Nowy salon SEAT Plichta w Gdańsku

W październiku na trójmiejskiej mapie salonów samochodowych pojawił się nowy obiekt dealerski – SEAT Plichta. Inwestycję zrealizował pomorski generalny wykonawca ALLCON Budownictwo.

SEAT Plichta mieszczący się przy ul. Lubowidzkiej w Gdańsku to już 4 obiekt dealerski branży motoryzacyjnej  po salonie Volkswagena, Skody i Audi w tej lokalizacji. Nowy obiekt jest w pełni przygotowany do spełniania oczekiwań klientów. Zawiera w sobie część ekspozycyjną samochodów nowych i używanych, zaplecze magazynowe i serwisowe z zespołem pomieszczeń służących do przygotowywania samochodów do sprzedaży. Całkowita powierzchnia tego nowo wybudowanego  kompleksu wynosi 4 777,10 m². Kubatura powierzchni 29 164,32 m³ zawiera również w pełni przygotowaną infrastrukturę zewnętrzną. Inwestycja zrealizowana przez ALLCON Budownictwo została wykonana przy zachowaniu wszelkich wytycznych producenta aut  marki Seat reprezentowanej przez importera na Polskę - Volkswagen Group Polska oraz inwestora firmę Plichta.

W czasie naszej wieloletniej już współpracy z tym inwestorem niejednokrotnie udowodniliśmy, że powierzone nam zadania wykonujemy na czas oraz przy zachowaniu wysokiej jakości. Potwierdzają to także wszystkie nasze tegoroczne realizacje - salony marek Audi, SEAT-a czy Skody, który oddaliśmy do użytkowania przed kilkoma miesiącami. Powstanie każdego z tych obiektów w krótkim, 7-miesięcznym terminie było możliwe dzięki zdobytemu przez lata doświadczeniu na tego typu budowach. Łącznie na naszym koncie znajdują się realizacje ponad 10 salonów samochodowych – mówi Mariusz Białek, Prezes Zarządu w ALLCON Budownictwo.


O ALLCON BUDOWNICTWO Sp. z o.o.

To pomorska spółka specjalizująca się w generalnym wykonawstwie budowlanych obiektów kubaturowych w modelach „zaprojektuj i wybuduj” oraz „pod klucz”. Przez 27 lat obecności na rynku, firma zrealizowała kilkadziesiąt projektów dla polskich i zagranicznych inwestorów. W jej dorobku znajduje się szereg certyfikatów, m.in. wydane przez niezależną, międzynarodową jednostkę certyfikacyjną Det Norske Veritas (obecnie DNV GL Group), potwierdzające spełnianie wymagań norm opisujących zasady zarządzania jakością (ISO 9001:2008) oraz zarządzania środowiskowego (ISO 14001:2004).