Villa Nova Gdynia Orłowo, ul. Przebendowskich

Wyjątkowy 230-metrowy apartament w orłowskiej rezydencji VILLA NOVA to prawdziwa perła na rynku nieruchomości. Inwestycja została zamieszczona w Luxury Realty Map, czyli zestawieniu nieruchomości premium i luksusowych wyselekcjonowanych przez ekspertów polskiego oddziału Sotheby’s International Realty.

Lokalizacja w jednej z najbardziej prestiżowych i pożądanych dzielnic Trójmiasta – gdyńskim Orłowie, w odległości 100 metrów od brzegu morza i plaży, pozycjonuje ją w absolutnej czołówce pomorskich nieruchomości. Awangardowa architektura inwestycji oraz wysmakowana aranżacja przestrzeni wspólnej ma niebagatelny wpływ na codzienny komfort. VILLA NOVA łączy nowoczesność z funkcją eleganckiej rezydencji w zacisznym i nastrojowym miejscu. Szlachetne materiały elewacji, oryginalna bryła i liczne przeszklenia współtworzą wyjątkowy i rozpoznawalny styl.

1 / 10

Luksusowe apartamenty w nadmorskiej rezydencji

2 / 10

Wizualizacja aranżacji salonu z kominkiem

3 / 10

Gdynia Orłowo

Ul. Przebendowskich

4 / 10

Rezydencja w Orłowie - 100 m od plaży i morza

5 / 10

Wizualizacja aranżacji aneksu kuchennego

6 / 10

Wizualizacja aranżacji łazienki rodziców

7 / 10

Plaża i molo w Orłowie, lasy i klif orłowski

8 / 10

Elegancki ogród w stylu angielskim z fontanną

9 / 10

Najwyższej klasy materiały wykończeniowe

Nadmorska gdyńska rezydencja zamieszczona w Luxury Realty Map

Tylko w Villa Nova

Luksus mieszka nad morzem

Obecnie na wartości zyskują prywatne oazy oddalone od nieustającego zgiełku i zawrotnego tempa miejskiego życia. Trójmiejski pas nadmorski, wraz ze swoją długą tradycją kurortową, skutecznie odpowiada na te potrzeby, dzięki czemu jest jednym z największych rynków nieruchomości premium w Polsce. Rosnący popyt na wysokiej jakości architekturę wyposażoną w udogodnienia sprawia, że ilość dostępnych mieszkań wyraźnie maleje. Inwestycja VILLA NOVA, która z powodzeniem wpisuje się w profil inwestycji luksusowych, staje się w tej sytuacji niepodważalną perłą na rynku nieruchomości.

W kameralnej rezydencji VILLA NOVA znajdują się tylko trzy apartamenty. Będacy obecnie w ofercie, to ponad 230 metrowy, ostatni apartament, który wychodzi naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

INSPIRUJACA PERSPEKTYWA

Gdynia, miasto „z morza i marzeń”, może poszczycić się malowniczą dzielnicą Orłowo, która uznawana jest jednocześnie za najbardziej prestiżową. To właśnie tam, przy ulicy Przebendowskich zlokalizowana jest VILLA NOVA. Prywatna rezydencja umiejscowiona na wzniesieniu otwiera przed mieszkańcami perspektywę na Zatokę Gdańską. Bezcenna lokalizacja i piękne otoczenie, bezpośrednie sąsiedztwo słynnego Klifu Orłowskiego i tamtejszego molo, plaży i morza sprawiają, że codzienność w VILLI NOVA nabiera wyjątkowego charakteru.

To właśnie tu inspiracji poszukiwali artyści, spośród których wymienić można choćby Stefana Żeromskiego.

W stylu gdyńskiego modernizmu

Architektura inwestycji Villa Nova, poprzez kubiczny kształt bryły budynku, liczne przeszklenia oraz dach ukryty za attyką nawiązuje stylem do gdyńskiego modernizmu. Zestawienie na elewacji jasnego piaskowca i naturalnego drewna dodaje inwestycji lekkości i elegancji, a całemu projektowi charakteru luksusowej rezydencji. Przeszklone powierzchnie elewacji pozwalają mieszkańcom podziwiać okoliczną przyrodę a jednocześnie wprowadzają do wnętrza apartamentów dużo światła.

Projekt powstał w pracowni architektonicznej Studio Kwadrat.

BEZCENNA SWOBODA

W dobie zaawansowanej urbanizacji o prestiżu inwestycji świadczą okalające ją tereny zielone i wolna przestrzeń. VILLA NOVA zapewnia swoim mieszkańcom luksus korzystania z prywatnego ogrodu angielskiego usytuowanego od strony morza. Nieruchomość składa się z zaledwie trzech apartamentów, co nadaje jej indywidualny charakter, a mieszkańcom gwarantuje bezcenną swobodę. Budynek wyposażony został w strefę SPA z saunami, dużą salę fitness wraz z siłownią, gabinet masażu oraz część wypoczynkową, które skomunikowano z mieszkaniami za pomocą windy. Do każdego z lokali przynależą trzy miejsca parkingowe ulokowane w podziemnej hali garażowej oraz przestronne pomieszczenia gospodarcze. Poczucie komfortu i bezpieczeństwa zapewnia ogrodzenie, ochrona oraz całodobowy monitoring inwestycji.

LUKSUS ZAPISANY W HISTORII

VILLA NOVA ulokowana jest na działce o powierzchni wynoszącej aż 4.000 m2. Ten przestronny obszar dzieli z jednym z najpiękniejszych budynków mieszkalnych Gdyni, pochodzącym z 1926 roku i odrestaurowany Białym Dworem. Miejsce zapisało się w historii Orłowa jako największy okoliczny pensjonat o luksusowym charakterze. Wytworna architektura Białego Dworu oraz jego lokalizacja w prestiżowej, kurortowej dzielnicy Gdyni przez długie lata przyciągały znamienite osobistości ze świata sztuki czy polityki. Obecnie w rezydencji Biały Dwór znajdują się dwa luksusowe apartamenty natomiast VILLA NOVA oferuje ostatni z trzech apartamentów.

Poznaj szczegóły oferty

Skontaktuj się z opiekunem inwestycji

Katarzyna Cieślak

Doradca ds. Sprzedaży

+ 48 605 557 748

Wyślij wiadomość

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem.