Rezydencja Villa Nova Gdynia Orłowo, ul. Przebendowskich

VILLA NOVA to wyjątkowa inwestycja zlokalizowana w sercu najbardziej prestiżowej dzielnicy Gdyni. Bezkonkurencyjne położenie na mapie Orłowa: zaledwie 100 metrów od morza i plaży, pozycjonuje ją w czołówce trójmiejskich oraz krajowych apartamentów luksusowych.

“Złota lokalizacja”, zachwycająca architektura oraz najwyższy standard wykończenia sprawiły, że Villa Nova znalazła się w Luxury Realty Map - zestawieniu najbardziej luksusowych nieruchomości wyselekcjonowanych przez Poland Sotheby’s International Realty.

1 / 11

VILLA NOVA to prawdziwa perła na rynku nieruchomości

2 / 11

Wyjątkowa lokalizacja w gdyńskim Orłowie

3 / 11

Gdynia Orłowo

Ul. Przebendowskich

4 / 11

Elegancki ogród od strony morza zaprojektowano w stylu francuskim

5 / 11

Orłowo - najbardziej prestiżowa dzielnica Gdyni

6 / 11

Apartament o powierzchni ponad 230 m2

7 / 11

Rezydencja została zamieszczona w Luxury Realty Map

8 / 11

9 / 11

10 / 11

Do apartamentu przynależą 3 miejsca parkingowe w podziemnej hali garażowej.

VILLA NOVA - ekskluzywna orłowska rezydencja na liście Luxury Realty Map

Luksus nad samym morzem

Rezydencja z historią w tle

VILLA NOVA znajduje się na przestronnej działce o powierzchni 4000 m2, którą dzieli z jednym z najpiękniejszych budynków mieszkalnych Gdyni: pochodzącym z 1926 roku odrestaurowanym Białym Dworem. Miejsce zapisało się w historii Orłowa jako luksusowy kurort, który przez wiele lat przyciągał znakomite osobistości ze świata kultury czy polityki.

VILLA NOVA dodała blasku nowoczesności zrekonstruowanemu w roku 2009 Białemu Dworu. Kameralna skala inwestycji gwarantuje prywatność i poczucie wyjątkowości.

WYTWORNA PRZESTRZEŃ

Rezydencję VILLA NOVA otacza rozległa, zielona przestrzeń o powierzchni ponad 3000 m2. To unikalna cecha, rzadko dostępna w tak prestiżowej lokalizacji. W znajdującym się od strony morza ogrodzie w stylu francuskim słychać kojący szum fal.

Starannie zaprojektowana zieleń z wytwornymi elementami małej architektury: rzeźbioną fontanną, białymi ławkami oraz zadbaną roślinnością gwarantują mieszkańcom poczucie prywatności i spokoju. Oryginalnym elementem na planie inwestycji jest szklana piramida, która zapewnia naturalne światło dzienne w strefie rekreacyjnej.

PRESTIŻOWY ADRES

VILLA NOVA leży na malowniczym wzniesieniu przy ulicy Przebendowskich, zaledwie 100 metrów od morza. Elegancka, nowoczesna forma budynku wpisuje się w krajobraz Orłowa: najbardziej prestiżowej dzielnicy Gdyni. Słynny deptak Królowej Marysieńki, rozciągający się wzdłuż nieruchomości, prowadzi prosto do mola, które pozwala z bliska podziwiać Klif Orłowski.

VILLA NOVA to jedna z najlepiej skomunikowanych rezydencji premium w Trójmieście. Sopot oraz centrum Gdyni znajdują się w zasięgu 10-minutowej jazdy samochodem.

APARTAMENT VILLA NOVA

W ofercie znajduje się luksusowy, przestronny apartament o powierzchni ponad 230 metrów kwadratowych. Duża przestrzeń daje wiele możliwości aranżacyjnych, a panoramiczne wysokie przeszklenia podkreślają jego wytworny charakter.

W budynku znajduje się strefa SPA z saunami, dużą salą fitness i siłownią, gabinetem masażu oraz częścią wypoczynkową. Można do niej zjechać windą prosto z apartamentu.

Mieszkańcy apartamentu będą mieli do dyspozycji 3 miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej. Nieruchomość jest ogrodzona, chroniona i monitorowana 24h na dobę.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem.