Nowe mieszkania w Gdańsku

Tarasy Bałtyku

Zobacz więcej

Tarasy Bałtyku to prestiżowa nowość na trójmiejskim rynku nieruchomości. Inwestycja powstaje w odległości zaledwie 900 m od brzegu Bałtyku, pozostając jednocześnie w centrum miasta.

Apartamentowiec zlokalizowany pomiędzy zielenią Parku Reagana a nadmorskim brzegiem wniesie nową jakość w zabudowę mieszkaniową gdańskiego Przymorza. Odważna forma architektoniczna skryje w sobie wnętrza zaprojektowane w duchu wysmakowanej elegancji, wykończone wysokiej jakości materiałami. Na 12 piętrach znajdą się mieszkania o powierzchni od 43 m² do 163 m², do których przynależą okazałe balkony i tarasy sięgające nawet 77 m². Drugie piętro Tarasów Bałtyku otworzy przed mieszkańcami dostęp do prywatnego patio. Inwestycja zostanie wyposażona w liczne udogodnienia, w tym salę fitness, saunę, salę klubową - mediatekę czy stanowiska ładowania samochodów elektrycznych.

Kamienice Malczewskiego 2

Zobacz więcej

W centrum Gdańska, w cichej i spokojnej okolicy, u zbiegu ulic Jacka Malczewskiego i Sołeckiej realizujemy Kamienice Malczewskiego 2.

Inwestycja usytuowana jest na słonecznym stoku wzniesienia, którego wysokość gwarantuje malowniczy widok na panoramę Gdańska. Atrakcyjna lokalizacja pozwala cieszyć się kameralnością oraz walorami miejskiego życia w cichym i spokojnym miejscu, z dogodnym dostępem do pobliskiego centrum. Wszystkie te cechy powodują, że Kamienice Malczewskiego 2 to idealna propozycja na nowe mieszkanie w Gdańsku. Sąsiadująca, a jednak wyizolowana pierzeją zabudowy - ulica Kartuska - zapewnia szybki dojazd do infrastruktury miejskiej: oświaty, ochrony zdrowia, kultury, sztuki, handlu oraz gastronomii.

Domy Malczewskiego

Zobacz więcej

Zaledwie 5 minut od centrum Gdańska, w cichej, spokojnej, willowej okolicy, przy ulicy Na Zboczu powstają Domy Malczewskiego.

Inwestycja usytuowana jest na słonecznym wzniesieniu, którego wysokość gwarantuje malowniczy widok na panoramę Gdańska. Atrakcyjna lokalizacja pozwoli cieszyć się kameralnością oraz walorami miejskiego życia w cichym i spokojnym miejscu, z dogodnym dostępem do pobliskiego centrum. Pobliska ulica Kartuska zapewnia szybki dojazd do wielkomiejskiej infrastruktury Gdańska: oświaty, ochrony zdrowia, kultury, sztuki, handlu oraz gastronomii. Domy Malczewskiego to idealna propozycja dla szukających własnego domu w sercu miasta.

Domy pod Koroną

Zobacz więcej

W zacisznej i spokojnej okolicy, na morenowym wzniesieniu z rozległym widokiem na Jasień powstało kameralne osiedle Domów pod Koroną.

300 metrów od ronda ulicy Bulońskiej i 200 metrów od ulicy Myśliwskiej oraz 15 minut od śródmieścia Gdańska powstała inwestycja Domy pod Koroną. Inwestycję tworzą 2, trzypiętrowe, ogrodzone budynki. Morena jest uznaną dzielnicą Gdańska ze względu na malowniczy krajobraz, bogatą infrastrukturę społeczną i usługową oraz nowoczesne rozwiązania komunikacyjne: kolej metropolitalna, realizowane ulice: Nowa Bulońska i Nowa Wołkowyska zapewniają liczne połączenia autobusowe i tramwajowe z Gdańskiem, Sopotem i Gdynią.

W ofercie Domów pod Koroną pozostały jedynie 2 gotowe do odbioru mieszkania dwupoziomowe z antresolami o powierzchni od 94 do 124 m2 z południowym, panoramicznym widokiem na Jasień. Cena zawiera 2 wygodne miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej oraz boks na akcesoria samochodowe.

Zielona Aleja

Zobacz więcej

Zielona Aleja to miejsce nowoczesne, wyposażone w niezbędną infrastrukturę oraz starannie zaprojektowaną przestrzeń życiową.

Lokalizacja osiedla na wzgórzach morenowych to gwarancja upragnionego spokoju w otoczeniu natury, przy jednoczesnej bliskości obiektów handlowych i usługowych.

Pośród parkowej i leśnej zieleni wznosimy kameralną architekturę, o przyjaznym i rodzinnym charakterze. Wierzymy w wartość ergonomii i funkcjonalności, dlatego każde z mieszkań cechuje się przemyślanym układem i odpowiednim doświetleniem. Balkony, trasy oraz duże ogrody przydomowe staną się atrakcyjnym łącznikiem pomiędzy strefą prywatną a otoczeniem. W centrum Zielonej Alei powstanie miejsce spotkań i rekreacji przeznaczone dla mieszkańców osiedla.

Królewskie Wzgórze

Zobacz więcej

Osiedle realizowane na Morenie, przy ulicy: Myśliwskiej oraz Królewskie Wzgórze, z dogodnym dojazdem do Wrzeszcza, Obwodnicy i Gdańska.

Drugi etap inwestycji powstaje od połowy 2013 w zielonym sąsiedztwie lasów TPK i zabudowy jednorodzinnej Moreny. Sprawną komunikację zapewnią liczne przystanki autobusowe ulicy Bulońskiej oraz realizowana obecnie kolej metropolitalna i linia tramwajowa. Nowoczesna architektura, dwu i trzypiętrowych budynków o jasnych elewacjach z mieszkaniami 2-poziomowymi i antresolami na ostatniej kondygnacji zapewniającymi widokiem na Centrum Gdańska. W obrębie ogrodzonego osiedla powstały tereny rekreacyjne, urokliwe zaułki, zielone ogrody i place zabaw dla dzieci. Oferta jest skierowana zarówno do studentów Akademii Medycznej i Politechniki Gdańskiej jak i do rodzin szukających mieszkania zlokalizowanego w atrakcyjnej i nowoczesnej dzielnicy trójmiasta.

Ilość oferowanych i oddawanych przez deweloperów mieszkań wyróżnia Gdańsk na trójmiejskim rynku nieruchomości. Obecnie największą popularnością cieszą się mieszkania na Morenie oraz Jasieniu. Dzielnice doskonale skomunikowane z całym Trójmiastem, ogromną popularność zawdzięczają swojej lokalizacji oraz bliskości tramwaju, autobusu, PKMki oraz szybkiemu dojazdowi do obwodnicy Trójmiasta. Coraz więcej osób przeprowadza się również do dzielnic Piecki-Migowo i Jasień, ponieważ stąd szybko dostanie się do pracy, a po południu może wypocząć w ciszy i spokoju lub na "zielonej plaży" nieopodal osiedli Zielona Aleja i Domy Pod Koroną, która jest miejscem sąsiedzkich spotkań przy grillu. Doskonale czują się tu też rodziny, które mają do dyspozycji nowoczesne place zabaw, boisko, szkoły, przedszkola, apteki, przychodnie, siłownie i sklepy.

W pobliżu Centrum Gdańska, w cichej i spokojnej okolicy u zbiegu ulic Jacka Malczewskiego i Sołeckiej powstały Kamienice Malczewskiego 2. Inspiracją projektu była stylowa architektura kamienic, uwzględniająca urbanistykę miejsca i nowoczesne trendy. Ułatwiły one wkomponowanie inwestycji w dzielnicę bliską zabytkowego śródmieścia Gdańska tak, by spełnić oczekiwania mieszkańców i wymogi architektoniczne tej atrakcyjnej lokalizacji.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem.