Nowe mieszkania w Gdyni

Nowa Dąbrowa

Zobacz więcej

Nowe, samowystarczalne osiedle w Gdyni

Do sprzedaży trafił nowoczesny, miejski projekt. Nowa Dąbrowa otworzy zupełnie nowy rozdział samowystarczalnej dzielnicy w Gdyni. Inwestycja oferuje dużo więcej, niż tylko mieszkania. Od punktów handlowo-usługowych, przez parki i niezwykłe place zabaw, po miejsca zaprojektowane z myślą o przedszkolu i przychodni. A to wszystko w otoczeniu malowniczych lasów i niedalekiej odległości od najważniejszych tras całej aglomeracji - Obwodnicy i nowo powstających: Trasy Kaszubskiej i Obwodnicy Metropolii Trójmiejskiej. Ta tętniąca życiem przestrzeń, zapewniająca wszystkie wygody życia w mieście, szybko stanie się nowym centrum tej części Gdyni.

Dlaczego warto zamieszkać w Gdyni?

Nowoczesna, modernistyczna Gdynia przyciąga spragnionych obcowania z morzem, plażą i miastem. Oferuje ciekawe atrakcje nie tylko dla turystów z Polski i całego świata, lecz także dla mieszkańców. Powstające mieszkania i apartamenty Gdyni od deweloperów charakteryzują się wysokim standardem, starannie zaprojektowaną przestrzenią wspólną oraz licznymi udogodnieniami.

Nowe mieszkania w Gdyni są idealną opcją zarówno dla singli, par oraz rodzin z dziećmi – tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Osoby decydujące się na zakup mieszkania z rynku pierwotnego w Gdyni najczęściej wybierają mieszkania położone blisko morza. Inwestycją, która łączy bliskość lasu, morza i śródmieścia Gdyni, jest m.in. oddane już do użytku Osiedle Gdyńskie na Oksywiu czy Sceneria Parkowa w dzielnicy Mały Kack.

Mieszkania w dobrze skomunikowanych osiedlach z resztą części miasta to jedna z najważniejszych preferencji nabywców. Deweloperzy oferują nowoczesne mieszkania w Gdyni w różnych dzielnicach.

Gdzie kupić mieszkanie w Gdyni?

Mieszkania w są idealną propozycją dla osób ceniących nieruchomości w otoczeniu lasu i zieleni. Nowa Dąbrowa to nowoczesne gdyńskie osiedle, które powstaje przy ul. Rdestowej, zlokalizowane w sąsiedztwie lasu. Tę gdyńską nieruchomość wyróżniać będzie wysokiej klasy urbanistyka, duża ilość sklepów, restauracji i innych punktów handlowo-usługowych oraz tereny rekreacyjne.

Osoby poszukujące nowych mieszkań od dewelopera w Gdyni mogą mieć pewność, że Nowa Dąbrowa zaspokoi większość codziennych potrzeb. Osiedle w Gdyni zlokalizowane tuż przy przystanku autobusowym zapewni sprawny i bezpośredni dojazd do Sopotu, Gdańska-Oliwy czy centrum Gdyni. Nowe mieszkania w Gdyni powstają niedaleko Obwodnicy Trójmiasta, Trasy Kaszubskiej oraz planowanej Obwodnicy Metropolii Trójmiejskiej, co zapewni komfort przemieszczania się przyszłym mieszkańcom.