LINEA Domy Gdańsk, al. Adamowicza

Osiedle LINEA łączy w sobie wiele możliwości. W ramach inwestycji, oprócz szerokiej oferty mieszkań, proponujemy także przestronne domy w zabudowie szeregowej. Domy LINEA powstają w otoczeniu tętniącego życiem osiedla, zapewniają jednocześnie pożądaną w dzisiejszym świecie prywatność i spokój. Do Ciebie będzie należała decyzja, czy chcesz skorzystać z chwili wytchnienia w kameralnym otoczeniu własnego ogrodu, czy znaleźć się w centrum osiedlowego życia.

1 / 8

Komfortowe domy w zabudowie szeregowej

2 / 8

3 / 8

Domy z prywatnymi ogrodami oraz dużymi garażami

4 / 8

Przystanki tramwajowe oraz autobusowe w zasięgu 100m

5 / 8

Dogodna komunikacja w kierunku centrum Gdańska i Wrzeszcza

6 / 8

Atrakcyjny plac zabaw oraz 7000 m2 terenów zielonych

7 / 8

Lokale usługowe i gastronomiczne na terenie osiedla

Poznaj ofertę nowego etapu

TYLKO W DOMACH LINEA

ROZWIĄZANIA IDEALNE

Domy LINEA to idealne połączenie zalet własnego domu i korzyści życia w mieście. Są energooszczędne dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów, systemowi odzyskiwania ciepła z wentylacji (rekuperacji) i zabudowie szeregowej.

Duże okna, wysokie pokoje i brak skosów pozwalają na funkcjonalne zaaranżowanie każdej części domu. W salonie można zainstalować kominek, w ogrodzie zasadzić ulubione rośliny, a jeden z pokoi przeznaczyć na gabinet, pracownię lub siłownię. Płaski dach świetnie się nadaje do montażu paneli fotowoltaicznych i nic nie stoi na przeszkodzie, żeby w garażu mieć własną ładowarkę do aut elektrycznych.

Zaplanowana przestrzeń

W każdym z domów wyodrębniliśmy dwie strefy: dzienną i nocną, co zwiększy komfort domowników i pozwoli na ciekawsze zaaranżowanie przestrzeni. Część dzienna to przestronny salon z szerokim wyjściem do ogrodu oraz aneksem kuchennym. W części nocnej, na piętrze, znajdują się cztery pokoje. Z łatwością zaaranżujemy tam sypialnię, pokoje dziecięce, dwie przestronne łazienki wraz z garderobą czy gabinet do pracy zdalnej.

Niektóre domy posiadają sypialnię w typie master bedroom ze zintegrowaną łazienką i garderobą. Poziom górny wyposażyliśmy w duży południowy lub zachodni balkon ze szklaną balustradą - doskonałą przestrzeń na relaks w zaciszu własnego domu.

WSZĘDZIE BLISKO

„Wszędzie blisko” to nie metafora. Lokalizacja na styku dwóch dobrze zagospodarowanych dzielnic Gdańska – Moreny i Jasienia – gwarantuje bliskość wszelkich miejskich udogodnień. W pobliżu znajdują się centra handlowe, punkty usługowe, przychodnie i szkoły czy punkty gastronomiczne.

Zlokalizowana tuż obok aleja Pawła Adamowicza pozwala dojechać autem do Wrzeszcza lub Śródmieścia w zaledwie 10 minut. Tramwaje, odjeżdżające z oddalonego o 100 metrów przystanku, docierają do najważniejszych części Gdańska: na Stare i Główne Miasto, do dworca PKP czy nad morze. Dojazd na lotnisko to 15 minut samochodem lub 10 minut pociągiem z najbliższego przystanku PKM.

RODZINNA STRONA MIASTA

W ramach osiedla LINEA powstanie 27 domów szeregowych z garażami jedno- lub dwustanowiskowymi o powierzchni od 137 do 185 m2. Każdy z nich będzie posiadał przestronny ogródek.

Do mieszkańców domów będzie należała decyzja, czy zechcą skorzystać z chwili wytchnienia w kameralnym otoczeniu własnego domu czy znaleźć się w centrum osiedlowego życia - dostępnego tuż za rogiem. Czas wolny uprzyjemnią rozległe tereny zielone o powierzchni 7000 m2, gdzie można urządzić sąsiedzki piknik czy ognisko, a także bogato wyposażony plac zabaw zapewniający atrakcje zarówno starszym, jak i młodszym dzieciom.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z naszymi doradcami ds. sprzedaży.
Jestem zainteresowany lokalem:

Administratorem Państwa danych osobowych jest ALLCON OSIEDLA rozwiń >> Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni przy ul. Łużyckiej 6, będąca Administratorem Danych Osobowych w ramach Grupy ALLCON OSIEDLA. Wszystkie szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Polityka Prywatności.

Jeżeli chcieliby Państwo otrzymywać informacje o nowych inwestycjach Grupy ALLCON OSIEDLA oraz organizowanych wydarzeniach, a także informacje promocyjne i marketingowe, prosimy o udzielenie poniższych zgód:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w tym marketingowych, w odniesieniu do produktów należących do Grupy ALLCON OSIEDLA, drogą elektroniczną Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w tym marketingowych, w odniesieniu do produktów należących do Grupy ALLCON OSIEDLA, drogą telefoniczną.

Przejdź do Polityki Prywatności aby dowiedzieć się więcej

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem.