Lokalizacja oferująca wiele możliwości

  Inwestycja NEXO Apartamenty Inwestycyjne powstaje na puckim klifie, zaledwie 50 metrów od morza i 10 metrów od Parku Feliksa Nowowiejskiego. Tuż przy niej przebiegają malownicze szlaki rowerowe, którymi dotrzemy do Gdyni lub Helu, po drodze podziwiając nadmorski krajobraz.

   

  Puck przez cały rok przyciąga miłośników aktywnego wypoczynku dzięki bezkonkurencyjnym warunkom do żeglarstwa, kite- i windsurfingu. Już teraz jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się miejscowości turystycznych w Polsce, a dzięki unijnemu dofinansowaniu i nowym inwestycjom w mieście stanie się jeszce bardziej atrakcyjny. Pucka marina będzie prawdziwym rajem dla miłośników wodnych aktywności. Projekt zakłada 300 miejsc cumowniczych dla jachtów, nowe molo spacerowe i poszerzoną Zieloną Plażę. Ośrodek ma być jedną z głównych baz szkoleniowych Polskiego Związku Żeglarstwa.

   

  Liczne wydarzenia sportowe i kulturalne, doskonała nadmorska lokalizacja oraz bogata oferta gastronomiczna każdego roku zachęcają do odwiedzenia Pucka coraz większą liczbę turystów.

   

  Zobacz widok z kamer na żywo w Pucku:

  • 50 m

   Klif i plaża

  • 10 m

   Park im. Feliksa Nowowiejskiego

  • 800 m

   Marina i molo w Pucku

  • 1,2 km

   Centrum Pucka i rynek

  • 30 km

   Trójmiasto

  Dowiedz się więcej

  Skontaktuj się z naszymi doradcami ds. sprzedaży.

  Katarzyna Cieślak

  Doradca ds. Sprzedaży

  + 48 605 557 748

  Wyślij wiadomość

  Adrianna Bartkowiak

  Asystent Działu Sprzedaży

  +48 605 052 843

  Wyślij wiadomość

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem.