NEXO Puck

Nad samym morzem, na puckim klifie, w otoczeniu parkowej zieleni powstaje kameralne osiedle apartamentów NEXO. Stąd do mariny oraz wypożyczalni sprzętu wodnego wystarczy 10-cio minutowy spacer plażą. Nad otwarte morze, do Władysławowa dojedziesz samochodem w 15 minut, zaś do słynnych Chałup niecałe 25 min.

1 / 10

2 / 10

NADMORSKA ARCHITEKTURA

3 / 10

PUCK

UL. NOWY ŚWIAT

4 / 10

APARTAMENTY Z WIDOKIEM

5 / 10

W klimacie letniego kurortu

6 / 10

NAD MORZEM W SĄSIEDZTWIE PARKU

7 / 10

Na styku morza i lądu

8 / 10

9 / 10

NAD MORZEM W MIEŚCIE

Poznaj najnowszą ofertę!

Tylko na Puckim Klifie

Nadmorska Architektura

Zaprojektowane w klimacie letniego kurortu NEXO oferuje apartamenty o powierzchni od 26 do 63m2 z widokiem na Zatoką Pucką. Jest to idealne miejsce zarówno do odpoczynku, aktywnego spędzania czasu nad morzem, jak i do zainwestowania.

NEXO oferuje starannie zaprojektowaną przestrzeń wspólną, zachęcającą do aktywnego spędzania czasu i wypoczynku na świeżym powietrzu. Planowany termin zakończenia inwestycji to II kwartał 2019 roku.

Dla miłośników sportów

Zatoka Pucka uznawana jest za jedno z najlepszych miejsc w Europie do uprawiania windsurfingu oraz kitesurfingu. Płytka, ciepła woda oraz silne wiatry tworzą wymarzone warunki dla miłośników sportów wodnych.

Uwagę przyciąga kameralny port jachtowy w Pucku, w którym odbywają się liczne zawody żeglarskie. Zaledwie kilka kilometrów stąd znajdują się dwie stadniny konne, które zapraszają na lekcje jazdy.

To właśnie w Pucku swój początek ma jedna z najatrakcyjniejszych ścieżek rowerowych w Polsce. Prawie 45 kilometrowa urokliwa trasa wzdłuż morza wiedzie przez nadmorskie miejscowości: Swarzewo, Władysławowo, Chałupy, Kuźnicę, Jastarnię, Juratę, Hel.

KLIFOWY BRZEG NADMORSKIEGO PARKU

Lokalizacja apartamentów NEXO pozwala na uniknięcie uciążliwych korków oraz turystycznego tłoku. Tu możesz cieszyć się atrakcjami nadmorskiego miasta oraz rozpocząć przygodę z deską, żaglem lub kitem dużo wcześniej niż pozostali goście półwyspu.

Niepowtarzalne położenie NEXO przy urokliwym Parku im. Feliksa Nowowiejskiego, gwarantuje wyciszenie i regeneracje sił podczas długich spacerów klifowym parkiem. Miłośnicy biegów poczują poranną bryzę pośród zielonych koron buków, tuż przy brzegu morza.

Nawet w szczycie sezonu apartamenty NEXO zachowują aurę spokoju i prywatności, a bliskość morza i otaczającej zieleni czyni to miejsce jednym z bardziej urokliwych.

Czy chcesz się dowiedzieć więcej?

Skontaktuj się z naszymi opiekunami inwestycji

Katarzyna Cieślak

Doradca ds. Sprzedaży

+ 48 605 557 748

FORMULARZ KONTAKTOWY

Aleksander Tomczak

Młodszy Doradca ds. Sprzedaży

FORMULARZ KONTAKTOWY

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem.