Wybrane mieszkanie: A.4.2

Metraż: 38.52 m2

Termin odbioru: IV kwartał 2024

Piętro: 4

Pokoje: 2

Opis mieszkania:

Kompaktowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,52 m2, z ekspozycją wschodnią, usytuowane na czwartym piętrze, składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym (17,91 m2) z wyjściem na loggie (5,07 m2), sypialni (12,07 m2) oraz łazienki (4,50 m2). Całość dopełnia przedpokój (4,04 m2) z miejscem na szafę w zabudowie.

Cechy mieszkania:

  • Loggia

  • Winda

  • 2 pokoje

  • Strona wschodnia

PODOBNE OFERTY

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z naszymi doradcami ds. sprzedaży.
Jestem zainteresowany lokalem:

Administratorem Państwa danych osobowych jest ALLCON OSIEDLA rozwiń >> Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni przy ul. Łużyckiej 6, będąca Administratorem Danych Osobowych w ramach Grupy ALLCON OSIEDLA. Wszystkie szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Polityka Prywatności.

Jeżeli chcieliby Państwo otrzymywać informacje o nowych inwestycjach Grupy ALLCON OSIEDLA oraz organizowanych wydarzeniach, a także informacje promocyjne i marketingowe, prosimy o udzielenie poniższych zgód:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w tym marketingowych, w odniesieniu do produktów należących do Grupy ALLCON OSIEDLA, drogą elektroniczną Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w tym marketingowych, w odniesieniu do produktów należących do Grupy ALLCON OSIEDLA, drogą telefoniczną.

Przejdź do Polityki Prywatności aby dowiedzieć się więcej