Willa Park Gdynia Dąbrowa, ul. Miętowa 130

Zakończyliśmy sprzedaż mieszkań na osiedlu Willa Park w Gdyni Dąbrowie. To idealne miejsce zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i osób szukających chwili wytchnienia od zgiełku śródmieścia. Inwestycja połączyła zalety wynikające z posiadania domu z wygodą i bezpieczeństwem mieszkania na osiedlu. Willa Park to prywatny, ogrodzony kompleks dwunastu, czterorodzinnych domów, w każdym znajdują się maksymalnie cztery mieszkania. Osiedle zostało zaprojektowane z myślą o tych, którzy chcą wypoczywać wśród zieleni na co dzień, nie tracąc przy tym dostępu do centrum zarówno Gdyni jak i Sopotu.

1 / 19

IDEALNE MIEJSCE DLA RODZIN

2 / 19

GDYNIA DĄBROWA

UL. Miętowa 130

3 / 19

WILLA PARK - MIEJSCE, KTÓRE PASUJE IDEALNIE

GOTOWE MIESZKANIA

4 / 19

Słoneczne balkony i tarasy

5 / 19

Atrakcyjna, zielona przestrzeń

6 / 19

Orginalny projekt zieleni

7 / 19

Specjanie dobrane gatunki roślin

8 / 19

Atrakcyjna, kameralna architektura

9 / 19

Prywatne ogrody w sąsiedztwie wewnętrznego parku

10 / 19

W sąsiedztwie willowej zabudowy

11 / 19

WILLA PARK - MIEJSCE, KTÓRE PASUJE IDEALNIE

12 / 19

Czterorodzinne domy z prywatnym parkiem

13 / 19

Willa Park - Wille Miejskie

14 / 19

Nowoczesna architektura

15 / 19

Eleganka aranżacja wnętrz

16 / 19

Zalety domu

17 / 19

Bezpieczeństwo w standardzie

18 / 19

Atrakcyjne części wspólne

Tylko w Willa Park

Domy z prywatnym parkiem

Willa Park nazwę zawdzięcza wewnętrznej zieleni parkowej. Centralnie położony prywatny park stanowi oprawę osiedlowej zieleni, a przy tym jest bezpiecznym i idealnym miejscem odpoczynku. Specjalnie zaprojektowane osie widokowe pozwalają poczuć swobodę, przestrzeń oraz harmonię miejsca.

Zdaniem naszych klientów jest to jedno z bardziej unikalnych i uroczych miejsc do życia w Gdyni.

W sąsiedztwie willowej zabudowy

Inwestycja położona jest w sąsiedztwie willowej zabudowy, na gdyńskiej Dąbrowie, w jednej z najmłodszych dzielnic miasta kojarzonej z bliskością Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Dąbrowa to pełnoprawna obywatelka Gdyni. Dobrze skomunikowana z trójmiejską metropolią, posiadająca bogatą infrastrukturę. 

W bezpośrednim pobliżu osiedla znajdują się szkoły, sklepy, galeria handlowo-usługowa oraz przystanek autobusowy trolejbusowy. Willa Park jest idealnym wyborem zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i osób szukających chwili wytchnienia od zgiełku śródmieścia, nie tracąc przy tym dostępu do miejskich atrakcji.

Nowoczesne wille miejskie

Willa Park to urbanistyczna kompozycja dwunasty, niewysokich domów oprawionych w szlachetne i eleganckie materiały elewacyjne. Dzięki idealnie zestawionej kompozycji brył oraz zastosowaniu przeszklonych balustrad tarasów i balkonów domy zyskały lekkość i nowoczesny wizerunek. Mieszkania w Willa Park imponują doskonale rozplanowanymi pomieszczeniami oraz słonecznym charakterem wnętrz, który zapewni mieszkańcom najwyższą jakość przestrzeni użytkowej.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem.