Willa Park Gdynia Dąbrowa, ul. Miętowa 130

Zakończyliśmy sprzedaż mieszkań na osiedlu Willa Park w Gdyni Dąbrowie. To idealne miejsce zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i osób szukających chwili wytchnienia od zgiełku śródmieścia. Inwestycja połączyła zalety wynikające z posiadania domu z wygodą i bezpieczeństwem mieszkania na osiedlu. Willa Park to prywatny, ogrodzony kompleks dwunastu, czterorodzinnych domów, w każdym znajdują się maksymalnie cztery mieszkania. Osiedle zostało zaprojektowane z myślą o tych, którzy chcą wypoczywać wśród zieleni na co dzień, nie tracąc przy tym dostępu do centrum zarówno Gdyni jak i Sopotu.

1 / 19

IDEALNE MIEJSCE DLA RODZIN

2 / 19

GDYNIA DĄBROWA

UL. Miętowa 130

3 / 19

WILLA PARK - MIEJSCE, KTÓRE PASUJE IDEALNIE

GOTOWE MIESZKANIA

4 / 19

Słoneczne balkony i tarasy

5 / 19

Atrakcyjna, zielona przestrzeń

6 / 19

Orginalny projekt zieleni

7 / 19

Specjanie dobrane gatunki roślin

8 / 19

Atrakcyjna, kameralna architektura

9 / 19

Prywatne ogrody w sąsiedztwie wewnętrznego parku

10 / 19

W sąsiedztwie willowej zabudowy

11 / 19

WILLA PARK - MIEJSCE, KTÓRE PASUJE IDEALNIE

12 / 19

Czterorodzinne domy z prywatnym parkiem

13 / 19

Willa Park - Wille Miejskie

14 / 19

Nowoczesna architektura

15 / 19

Eleganka aranżacja wnętrz

16 / 19

Zalety domu

17 / 19

Bezpieczeństwo w standardzie

18 / 19

Atrakcyjne części wspólne

Tylko w Willa Park

Domy z prywatnym parkiem

Willa Park nazwę zawdzięcza wewnętrznej zieleni parkowej. Centralnie położony prywatny park stanowi oprawę osiedlowej zieleni, a przy tym jest bezpiecznym i idealnym miejscem odpoczynku. Specjalnie zaprojektowane osie widokowe pozwalają poczuć swobodę, przestrzeń oraz harmonię miejsca.

Zdaniem naszych klientów jest to jedno z bardziej unikalnych i uroczych miejsc do życia w Gdyni.

W sąsiedztwie willowej zabudowy

Inwestycja położona jest w sąsiedztwie willowej zabudowy, na gdyńskiej Dąbrowie, w jednej z najmłodszych dzielnic miasta kojarzonej z bliskością Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Dąbrowa to pełnoprawna obywatelka Gdyni. Dobrze skomunikowana z trójmiejską metropolią, posiadająca bogatą infrastrukturę. 

W bezpośrednim pobliżu osiedla znajdują się szkoły, sklepy, galeria handlowo-usługowa oraz przystanek autobusowy trolejbusowy. Willa Park jest idealnym wyborem zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i osób szukających chwili wytchnienia od zgiełku śródmieścia, nie tracąc przy tym dostępu do miejskich atrakcji.

Nowoczesne wille miejskie

Willa Park to urbanistyczna kompozycja dwunasty, niewysokich domów oprawionych w szlachetne i eleganckie materiały elewacyjne. Dzięki idealnie zestawionej kompozycji brył oraz zastosowaniu przeszklonych balustrad tarasów i balkonów domy zyskały lekkość i nowoczesny wizerunek. Mieszkania w Willa Park imponują doskonale rozplanowanymi pomieszczeniami oraz słonecznym charakterem wnętrz, który zapewni mieszkańcom najwyższą jakość przestrzeni użytkowej.

Chcesz dowiedzeć się więcej?

Skontaktuj się z naszymi opiekunami inwestycji

Katarzyna Cieślak

Doradca ds. Sprzedaży

+ 48 605 557 748

Wyślij wiadomość

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem.