Nowa Dąbrowa Gdynia, ul. Rdestowa

W otoczeniu lasu, na łagodnie pochylonym na południe zboczu, powstaje osiedle inne niż wszystkie; zielone, nowoczesne i komfortowe. Inwestycja ta otwiera nowy rozdział w życiu tej okolicy. Wysokiej klasy urbanistyka, sklepy, kawiarnie i restauracje, atrakcyjne tereny rekreacyjne oraz łatwość dojazdu sprawią, że Nowa Dąbrowa szybko stanie się tętniącym życiem, nowym centrum tej części Gdyni.

Będzie tu miejsce na pracę i na rozrywkę, na zakupy i na posiłek poza domem, na aktywność fizyczną i na odpoczynek w ciszy. Udogodnienia dostępne na terenie samego osiedla oraz w całej dzielnicy Dąbrowa umożliwią mieszkańcom zaspokojenie większości potrzeb życiowych. Decyzja o wyborze miejsca zamieszkania nigdy wcześniej nie była tak łatwa.

1 / 11

22. dzielnica Gdyni

2 / 11

Samowystarczalny, kompletny organizm miejski

3 / 11

W leśnym otoczeniu

4 / 11

Centrum weekendowych wypadów

5 / 11

Z myślą o mieszkańcach

6 / 11

Więcej niż osiedle

7 / 11

Symbioza natury i miasta

8 / 11

Projekt aranżacji wnętrz w zgodzie z naturą

9 / 11

Jasne, przestronne korytarze i klatki schodowe

10 / 11

Wysoka jakość projektu i wykonania

Budynek C już w sprzedaży

22. DZIELNICA GDYNI

Tu toczy się życie

Nowa Dąbrowa otworzy nowy rozdział samowystarczalnego projektu w Gdyni. To tętniąca życiem przestrzeń zapewniająca wszystkie wygody życia w mieście. Od punktów handlowo-usługowych, przez parki i niezwykłe place zabaw, po miejsca zaprojektowane z myślą o przedszkolu i przychodni.

Już nie trzeba będzie jechać do centrum, aby popracować z laptopem w klimatycznej kawiarni, zjeść obiad poza domem lub wziąć udział w wydarzeniu kulturalnym. Szeroka ulica handlowa, wzorowana na słynnej Świętojańskiej oraz zielone place staną się nowym centrum tej części Gdyni.

Idealna baza wypadowa

Nowa Dąbrowa znajduje się w prawdopodobnie najlepszym punkcie układu drogowego Trójmiasta. Niedaleko krzyżują się najważniejsze trasy całej aglomeracji - Obwodnica, nowo powstała Trasa Kaszubska oraz planowana Obwodnica Metropolii Trójmiejskiej.

Z przystanku "Leśna Polana", znajdującego się tuż przed wjazdem na osiedle, bezpośrednio dojedziemy autobusem do Sopotu, Gdańska-Oliwy, Rumi czy centrum Gdyni. Wyjazd na kaszubskie jeziora, lotnisko, wycieczka nad morze, impreza w Sopocie czy koncert w Gdańsku staną się łatwo dostępne. Nowa Dąbrowa daje wyjątkową wolność podróżowania.

W leśnym otoczeniu

Nowa Dąbrowa to mnóstwo możliwości aktywnego spędzania czasu. Trójmiejski Park Krajobrazowy oferuje liczne trasy dla piechurów i rowerzystów. Amatorów jazdy konnej ucieszy bliskość stadniny, a miłośnicy ognisk skorzystają z miejsca piknikowego „Leśna Polana”.

Miejskie i leśne ścieżki rowerowe prowadzą na plażę w Orłowie, do jeziora Osowskiego i Tuchomskiego, czy do wieży z tarasem widokowym na górze Donas. Natomiast las rosnący na osiedlu stanie się jedynym w swoim rodzaju, naturalnym terenem wypoczynkowym ze strefami gier i rekreacji, przestrzenią dla biegaczy i spacerowiczów oraz zielonymi enklawami relaksu i wyciszenia.

Więcej niż mieszkanie

Nowa Dąbrowa, zaprojektowana przez B1 Architekci, w harmonijny sposób łączy funkcję mieszkaniową, usługową i wypoczynkową. To przestrzeń na rozrywkę i wypoczynek, na zakupy i spotkanie poza domem, na zabawę i relaks w ciszy. W parterach budynków powstaną powierzchnie dedykowane dla sklepów, punktów usługowych, małej gastronomii oraz barów i restauracji.

W pierwszym etapie powstanie 5 budynków z halą garażową i mieszkaniami o powierzchni od 36 do 95 mkw z przestronnymi balkonami, atrakcyjnymi loggiami i tarasami.

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z naszymi doradcami ds. sprzedaży.
Jestem zainteresowany lokalem:

Administratorem Państwa danych osobowych jest ALLCON OSIEDLA Sp. z o. o. rozwiń >> Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni przy al. Marsz. Piłsudskiego 11, będąca Administratorem Danych Osobowych w ramach Grupy ALLCON OSIEDLA. Wszystkie szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Polityka Prywatności.

Jeżeli chcieliby Państwo otrzymywać informacje o nowych inwestycjach Grupy ALLCON OSIEDLA oraz organizowanych wydarzeniach, a także informacje promocyjne i marketingowe, prosimy o udzielenie poniższych zgód:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w tym marketingowych, w odniesieniu do produktów należących do Grupy ALLCON OSIEDLA, drogą elektroniczną Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w tym marketingowych, w odniesieniu do produktów należących do Grupy ALLCON OSIEDLA, drogą telefoniczną.

Przejdź do Polityki Prywatności aby dowiedzieć się więcej