LINEA Domy Gdańsk, al. Pawła Adamowicza

Osiedle LINEA łączy w sobie wiele możliwości. W ramach inwestycji, oprócz szerokiej oferty mieszkań, proponujemy także przestronne domy w zabudowie szeregowej. Domy LINEA powstają w otoczeniu tętniącego życiem osiedla, zapewniają jednocześnie pożądaną w dzisiejszym świecie prywatność i spokój. Do Ciebie będzie należała decyzja, czy chcesz skorzystać z chwili wytchnienia w kameralnym otoczeniu własnego ogrodu, czy znaleźć się w centrum osiedlowego życia.

1 / 12

Przykładowa aranżacja domu

2 / 12

Domy gotowe do odbioru

3 / 12

Domy z ogródkami w Gdańsku

4 / 12

Starannie zaplanowana przestrzeń

5 / 12

Komfortowe domy w zabudowie szeregowej

6 / 12

7 / 12

Domy z prywatnymi ogrodami oraz dużymi garażami

8 / 12

Przystanki tramwajowe oraz autobusowe w zasięgu 100m

9 / 12

Dogodna komunikacja w kierunku centrum Gdańska i Wrzeszcza

10 / 12

Atrakcyjny plac zabaw oraz 7000 m2 terenów zielonych

11 / 12

Lokale usługowe i gastronomiczne na terenie osiedla

Zapisz się na nowy etap 

TYLKO W DOMACH LINEA

ROZWIĄZANIA IDEALNE

Domy LINEA to idealne połączenie zalet własnego domu i korzyści życia w mieście. Są energooszczędne dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów, systemowi odzyskiwania ciepła z wentylacji (rekuperacji) i zabudowie szeregowej.

Duże okna, wysokie pokoje i brak skosów pozwalają na funkcjonalne zaaranżowanie każdej części domu. W salonie można zainstalować kominek, w ogrodzie zasadzić ulubione rośliny, a jeden z pokoi przeznaczyć na gabinet, pracownię lub siłownię. Płaski dach świetnie się nadaje do montażu paneli fotowoltaicznych i nic nie stoi na przeszkodzie, żeby w garażu mieć własną ładowarkę do aut elektrycznych.

Zaplanowana przestrzeń

W każdym z domów B1 Architekci zaprojektowali dwie strefy: dzienną i nocną, co zwiększy komfort domowników i pozwoli na ciekawsze zaaranżowanie przestrzeni. Część dzienna to przestronny salon z szerokim wyjściem do ogrodu oraz aneksem kuchennym. W części nocnej, na piętrze, znajdują się cztery pokoje. Z łatwością zaaranżujemy tam sypialnię, pokoje dziecięce, dwie przestronne łazienki wraz z garderobą czy gabinet do pracy zdalnej.

Niektóre domy posiadają sypialnię w typie master bedroom ze zintegrowaną łazienką i garderobą. Poziom górny wyposażyliśmy w duży południowy lub zachodni balkon ze szklaną balustradą - doskonałą przestrzeń na relaks w zaciszu własnego domu.

WSZĘDZIE BLISKO

„Wszędzie blisko” to nie metafora. Lokalizacja na styku dwóch dobrze zagospodarowanych dzielnic Gdańska – Moreny i Jasienia – gwarantuje bliskość wszelkich miejskich udogodnień. W pobliżu znajdują się centra handlowe, punkty usługowe, przychodnie i szkoły czy punkty gastronomiczne.

Zlokalizowana tuż obok aleja Pawła Adamowicza pozwala dojechać autem do Wrzeszcza lub Śródmieścia w zaledwie 10 minut. Tramwaje, odjeżdżające z oddalonego o 100 metrów przystanku, docierają do najważniejszych części Gdańska: na Stare i Główne Miasto, do dworca PKP czy nad morze. Dojazd na lotnisko to 15 minut samochodem lub 10 minut pociągiem z najbliższego przystanku PKM.

RODZINNA STRONA MIASTA

W ramach osiedla LINEA powstanie 27 domów szeregowych z garażami jedno- lub dwustanowiskowymi o powierzchni od 137 do 185 m2. Każdy z nich będzie posiadał przestronny ogródek.

Do mieszkańców domów będzie należała decyzja, czy zechcą skorzystać z chwili wytchnienia w kameralnym otoczeniu własnego domu czy znaleźć się w centrum osiedlowego życia - dostępnego tuż za rogiem. Czas wolny uprzyjemnią rozległe tereny zielone o powierzchni 7000 m2, gdzie można urządzić sąsiedzki piknik czy ognisko, a także bogato wyposażony plac zabaw zapewniający atrakcje zarówno starszym, jak i młodszym dzieciom.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z naszymi doradcami ds. sprzedaży.
Jestem zainteresowany lokalem:

Administratorem Państwa danych osobowych jest ALLCON OSIEDLA Sp. z o. o. rozwiń >> Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni przy al. Marsz. Piłsudskiego 11, będąca Administratorem Danych Osobowych w ramach Grupy ALLCON OSIEDLA. Wszystkie szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Polityka Prywatności.

Jeżeli chcieliby Państwo otrzymywać informacje o nowych inwestycjach Grupy ALLCON OSIEDLA oraz organizowanych wydarzeniach, a także informacje promocyjne i marketingowe, prosimy o udzielenie poniższych zgód:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w tym marketingowych, w odniesieniu do produktów należących do Grupy ALLCON OSIEDLA, drogą elektroniczną Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w tym marketingowych, w odniesieniu do produktów należących do Grupy ALLCON OSIEDLA, drogą telefoniczną.

Przejdź do Polityki Prywatności aby dowiedzieć się więcej