacyjnymi. Miejsce, w którym połączysz chwile dla siebie z czasem dla swoich bliskich.

Sześć 4- i 5-pietrowych budynków zapewni możliwości wyboru zgodne z indywidualnymi potrzebami i preferencjami. Od mieszkań jednopokojowych po pięciopokojowe. Od parterów z prywatnymi ogródkami po najwyższe piętra z przeszklonymi balkonami. Ofertę osiedla LINEA uzupełnią komfortowe
domy w zabudowie szeregowej. Każdy z własnym ogrodem i garażem na jeden lub dwa samochody.

1 / 15

LINEA - czas na nowy etap

2 / 15

Zielony teren rekreacyjny o powierzchni ponad 7000 m2

3 / 15

Lokale usługowe i gastronomiczne na terenie osiedla

4 / 15

Komfortowe mieszkania od 1 do 5 pokoi

5 / 15

Dopracowany projekt zieleni, oświetlenia oraz małej architektury

6 / 15

Nowoczesna infrastruktura osiedlowa

7 / 15

Wysokiej jakości materiały wykończeniowe

8 / 15

Atrakcyjny projekt aranżcji wnętrz budynków

9 / 15

Jasna, ponadczasowa kolorystyka części wspólnych

10 / 15

11 / 15

Komfortowe domy w zabudowie szeregowej

12 / 15

Domy z prywatnymi ogrodami oraz garażami

13 / 15

Przystanki tramwajowe oraz autobusowe w zasięgu 100m

14 / 15

Dogodna komunikacja w kierunku centrum Gdańska oraz Wrzeszcza

Tylko na osiedlu LINEA

Umów spotkanie na inwestycji

Zapraszamy na indywidualną prezentację 3 ostatnich mieszkań z terminem odbioru w grudniu 2022 roku.

Zachęcamy do umówienia spotkania:
- mailowo: gdansk@allcon.pl
- telefonicznie: 782 820 807 / 605 053 198
- lub poprzez formularz na stronie

WYGODA W ZASIĘGU RĘKI

LINEA, dzięki wyjątkowemu położeniu na granicy Moreny i Jasienia, łączy bogatą infrastrukturę i rozwiniętą sieć komunikacji z malowniczym otoczeniem. Centra handlowe, szkoły, przedszkola, przychodnie oraz restauracje są na wyciągnięcie ręki. Dla Twojej wygody, na terenie osiedla powstaną sklepy, punkty usługowe i przytulne kawiarnie.

Chcesz wybrać się do centrum lub innych dzielnic Gdańska? Przystanki: tramwajowy i autobusowy znajdują się tuż obok. Wolisz rower? Przy inwestycji biegną nowe ścieżki rowerowe. Bliskość przystanków PKM oraz obwodnicy to także duży atut tej lokalizacji. 

W SAMYM CENTRUM AKTYWNOŚCI

"Dolina Potoku", teren rekreacyjny o powierzchni ponad 7000 m2, będzie idealnym miejscem na piknik czy dłuższy spacer z psem. Wielbicieli pielęgnowania osiedlowych relacji oraz spędzania czasu na świeżym powietrzu z pewnością ucieszą rozległe tereny zielone.

Mała architektura wpisana w przestrzeń osiedla, liczne ławki oraz skwery wyposażone w stojaki rowerowe zachęcą do aktywnego spędzania czasu poza domem.

Amatorów dłuższych wędrówek, biegania czy nordic walkingu ucieszą atrakcyjne krajoznawczo tereny, znajdujące się w bezpośredniej okolicy oraz szlaki turystyczne, prowadzące do pobliskiego Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

DOMY LINEA - NOWY ETAP W SPRZEDAŻY

Marzysz o ogródku, Twoim prywatnym miejscu relaksu w wygodnym leżaku z książką? Do którego wieczorem zaprosisz przyjaciół na grilla, a dzieciom zorganizujesz plac zabaw z huśtawkami i piaskownicą?

Domy LINEA łączą wiele sfer: prywatność, funkcjonalne strefowanie przestrzeni oraz osiedlowe atrakcje czekające tuż za rogiem. To wszystko w bliskiej odległości od centrum miasta.

W ramach osiedla LINEA powstanie 27 domów szeregowych o powierzchni od 137 do 185 m2. Każdy z nich będzie posiadał przestronny ogródek oraz jedno- lub dwustanowiskowy garaż. Właśnie ruszyła sprzedaż drugiego etapu. W nowej ofercie znajduje się 8 domów w metrażach do 185 m2.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z naszymi doradcami ds. sprzedaży.
Jestem zainteresowany lokalem:

Administratorem Państwa danych osobowych jest ALLCON OSIEDLA rozwiń >> Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni przy ul. Łużyckiej 6, będąca Administratorem Danych Osobowych w ramach Grupy ALLCON OSIEDLA. Wszystkie szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Polityka Prywatności.

Jeżeli chcieliby Państwo otrzymywać informacje o nowych inwestycjach Grupy ALLCON OSIEDLA oraz organizowanych wydarzeniach, a także informacje promocyjne i marketingowe, prosimy o udzielenie poniższych zgód:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w tym marketingowych, w odniesieniu do produktów należących do Grupy ALLCON OSIEDLA, drogą elektroniczną Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w tym marketingowych, w odniesieniu do produktów należących do Grupy ALLCON OSIEDLA, drogą telefoniczną.

Przejdź do Polityki Prywatności aby dowiedzieć się więcej

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem.