Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2021

Z dumą informujemy, że ALLCON uzyskał najwyższą ocenę stabilności i wiarygodności, wystawianą według danych Dun & Bradstreet, otrzymując prestiżowe wyróżnienie, jakim jest Certyfikat Wiarygodności Biznesowej. Wyróżnienie to potwierdza bardzo dobrą kondycję finansową firmy oraz świadczy o wysokim poziomie rentowności, zdolności i płynności finansowej ALLCON.

Międzynarodowy certyfikat BREEAM

Inwestycja Atrium Oliva została doceniona przez międzynarodowych ekspertów. Certyfikat BREEAM przyznawany jest przez audytów BRE Global - niezależnej instytucji z siedzibą w Londynie, jest dowodem spełnienia przez inwestora szeregu restrykcyjnych warunków. O jego wyjątkowości i prestiżu świadczy mała liczba realizacji mieszkaniowych, którym został przyznany. Atrium Oliva jest trzecią inwestycją mieszkaniową w Polsce i drugą w Trójmieście, która otrzymała certyfikat BREEAM z oceną very good na poziomie powyżej 60%. Certyfikat ten daje pewność przyszłym mieszkańcom Atrium Oliva, że zdecydowali się na zakup apartamentu o najwyższej jakości. Dowodem na to jest m.in. zastosowanie droższych i ekologicznych materiałów. 

Budowa Roku 2020

Z radością informujemy, że Tarasy Bałtyku, nagrodzone w międzynarodowym konkursie European Property Awards, zostały ponownie wyróżnione. Gdański apartamentowiec otrzymał Nagrodę I stopnia w prestiżowym i najważniejszym konkursie w branży nieruchomości w Polsce - Budowa Roku. 

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2019

ALLCON po raz siódmy otrzymała prestiżowy Certyfikat Wiarygodności Biznesowej za najwyższą oceną stabilności firmy w 2019 roku według Bisnode Polska sp. z o.o. Certyfikat jest dowodem uznania przyznawanym przez międzynarodową wywiadownię gospodarczą Bisnode Polska oceniającą stabilność i wiarygodność firmy w oparciu o kryteria:

- analiza moralności płatniczej według programu Bisnode International Payment Monitor

- analiza wskaźników finansowych ostatnich dostępnych sprawozdań finansowych

- największej w Polsce bazy relacyjnej powiązań korporacyjnych i osobowych

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2016

Po raz kolejny ALLCON otrzymał prestiżowy Certyfikat Wiarygodności Biznesowej nadany przez Bisnode Polska na podstawie danych finansowych z roku 2016. Do grona nagrodzonych Certyfikatami należą firmy o najwyższej i wysokiej ocenie stabilności i wiarygodności w oparciu o analizę moralności płatniczej według programu Bisnode International Payment Monitor.

Certyfikat Dewelopera 2015-2017

Po raz szósty Kapituła Certyfikatu Dewelopera Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa przyznała Spółce Deweloperskiej ALLCON Certyfikat Dewelopera. Certyfikat o numerze 03/2015, na lata 2015 - 2017 został wydany na podstawie pozytywnego badania przedsiębiorstwa metodami analitycznymi opracowanymi przez Polski Związek Pracodawców Budownictwa w dniu 27/08/2015 roku.

CERTYFIKAT WIARYGODNOŚCI BIZNESOWEJ 2013

Po raz trzeci ALLCON otrzymał Certyfikat Wiarygodności Biznesowej nadany za wysoką ocenę stabilności firmy w roku 2013 według Bisnode Polska sp. z o.o. Ta międzynarodowa wywiadownia gospodarcza ocenia wiarygodność i stabilność firm w oparciu o: analizy moralności płatniczej oraz wskaźników finansowych ostatnich dostępnych sprawozdań na podstawie największej w Polsce bazy relacyjnych powiązań korporacyjnych i osobowych.

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2012

Z satysfakcją  informujemy, że po raz drugi ALLCON otrzymał prestiżowy Certyfikat Wiarygodności Biznesowej za wysoką ocenę wiarygodności i stabilności w 2012 roku, według D&B Poland z Grupy Bisnode Polska. Wyróżnienie jest przyznawane przez międzynarodową wywiadownię gospodarczą, na podstawie analizy moralności płatniczej oraz wskaźników finansowych w oparciu o największą w Polsce bazę relacyjnych powiązań korporacyjnych i osobowych.

Certyfikat Dewelopera

Po raz piąty przyznano ALLCON Certyfikat Dewelopera. Certyfikat nadawany jest przez Kapitułę Certyfikatu Dewelopera przy Krajowej Izbie Budownictwa, powstał w trosce o rozwój rzetelnego, fachowego i wiarygodnego polskiego rynku budowlanego. Jego celem jest wyróżnienie najlepszych i sprawdzonych pod każdym względem firm realizujących budownictwo mieszkaniowe. Przedsięwzięciu temu patronuje Urząd Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast. Po raz pierwszy ALLCON otrzymał Certyfikat 25 kwietnia 2003 roku.

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2014

Informujemy, że ALLCON otrzymała Certyfikat Wiarygodności Biznesowej, który został nadany przez międzynarodową wywiadownię gospodarczą Bisnode Polska sp. z o.o. za najwyższą ocenę wiarygodności i stabilności firmy w roku 2014. Bisnode Polska ocenia firmy na podstawie: analizy moralności płatniczej w/g programu Bisnode International Payment Monitor, analizy wskaźników finansowych dostępnych sprawozdań finansowych oraz danych z największej w Polsce bazy relacyjnych powiązań korporacyjnych i osobowych.

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2011

Informujemy, że ALLCON otrzymał Certyfikat Wiarygodności Biznesowej. Certyfikat został nadany przez D&B Poland - międzynarodową wywiadownię gospodarczą za najwyższą ocenę stabilności i wiarygodności firmy w roku 2011. To prestiżowe wyróżnienie jest przyznawane na podstawie analizy wskaźników finansowych ostatnich dostępnych sprawozdań finansowych oraz analizy moralności płatniczej, w oparciu o największą w Polsce bazę relacyjnych powiązań korporacyjnych i osobowych.

JESTEŚMY CZŁONKIEM POLSKIEGO ZWIĄZKU FIRM DEWELOPERSKICH

Po przeprowadzonym przez Polski Związek Pracodawców Budownictwa audycie - 4 czerwca 2004 roku - ALLCON, został członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich. W kontaktach z Klientem wyróżniają nas standardy prawne, stosujemy i respektujemy Kodeks Dobrych Praktyk opracowany wraz z Urzędem Ochrony Konkurencji i Konsumentów, który powstał m.in. przy udziale ALLCON. Więcej informacji o Polskim Związku Firm Deweloperskich znajduje się na stronie.

Przejrzysta Firma

W marcu 2009 światowa organizacja D&B Decide with Confidence (czołowa wywiadownia gospodarcza działająca już od ponad 160 lat) przyznała nam po raz kolejny certyfikat Przejrzysta Firma. Prestiżowe wyróżnienia nadawane są rok rocznie firmom za publikację sprawozdań finansowych lub przekazanie ich Dun and Bradstreet Poland. Ponad 90 procent firm z listy Business Week Global 1000 podejmując decyzje biznesowe, opiera się na danych zaufanego partnera – firmy D&B. Miło nam poinformować, że certyfikat w 2009 roku o numerze: 366085660 otrzymał firma ALLCON.

ALLCON - EUROPEJSKĄ FIRMĄ

13 październiku 2007 roku, w Katowicach po raz kolejny przyznano tytuły EUROPEJSKA FIRMA, którym uhonorowano Spółkę Deweloperską ALLCON. Tytuł EUROPEJSKA FIRMA jest efektem uznania za wprowadzanie europejskich standardów pracy i biznesowej działalności firmy, tudzież za umiejętne wykorzystanie unijnych funduszy przeznaczonych na rozwój firmy.