Nowe mieszkania w Gdyni

Osiedle Gdyńskie

Zobacz więcej

Inwestycja realizowana na Oksywiu, w sąsiedztwie lasu i kameralnej zabudowy, z dogodnym dojazdem do Centrum Gdyni.

Nowa gdyńska inwestycja mieszkaniowa, zlokalizowana na wzniesieniu Kępy Oksywskiej, w otulinie lasów, w sąsiedztwie portu, terminalu promowego, plaży i Zatoki Gdańskiej. Dynamiczny rozwój dzielnicy oraz powstająca nowoczesną infrastruktura handlowo-usługową i oświatowa sprawiają, że chce się tu zamieszkać. Łatwy dostęp do Śródmieścia Gdyni zapewniają nowoczesne rozwiązania komunikacyjne: dwupasmowa estakada Kwiatkowskiego (prowadząca do trójmiejskiej obwodnicy), szeroka ulica Morska oraz zmodernizowana trasa Janka Wiśniewskiego.

Villa Nova

Zobacz więcej

VILLA NOVA to prawdziwa perła na rynku. Rezydencja zamieszczona w Luxury Realty Map - zestawieniu nieruchomości premium i luksusowych wyselekcjonowanych przez ekspertów polskiego oddziału Sotheby’s International Realty.

Lokalizacja w jednej z najbardziej prestiżowych i pożądanych dzielnic Trójmiasta – gdyńskim Orłowie, w odległości 100 metrów od brzegu morza i plaży, pozycjonuje ją w absolutnej czołówce pomorskich nieruchomości. Awangardowa architektura inwestycji oraz wysmakowana aranżacja przestrzeni wspólnej ma niebagatelny wpływ na codzienny komfort. VILLA NOVA łączy nowoczesność z funkcją eleganckiej rezydencji w zacisznym i nastrojowym miejscu. Szlachetne, kontrastowe materiały elewacji, oryginalna bryła i liczne przeszklenia współtworzą wyjątkowy i rozpoznawalny styl.

Z rezydencji w zaledwie kilka minut można dojść malowniczym deptakiem do słynnego orłowskiego klifu i molo. Do centrum Gdyni i Sopotu można dojechać stąd w niecałe 10 minut samochodem. Umiejscowienie nieruchomości pozwala podziwiać Zatokę Gdańską i białe żaglówki aż po horyzont. Rozległa zielona przestrzeń zaprojektowana od strony morza w stylu ogrodu angielskiego zapewnia mieszkańcom VILLI NOVA poczucie prywatności i spokoju. Cała nieruchomość jest ogrodzona, chroniona i monitorowana 24h na dobę. Kameralności sprzyja też ograniczenie liczby apartamentów do zaledwie trzech.

Na najbardziej wymagających klientów czeka w orłowskiej rezydencji ostatni - z zaledwie trzech - ponad 200 metrowy apartament.

Willa Park

Zobacz więcej

GOTOWE OSIEDLE NA GDYŃSKIEJ DĄBROWIE, ŁĄCZĄCE WYGODĘ DOMU I KOMFORT MIESZKANIA TO IDEALNA PROPOZYCJA DLA TWOJEJ RODZINY

Gotowe osiedle Willa Park to idealne miejsce zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i osób szukających chwili wytchnienia od zgiełku śródmieścia. Inwestycja łączy zalety wynikające z posiadania domu z wygodą i bezpieczeństwem mieszkania na osiedlu. Willa Park to prywatny, ogrodzony kompleks dwunastu czterorodzinnych domów w których znajdują się maksymalnie cztery mieszkania. Oferta zadowoli tych, którzy chcą wypoczywać wśród zieleni na co dzień, nie tracąc przy tym dostępu do centrum zarówno Gdyni jak i Sopotu. Dąbrowa - najmłodsza dzielnica Gdyni z kameralną, jednorodzinną zabudową powstała na wzór nadmorskiego Orłowa i Redłowa. Lokalizacja kompleksu z dala od dużego ruchu ulicznego pozwala odpocząć w ciszy i spokoju. Dąbrowa dzięki położeniu w czystym ekologicznie rejonie Gdyni i w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, zdobyła status idealnego miejsca dla rodziny. Dobrą opinię zawdzięcza dogodnej komunikacji zarówno z centrum Gdyni jak i całym Trójmiastem. W pobliżu znajdują się placówki edukacyjne, służby zdrowia oraz liczne punkty handlowo-usługowe. W sąsiedztwie willowej zabudowy, wśród malowniczych stawów i w pobliżu lasu znajduje się Willa Park - inwestycja, która nazwę zawdzięcza osiedlowej zieleni parkowej oraz lasom stanowiącym jej oprawę.

Gdynia jest jedynym miastem w Europie, które w całości jest produktem jednej zamkniętej epoki - dwudziestolecia międzywojennego. Jasne fasady domów w śródmieściu Gdyni o pięknie ukształtowanych bryłach i przeszklonych parterach, domy-okręty z cegły i cementu - to symbolika gdyńskiego modernizmu. W rankingu najbardziej atrakcyjnych dzielnic do zamieszkania wyróżnia się gdyńskie Orłowo i Redłowo, ze względu na atrakcyjne położenie w sąsiedztwie morza. Orłowo uznawane jest za najładniejszą i najbardziej prestiżową gdyńską dzielnicę, ze względu na walory lokalizacyjne - malownicze klify, piękne molo oraz kameralną plażę. Nad samym morzem, w pobliżu orłowskiego mola i urokliwej plaży powstała Villa Nova. Inwestycja wyróżniająca się unikatową architekturą, która łączy fascynację postępem technologicznym z funkcją rodzinnej, a zarazem reprezentacyjnej rezydencji. Gdynia Zachód (Dąbrowa,Sokółka i Wiczlino), to obecnie najbardziej dynamicznie rozwijające się dzielnice Gdyni. Dzięki atrakcyjnej lokalizacji w pobliżu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, nowoczesnej infrastrukturze i dobrze zagospodarowanej przestrzeni stanowi dla młodych ludzi atrakcyjną alternatywę do zamieszkania. Dąbrowa z kameralną, jednorodzinną zabudową powstała na wzór nadmorskiego Orłowa i Redłowa. Położona w czystym ekologicznie rejonie Gdyni i w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, zdobyła status idealnego miejsca dla rodziny. Jest to dzielnica do której bardzo chętnie migrują mieszkańcy sąsiednich dzielnic: Witomina, Wielkiego i Małego Kacka, Karwin czy Fikakowa. Na Dąbrowie zaobserwować można również powrót mieszkańców, którzy jakiś czas temu przenieśli się do dzielnic Chwarzno czy Wiczlino, głównie z powodu płynniejszej i bardziej dogodnej komunikacji zarówno z centrum Gdyni czy Sopotem jak i całym Trójmiastem. W sąsiedztwie willowej zabudowy, wśród malowniczych stawów i w pobliżu lasu powstała Willa Park - inwestycja, która nazwę zawdzięcza zieleni parkowej stanowiącej oprawę inwestycji. Willa Park to wyjątkowy projekt, który łączy zalety wynikające z posiadania domu z wygodą i bezpieczeństwem zarezerwowanym dla mieszkań na zamkniętym osiedlu. Nowe inwestycje w Gdyni powstają także w północnej część miasta – Oksywiu. Nowoczesne rozwiązania komunikacyjne zbliżyły Oksywie do centrum Gdyni. Trasa szybkiego ruchu im. E.Kwiatkowskiego łączy dzielnicę z Obwodnicą Trójmiasta, a zmodernizowana dwupasmowa ulica Janka Wiśniewskiego prowadzi do centrum Gdyni. Osiedle Gdyńskie jest usytuowane na najwyższym, morenowym wzniesieniu Kępy Oksywskiej. Sąsiedztwo lasu sprawia, że osiedle jest położone w niezwykłym otoczeniu przyrodniczo – krajobrazowym. Inwestycja jest położona w pobliżu śródmieścia Gdyni i wyróżnia się nadmorską architekturą oraz bliskością lasu. Stanowi to idealne miejsce do zamieszkania dla osób chcących połączyć spokojną okolicę ze sprawną komunikacją i bogatą infrastrukturą społeczną.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem.