NEXO Apartamenty na Klifie Puck, ul. Nowy Świat

Nad samym morzem, na puckim klifie, w otoczeniu parkowej zieleni powstało kameralne osiedle apartamentów NEXO. Stąd do mariny oraz wypożyczalni sprzętu wodnego wystarczy 10-cio minutowy spacer plażą. Nad otwarte morze, do Władysławowa dojedziesz samochodem w 15 minut, zaś do słynnych Chałup niecałe 25 min.

Wszystkie mieszkania w inwestycji NEXO Apartamenty na Klifie zostały sprzedane. Obecnie trwa sprzedaż ostatnich lokali w inwestycji NEXO Apartamenty Inwestycyjne.

1 / 9

Apartamenty nad morzem

2 / 9

Puck

Ul. Nowy Świat

3 / 9

Nadmorska architektura

4 / 9

W klimacie letniego kurortu

5 / 9

Nad morzem w sąsiedztwie parku

6 / 9

Na styku morza i lądu

7 / 9

8 / 9

Nad morzem w mieście

NEXO Apartamenty Inwestycyjne - poznaj ofertę

Tylko na Puckim Klifie

NEXO Apartamenty Inwestycyjne

Obecnie w sprzedaży dostępne są gotowe lokale w inwestycji NEXO Apartamenty Inwestycyjne. Lokale można przeznaczyć na całoroczny wynajem oraz traktować jako własną bazę wypoczynkową nad morzem. Właściciele apartamentów sami będą mogli zdecydować, kiedy i jak długo chcą tu wypoczywać, a ile dni w roku przeznaczyć na wynajem. Najmem lokalu można zarządzać samodzielnie lub skorzystać z usług rekomendowanego operatora.

Dodatkowe udogodnienia, takie jak strefa saun (I etap) oraz strefa klubowa z częścią dla najmłodszych (II etap), uatrakcyjnią ofertę i zachęcą do przyjazdu niezależnie od pory roku i warunków pogodowych. Osoby tu wypoczywające będą miały do dyspozycji zewnętrzną, zadaszoną strefę relaksu, hamaki, siłownię oraz stół do tenisa stołowego.

Dla miłośników sportów

Zatoka Pucka uznawana jest za jedno z najlepszych miejsc w Europie do uprawiania windsurfingu oraz kitesurfingu. Płytka, ciepła woda oraz silne wiatry tworzą wymarzone warunki dla miłośników sportów wodnych.

Uwagę przyciąga kameralny port jachtowy w Pucku, w którym odbywają się liczne zawody żeglarskie. Zaledwie kilka kilometrów stąd znajdują się dwie stadniny konne, które zapraszają na lekcje jazdy.

To właśnie w Pucku swój początek ma jedna z najatrakcyjniejszych ścieżek rowerowych w Polsce. Prawie 45 kilometrowa urokliwa trasa wzdłuż morza wiedzie przez nadmorskie miejscowości: Swarzewo, Władysławowo, Chałupy, Kuźnicę, Jastarnię, Juratę, Hel.

Idealne miejsce nad morzem

Niepowtarzalne położenie NEXO przy urokliwym Parku im. Feliksa Nowowiejskiego, gwarantuje wyciszenie i regenerację sił podczas długich spacerów klifowym parkiem. Miłośnicy biegów poczują poranną bryzę pośród zielonych koron buków, tuż przy brzegu morza.

Tu można cieszyć się atrakcjami nadmorskiego miasta oraz korzystać z idealnych warunków do żeglarstwa, wind- i kitesurfingu.

Nawet w szczycie sezonu apartamenty NEXO zachowują aurę spokoju i prywatności, a bliskość morza i otaczającej zieleni czyni to miejsce jednym z bardziej urokliwych.