NEXO Apartamenty na Klifie Puck, ul. Nowy Świat

Nad samym morzem, na puckim klifie, w otoczeniu parkowej zieleni powstało kameralne osiedle apartamentów NEXO. Stąd do mariny oraz wypożyczalni sprzętu wodnego wystarczy 10-cio minutowy spacer plażą. Nad otwarte morze, do Władysławowa dojedziesz samochodem w 15 minut, zaś do słynnych Chałup niecałe 25 min.

1 / 10

Apartamenty nad morzem

2 / 10

Puck

Ul. Nowy Świat

3 / 10

Nadmorska architektura

4 / 10

Apartamenty z widokiem

5 / 10

W klimacie letniego kurortu

6 / 10

Nad morzem w sąsiedztwie parku

7 / 10

Na styku morza i lądu

8 / 10

9 / 10

Nad morzem w mieście

Zobacz gotowe nadmorskie apartamenty

Tylko na Puckim Klifie

KLIFOWY BRZEG NADMORSKIEGO PARKU

Lokalizacja apartamentów NEXO pozwala na uniknięcie uciążliwych korków oraz turystycznego tłoku. Tu możesz cieszyć się atrakcjami nadmorskiego miasta oraz rozpocząć przygodę z deską, żaglem lub kitem dużo wcześniej niż pozostali goście półwyspu.

Niepowtarzalne położenie NEXO przy urokliwym Parku im. Feliksa Nowowiejskiego, gwarantuje wyciszenie i regeneracje sił podczas długich spacerów klifowym parkiem. Miłośnicy biegów poczują poranną bryzę pośród zielonych koron buków, tuż przy brzegu morza.

Nawet w szczycie sezonu apartamenty NEXO zachowują aurę spokoju i prywatności, a bliskość morza i otaczającej zieleni czyni to miejsce jednym z bardziej urokliwych.

Nadmorska Architektura

Zaprojektowane w klimacie letniego kurortu NEXO oferuje gotowe do odbioru apartamenty o powierzchni od 39 do 69 m2 z widokiem na Zatokę Pucką. Jest to idealne miejsce dla mieszkańców z całej Polski. Zarówno dla osób chcących odpocząć jak i aktywnie spędzić czas nad morzem. Osiedle stworzone z myślą o osobach pragnących posiadać swój drugi dom przy plaży oraz szukających niezależności. Posiadanie swojego apartamentu w Pucku daje możliwość korzystania z nadmorskich atrakcji w każdej wolnej chwili.

NEXO oferuje starannie zaprojektowaną przestrzeń wspólną, zachęcającą do aktywnego spędzania czasu i wypoczynku na świeżym powietrzu. Mieszkańcy będą mieli do swojej dyspozycji hamaki, trampoliny oraz boisko do siatkówki.

Dla miłośników sportów

Zatoka Pucka uznawana jest za jedno z najlepszych miejsc w Europie do uprawiania windsurfingu oraz kitesurfingu. Płytka, ciepła woda oraz silne wiatry tworzą wymarzone warunki dla miłośników sportów wodnych.

Uwagę przyciąga kameralny port jachtowy w Pucku, w którym odbywają się liczne zawody żeglarskie. Zaledwie kilka kilometrów stąd znajdują się dwie stadniny konne, które zapraszają na lekcje jazdy.

To właśnie w Pucku swój początek ma jedna z najatrakcyjniejszych ścieżek rowerowych w Polsce. Prawie 45 kilometrowa urokliwa trasa wzdłuż morza wiedzie przez nadmorskie miejscowości: Swarzewo, Władysławowo, Chałupy, Kuźnicę, Jastarnię, Juratę, Hel.

Czy chcesz się dowiedzieć więcej?

Skontaktuj się z naszymi opiekunami inwestycji

Katarzyna Cieślak

Doradca ds. Sprzedaży

+ 48 605 557 748

Wyślij wiadomość

Adrianna Bartkowiak

Asystent Działu Sprzedaży

+48 605 052 843

Wyślij wiadomość

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem.