Zielona Aleja Gdańsk Morena, ul. Królewskie Wzgórze

Zielona Aleja to miejsce nowoczesne, wyposażone w niezbędną infrastrukturę oraz starannie zaprojektowaną przestrzeń życiową. Lokalizacja osiedla na wzgórzach morenowych to gwarancja upragnionego spokoju w otoczeniu natury, przy jednoczesnej bliskości obiektów handlowych i usługowych.

Wszystkie mieszkania w inwestycji Zielona Aleja zostały sprzedane. Zapraszamy do poznania oferty nowej inwestycji - LINEA.

1 / 8

Zielona Aleja - kameralne osiedle

2 / 8

GDAŃSK MORENA

Ul. KRÓLEWSKIE WZGÓRZE

3 / 8

Komfortowe wnętrza

4 / 8

Lokale usługowe dla wygody mieszkańców

5 / 8

Doskonała lokalizacja

6 / 8

KAMERALNA, PRZYJAZNA ARCHITEKTURA

7 / 8

BLISKO PARKOWEJ I LEŚNEJ ZIELENI

Poznaj ofertę nowego osiedla LINEA

Tylko na Zielonej Alei

Aleja komfortu i aktywności

Pośród parkowej i leśnej zieleni powstała kameralna inwestycja o przyjaznym i rodzinnym charakterze. Wierzymy w wartość ergonomii i funkcjonalności, dlatego każde z mieszkań cechuje się przemyślanym układem i odpowiednim doświetleniem. Balkony, trasy oraz duże ogrody przydomowe są  atrakcyjnym łącznikiem pomiędzy strefą prywatną a otoczeniem. 

Wszystkie mieszkania w tej inwestycji zostały sprzedane. 

Na styku potrzeb

Dzielnica Morena znajduje się w odległości zaledwie kilkunastu minut od centrum Gdańska. Dobra komunikacja miejska podnosi atrakcyjność położonego pośród lasów terenu, na którym stanie Zielona Aleja. W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla umiejscowione jest boisko sportowe, duży plac zabaw oraz tzw. "Zielona Plaża" - miejsce spotkań przy grillu, które dla wygody mieszkańców wyposażone zostało w specjalne altany.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem.