Nowa Dąbrowa Gdynia, ul. Rdestowa

W otoczeniu lasu, na łagodnie pochylonym na południe zboczu, powstaje osiedle inne niż wszystkie; zielone, nowoczesne i komfortowe. Inwestycja ta otwiera nowy rozdział w życiu tej okolicy. Wysokiej klasy urbanistyka, sklepy, kawiarnie i restauracje, atrakcyjne tereny rekreacyjne oraz łatwość dojazdu sprawią, że Nowa Dąbrowa szybko stanie się tętniącym życiem, nowym centrum tej części Gdyni.

Będzie tu miejsce na pracę i na rozrywkę, na zakupy i na posiłek poza domem, na aktywność fizyczną i na odpoczynek w ciszy. Udogodnienia dostępne na terenie samego osiedla oraz w całej dzielnicy Dąbrowa umożliwią mieszańcom zaspokojenie większości potrzeb życiowych. Decyzja o wyborze miejsca zamieszkania nigdy wcześniej nie była tak łatwa.

1 / 11

Nowa dzielnica Gdyni

2 / 11

Samowystarczalny, kompletny organizm miejski

3 / 11

W leśnym otoczeniu

4 / 11

Centrum weekendowych wypadów

5 / 11

Z myślą o mieszkańcach

6 / 11

Więcej niż osiedle

7 / 11

Symbioza natury i miasta

8 / 11

Projekt aranżacji wnętrz w zgodzie z naturą

9 / 11

Jasne, przestronne korytarze i klatki schodowe

10 / 11

Wysoka jakość projektu i wykonania

Zobacz premierę oferty

NOWA DZIELNICA MIASTA

Tu toczy się życie

Nowa Dąbrowa otworzy nowy rozdział samowystarczalnego projektu w Gdyni. To tętniąca życiem przestrzeń zapewniająca wszystkie wygody życia w mieście. Od punktów handlowo-usługowych, przez parki i niezwykłe place zabaw, po miejsca zaprojektowane z myślą o przedszkolu i przychodni.

Już nie trzeba będzie jechać do centrum, aby popracować z laptopem w klimatycznej kawiarni, zjeść obiad poza domem lub wziąć udział w wydarzeniu kulturalnym. Szeroka ulica handlowa, wzorowana na słynnej Świętojańskiej oraz zielone place staną się nowym centrum tej części Gdyni.

Idealna baza wypadowa

Nowa Dąbrowa znajduje się w prawdopodobnie najlepszym punkcie układu drogowego Trójmiasta. Niedaleko krzyżują się najważniejsze trasy całej aglomeracji - Obwodnica oraz nowo powstające: Trasa Kaszubska i Obwodnica Metropolii Trójmiejskiej.

Z przystanku "Leśna Polana", znajdującego się tuż przed wjazdem na osiedle, bezpośrednio dojedziemy autobusem do Sopotu, Gdańska-Oliwy, Rumi czy centrum Gdyni. Wyjazd na kaszubskie jeziora, lotnisko, wycieczka nad morze, impreza w Sopocie czy koncert w Gdańsku staną się łatwo dostępne. Nowa Dąbrowa daje wyjątkową wolność podróżowania.

W leśnym otoczeniu

Nowa Dąbrowa to mnóstwo możliwości aktywnego spędzania czasu. Trójmiejski Park Krajobrazowy oferuje liczne trasy dla piechurów i rowerzystów. Amatorów jazdy konnej ucieszy bliskość stadniny, a miłośnicy ognisk skorzystają z miejsca piknikowego „Leśna Polana”.

Miejskie i leśne ścieżki rowerowe prowadzą na plażę w Orłowie, do jeziora Osowskiego i Tuchomskiego, czy do wieży z tarasem widokowym na górze Donas. Natomiast las rosnący na osiedlu stanie się jedynym w swoim rodzaju, naturalnym terenem wypoczynkowym ze strefami gier i rekreacji, przestrzenią dla biegaczy i spacerowiczów oraz zielonymi enklawami relaksu i wyciszenia.

Więcej niż mieszkanie

Nowa Dąbrowa w harmonijny sposób łączy funkcję mieszkaniową, usługową i wypoczynkową. To przestrzeń na rozrywkę i wypoczynek, na zakupy i spotkanie poza domem, na zabawę i relaks w ciszy. W parterach budynków powstaną powierzchnie dedykowane dla sklepów, punktów usługowych, małej gastronomii oraz barów i restauracji.

W pierwszym etapie powstanie 5 budynków z halą garażową i mieszkaniami o powierzchni od 36 do 95 mkw z przestronnymi balkonami, atrakcyjnymi loggiami i tarasami.

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z naszymi doradcami ds. sprzedaży.
Jestem zainteresowany lokalem:

Administratorem Państwa danych osobowych jest ALLCON OSIEDLA rozwiń >> Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni przy ul. Łużyckiej 6, będąca Administratorem Danych Osobowych w ramach Grupy ALLCON OSIEDLA. Wszystkie szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Polityka Prywatności.

Jeżeli chcieliby Państwo otrzymywać informacje o nowych inwestycjach Grupy ALLCON OSIEDLA oraz organizowanych wydarzeniach, a także informacje promocyjne i marketingowe, prosimy o udzielenie poniższych zgód:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w tym marketingowych, w odniesieniu do produktów należących do Grupy ALLCON OSIEDLA, drogą elektroniczną Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w tym marketingowych, w odniesieniu do produktów należących do Grupy ALLCON OSIEDLA, drogą telefoniczną.

Przejdź do Polityki Prywatności aby dowiedzieć się więcej

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem.