NEXO Puck

Nad samym morzem, na puckim klifie, w otoczeniu parkowej zieleni powstaje kameralne osiedle apartamentów NEXO. Stąd do mariny oraz wypożyczalni sprzętu wodnego wystarczy 10-cio minutowy spacer plażą. Nad otwarte morze, do Władysławowa dojedziesz samochodem w 15 minut, zaś do słynnych Chałup niecałe 25 min.

1 / 10

Apartamenty nad morzem

2 / 10

Nadmorska architektura

3 / 10

Puck

Ul. Nowy Świat

4 / 10

Apartamenty z widokiem

5 / 10

W klimacie letniego kurortu

6 / 10

Nad morzem w sąsiedztwie parku

7 / 10

Na styku morza i lądu

8 / 10

9 / 10

Nad morzem w mieście

Poznaj najnowszą ofertę!

Tylko na Puckim Klifie

Zapraszamy w soboty do Pucka

Umów się na spotkanie w Biurze Prezentacji Apartamentów NEXO, które znajduje się w odległości 50 metrów od brzegu morza przy ul. Nowy Świat 23A/1 w Pucku. Biuro otwarte jest w najbliższą sobotę w godzinach 10:00-14:00 i znajduje się na terenie inwestycji NEXO Apartamenty na Klifie.

Przed wizytą w Pucku bardzo prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy z naszym doradcą ds. sprzedaży w celu umówienia spotkania.

Marta Drozd-Piekarska
tel: + 48 601 330 810
mail: marta.drozd@allcon.pl

Nadmorska Architektura

Zaprojektowane w klimacie letniego kurortu NEXO oferuje apartamenty o powierzchni od 26 do 63m2 z widokiem na Zatokę Pucką. Jest to idealne miejsce dla mieszkańców z całej Polski. Zarówno dla osób chcących odpocząć jak i aktywnie spędzić czas nad morzem. Osiedle stworzone z myślą o osobach pragnących posiadać swój drugi dom przy plaży oraz szukających niezależności. Posiadanie swojego apartamentu w Pucku daje możliwość korzystania z nadmorskich atrakcji w każdej wolnej chwili.

NEXO oferuje starannie zaprojektowaną przestrzeń wspólną, zachęcającą do aktywnego spędzania czasu i wypoczynku na świeżym powietrzu. W sprzedaży dostępne są apartamenty gotowe oraz z terminem odbioru na maj 2020.

Dla miłośników sportów

Zatoka Pucka uznawana jest za jedno z najlepszych miejsc w Europie do uprawiania windsurfingu oraz kitesurfingu. Płytka, ciepła woda oraz silne wiatry tworzą wymarzone warunki dla miłośników sportów wodnych.

Uwagę przyciąga kameralny port jachtowy w Pucku, w którym odbywają się liczne zawody żeglarskie. Zaledwie kilka kilometrów stąd znajdują się dwie stadniny konne, które zapraszają na lekcje jazdy.

To właśnie w Pucku swój początek ma jedna z najatrakcyjniejszych ścieżek rowerowych w Polsce. Prawie 45 kilometrowa urokliwa trasa wzdłuż morza wiedzie przez nadmorskie miejscowości: Swarzewo, Władysławowo, Chałupy, Kuźnicę, Jastarnię, Juratę, Hel.

KLIFOWY BRZEG NADMORSKIEGO PARKU

Lokalizacja apartamentów NEXO pozwala na uniknięcie uciążliwych korków oraz turystycznego tłoku. Tu możesz cieszyć się atrakcjami nadmorskiego miasta oraz rozpocząć przygodę z deską, żaglem lub kitem dużo wcześniej niż pozostali goście półwyspu.

Niepowtarzalne położenie NEXO przy urokliwym Parku im. Feliksa Nowowiejskiego, gwarantuje wyciszenie i regeneracje sił podczas długich spacerów klifowym parkiem. Miłośnicy biegów poczują poranną bryzę pośród zielonych koron buków, tuż przy brzegu morza.

Nawet w szczycie sezonu apartamenty NEXO zachowują aurę spokoju i prywatności, a bliskość morza i otaczającej zieleni czyni to miejsce jednym z bardziej urokliwych.

Czy chcesz się dowiedzieć więcej?

Skontaktuj się z naszymi opiekunami inwestycji

Adrianna Bartkowiak

Asystent Działu Sprzedaży

FORMULARZ KONTAKTOWY

Katarzyna Cieślak

Doradca ds. Sprzedaży

+ 48 605 557 748

FORMULARZ KONTAKTOWY

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem.