Młyny Gdańskie Gdańsk, ul. Malczewskiego

W sercu Gdańska, miasta od lat wiodącego prym w rankingach jakości życia, powstało osiedle o wyjątkowym charakterze i prestiżu. Inwestycja Młyny Gdańskie jest efektem połączenia inspiracji historyczną zabudową ze współczesną architekturą i nowoczesnymi materiałami. To propozycja skierowana do osób, ceniących jakość i piękno w każdym aspekcie życia. Szukających niezależności i bliskości tętniącego życiem Śródmieścia, a zarazem pragnących zachować komfort i spokój mieszkania w zaciszu kameralnego osiedla.

1 / 10

Zielona przestrzeń w centrum miasta

2 / 10

Z pasji do architektury

3 / 10

Strefa rekreacyjno-klubowa

4 / 10

Sala klubowa z bilardem

5 / 10

Strefa fitness i kardio dla mieszkańców

6 / 10

Reprezentacyjna strefa wejścia

7 / 10

Atrakcyjne części wspólne

8 / 10

Strefa zabaw dla dzieci

9 / 10

Sprzedaż zakończona

ODKRYJ MŁYNY GDAŃSKIE

Wysoki komfort i bezpieczeństwo

Młyny Gdańskie to gotowa, kameralna inwestycja, zlokalizowana w sercu Gdańska, jedynie 2 km od Głównego Miasta. 

Bezpieczeństwo mieszkańcom zapewnia kontrola dostępu oraz podgląd z kamer. Uzupełnieniem komfortu mieszkańców jest prywatna strefa rekreacyjno-klubowa umiejscowiona w centralnej części osiedla oraz lokale usługowe usytuowane od strony ulicy Malczewskiego.

Żyjąc w sercu Gdańska

Bliskość Śródmieścia to niezależność i komfort decyzji. Urzekające architekturą i atmosferą Stare Miasto, wraz z klimatycznymi restauracjami i kawiarniami znajduje się niecałe 2 km od Młynów Gdańskich.

Mieszkańcy sami zdecydują, kiedy korzystać z atrakcji tętniącego życiem miasta, a kiedy pozostać w zaciszu i spokoju osiedla. Na co dzień dogodny dostęp do komunikacji, pozwoli oszczędzić czas i sprawnie dotrzeć do centrów biznesowych, obwodnicy, lotniska czy placówek szkolnych i akademickich Trójmiasta.

W charakterze konesera

Pracownia B1 Architekci zaprojektowała Młyny Gdańskie z myślą o koneserach codzienności, ceniących jakość w każdym aspekcie życia. Oferta udogodnień i wyjątkowa atmosfera Młynów Gdańskich zachęcają do celebracji każdego dnia.

Stylowo urządzone wnętrza autorstwa NONE Studio, zachęcają do spotkań z przyjaciółmi przy dobrej kawie czy podczas partii bilarda. W pełni wyposażona sala fitness oraz strefa kardio pozwalają zadbać o zdrowie w dogodnym momencie. Wewnętrzny dziedziniec obfitujący w zieleń, z kołem młyńskim, kaskadą wodną oraz 3 placami pozwala na odpoczynek i regenerację.

Budowa Roku 2022

Młyny Gdańskie zwyciężyły w najważniejszym konkursie w branży budowlanej w Polsce - Budowa Roku 2022. 

Nagroda ta jest potwierdzeniem profesjonalizmu zespołu w podejściu do wyzwań wynikających z procesu budowy. Na ocenę wpłynęły sprawne rozwiązania problemów technicznych, jak i wysoka jakość wykonania połączona z innowacyjno-ekologicznymi rozwiązaniami na terenie osiedla.