Tarasy Bałtyku Gdańsk

Na styku morza i miasta, w gdańskiej dzielnicy Przymorze, powstaje prestiżowa inwestycja Tarasy Bałtyku. Budynek o dynamicznej bryle to propozycja dla tych, którzy cenią nowoczesną architekturę oraz wysoką jakość życia. Z wnętrz apartamentów oraz okazałych tarasów rozpościerać się będzie zachwycający widok na korony drzew największego, nadmorskiego parku w Trójmieście oraz falujące w oddali morze.

1 / 15

WIDOKOWE BALKONY I TARASY

2 / 15

GDAŃSK

UL. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego (dawniej DĄBROWSZCZAKÓW)

3 / 15

NA STYKU MORZA I MIASTA

4 / 15

SZEROKA PERSPEKTYWA

5 / 15

Z WIDOKIEM NA PARK I MORZE

6 / 15

PRESTIŻOWA STREFA WEJŚCIA

7 / 15

NOWOCZESNA WIZYTÓWKA MIASTA

8 / 15

REPREZENTACYJNE LOBBY

9 / 15

PRYWATNE, ZIELONE PATIO

10 / 15

LOKALE USŁUGOWE I GASTRONOMICZNE

11 / 15

PRYWATNY KLUB FITNESS

12 / 15

MIEJSCE SPOTKAŃ NA ANTRESOLI

13 / 15

PATIO DOSTĘPNE DLA MIESZKAŃCÓW

14 / 15

APARTAMENT Z WIDOKIEM NA ZATOKĘ

TARASY BAŁTYKU - LUKSUSOWE APARTAMENTY Z WIDOKIEM NA MORZE - OFERTA JUŻ W SPRZEDAŻY

TYLKO W TARASACH BAŁTYKU

NA STYKU MORZA I MIASTA

Tarasy Bałtyku zapraszają do spojrzenia na Gdańsk z nowej perspektywy, pozwalają objąć wzrokiem zarówno linię morskiego horyzontu, jak i malownicze wzgórza morenowe.

Architektura Tarasów Bałtyku jest równie intrygująca jak panorama rozciągająca się z jego okien. Nowoczesna, dynamiczna bryła skrywa wysmakowane wnętrza wzbogacone o liczne udogodnienia, takie jak prywatne patio, sala fitness, mediateka czy lokale usługowe.

WYJĄTKOWE MIEJSCE

Bezpośrednie sąsiedztwo Tarasów Bałtyku ma wiele do zaoferowania. Rozległy Park Reagana, nadmorskie tereny wyposażone w ścieżki rowerowe, trasy joggingowe, czy atrakcyjne place zabaw.

Zaledwie kilkunastominutowa przejażdżka rowerem wzdłuż morza pozwala odwiedzić słynne molo w Sopocie, bądź gdańską starówkę.

W bliskim sąsiedztwie znajdują się również najważniejsze centra biznesowe i handlowe Trójmiasta, Stadion Energa, hala Ergo Arena, sopocki hipodrom, korty tenisowe, marina, klub żeglarski.

SZEROKA PERSPEKTYWA

Z każdej kondygnacji Tarasów Bałtyku roztacza się niepowtarzalny widok. To swoiste zaproszenie do podziwiania nadmorskiego pejzażu oraz tętniącej życiem miejskej panoramy na tle morenowych wzgórz.

Każdy taras, balkon, czy loggia usytuowany od wewnętrznej strony budynku zapewnia widok na patio. W ciągu dnia tonie ono w przepięknej zieleni, natomiast wieczorem uroku nadaje mu iluminacja świetlna.

ARCHITEKTURA LUKSUSU

Bryła Tarasów Bałtyku to dynamiczna, odważna a przede wszystkim nowoczesna architektura, doskonale wpisująca się w rytm życia mieszkańców Przymorza.

Strefa wejściowa to natomiast prestiżowa wizytówka inwestycji, w której dominują szlachetne materiały wykończeniowe. Pośród naturalnego drewna i kamienia wzrok przyciąga sztuka i specjalnie zaprojektowane elementy aranżacji.

Chcesz dowiedzeć się więcej?

Skontaktuj się z naszymi opiekunami inwestycji

Joanna Parol

Doradca ds. Sprzedaży

+48 782 820 807

FORMULARZ KONTAKTOWY

Justyna Bielicka

Doradca ds. Sprzedaży

+48 665 051 839

FORMULARZ KONTAKTOWY

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem.