NEXO Apartamenty na Klifie Puck, ul. Nowy Świat

Nad samym morzem, na puckim klifie, w otoczeniu parkowej zieleni powstało kameralne osiedle apartamentów NEXO. Stąd do mariny oraz wypożyczalni sprzętu wodnego wystarczy 10-cio minutowy spacer plażą. Nad otwarte morze, do Władysławowa dojedziesz samochodem w 15 minut, zaś do słynnych Chałup niecałe 25 min.

1 / 9

Apartamenty nad morzem

2 / 9

Puck

Ul. Nowy Świat

3 / 9

Nadmorska architektura

4 / 9

W klimacie letniego kurortu

5 / 9

Nad morzem w sąsiedztwie parku

6 / 9

Na styku morza i lądu

7 / 9

8 / 9

Nad morzem w mieście

Zobacz ostatni gotowy apartament

Tylko na Puckim Klifie

Twój second home nad morzem

Niepowtarzalne położenie NEXO przy urokliwym Parku im. Feliksa Nowowiejskiego, gwarantuje wyciszenie i regenerację sił podczas długich spacerów klifowym parkiem. Miłośnicy biegów poczują poranną bryzę pośród zielonych koron buków, tuż przy brzegu morza.

Tu możesz cieszyć się atrakcjami nadmorskiego miasta oraz korzystać z idealnych warunków do żeglarstwa, wind- i kitesurfingu.

Nawet w szczycie sezonu apartamenty NEXO zachowują aurę spokoju i prywatności, a bliskość morza i otaczającej zieleni czyni to miejsce jednym z bardziej urokliwych.

Apartamenty NEXO są już gotowe do odbioru.

Dla miłośników sportów

Zatoka Pucka uznawana jest za jedno z najlepszych miejsc w Europie do uprawiania windsurfingu oraz kitesurfingu. Płytka, ciepła woda oraz silne wiatry tworzą wymarzone warunki dla miłośników sportów wodnych.

Uwagę przyciąga kameralny port jachtowy w Pucku, w którym odbywają się liczne zawody żeglarskie. Zaledwie kilka kilometrów stąd znajdują się dwie stadniny konne, które zapraszają na lekcje jazdy.

To właśnie w Pucku swój początek ma jedna z najatrakcyjniejszych ścieżek rowerowych w Polsce. Prawie 45 kilometrowa urokliwa trasa wzdłuż morza wiedzie przez nadmorskie miejscowości: Swarzewo, Władysławowo, Chałupy, Kuźnicę, Jastarnię, Juratę, Hel.

Nadmorska Architektura

Zaprojektowane w klimacie letniego kurortu NEXO oferuje ostatni gotowy apartament. Jest to idealne miejsce dla mieszkańców z całej Polski. Zarówno dla osób chcących odpocząć jak i aktywnie spędzić czas nad morzem. Osiedle stworzone z myślą o osobach pragnących posiadać swój drugi dom przy plaży oraz szukających niezależności. Posiadanie swojego apartamentu w Pucku daje możliwość korzystania z nadmorskich atrakcji w każdej wolnej chwili.

NEXO oferuje starannie zaprojektowaną przestrzeń wspólną, zachęcającą do aktywnego spędzania czasu i wypoczynku na świeżym powietrzu. Mieszkańcy będą mieli do swojej dyspozycji hamaki, trampoliny oraz boisko do siatkówki.

Czy chcesz się dowiedzieć więcej?

Skontaktuj się z naszymi opiekunami inwestycji

Katarzyna Cieślak

Doradca ds. Sprzedaży

+ 48 605 557 748

Wyślij wiadomość

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem.