Wybrany apartament: D.c.0.5

Młyny Gdańskie D.c.0.5

Metraż: 46.68 m2

Termin odbioru: czerwiec 2023

Piętro: 0

Pokoje: 2

Opis apartamentu:

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46,68 m2, z ekspozycją południową jest usytuowane na parterze. Salon z aneksem kuchennym (26,47 m2) posiada wyjście przez dwuskrzydłowe drzwi balkonowe na duży taras z ogródkiem o powierzchni 38,20 m2. W mieszkaniu zaprojektowano przestronną sypialnię (13,12 m2) z wyjściem na taras oraz łazienkę (4,64 m2). Prestiżowa inwestycja Młyny Gdańskie znajduje się na gdańskich Siedlcach. Wyróżniającym elementem osiedla jest koło młyńskie w centralnym punkcie nawiązujące do historycznej roli tego terenu. Na terenie inwestycji znajduje się fitness, sala kardio i sala klubowa ze stołem bilardowym oraz przestrzeń dla dzieci.

Cechy apartamentu:

  • Słoneczne

  • Z Tarasem

  • Widok na zieleń

  • Winda

  • 2 pokoje

  • Strona południowa

  • Ponadstandardowa wysokość

PODOBNE OFERTY

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z naszymi doradcami ds. sprzedaży.
Jestem zainteresowany lokalem:

Administratorem Państwa danych osobowych jest ALLCON OSIEDLA rozwiń >> Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni przy ul. Łużyckiej 6, będąca Administratorem Danych Osobowych w ramach Grupy ALLCON OSIEDLA. Wszystkie szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Polityka Prywatności.

Jeżeli chcieliby Państwo otrzymywać informacje o nowych inwestycjach Grupy ALLCON OSIEDLA oraz organizowanych wydarzeniach, a także informacje promocyjne i marketingowe, prosimy o udzielenie poniższych zgód:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w tym marketingowych, w odniesieniu do produktów należących do Grupy ALLCON OSIEDLA, drogą elektroniczną Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w tym marketingowych, w odniesieniu do produktów należących do Grupy ALLCON OSIEDLA, drogą telefoniczną.

Przejdź do Polityki Prywatności aby dowiedzieć się więcej