Nowy apartamentowiec nad Zatoką Pucką

Zakończyła się budowa apartamentowca Zatoka Komfortu przy ul. Mickiewicza w Jastarni. Inwestycję dla firmy Aflopa zrealizował pomorski generalny wykonawca Allcon Budownictwo.

W ramach zrealizowanych prac przy powstał 5-kondygnacyjny budynek apartamentowy. W budynku znajduje się 40 apartamentów na 4 kondygnacjach nadziemnych, basen na parterze oraz podziemny garaż dla 50 pojazdów. Na trzech pierwszych poziomach nadziemnych zlokalizowano od 10 do 13 lokali, natomiast na ostatniej kondygnacji zaprojektowano 4 duże luksusowe apartamenty typu „penthouse”. Łączna powierzchnia użytkowa pomieszczeń mieszkalnych wynosi 2 390 m2.

Wykonanie inwestycji było dla nas ciekawym wyzwaniem. Budynek zaprojektowano w kształcie litery „U” z otwarciem w kierunku Zatoki, dzięki czemu jego lokatorzy będą cieszyć się widokiem morza. Warto także podkreślić, że nie tylko kształtem, ale także fasadą obiekt nawiązuje do dawnej architektury popularnej w tym regionie. Czuję ogromną satysfakcję, że mogliśmy uczestniczyć w realizacji tego projektu, potwierdzając tym samym nasze bogate doświadczenia w budowie wysokiej jakości apartamentowców - mówi Mariusz Białek, Prezes Zarządu w Allcon Budownictwo.

Zatoka Komfortu to kolejna udana inwestycja zrealizowana przez nas w ostatnich latach i pierwsza w regionie Mierzei Helskiej. Jedną z największych zalet obiektu jest wyjątkowa lokalizacja, pomiędzy dwoma prestiżowymi kurortami nad Morzem Bałtyckim, z niepowtarzalnym widokiem na Zatokę Pucką. Ze względu na unikalne położenie, nasza inwestycja jest wymarzonym miejscem nie tylko dla osób, które cenią komfort, ale także dla tych, którzy cenią aktywny wypoczynek. To również miejsce, które idealnie odpowiada na potrzeby osób, które szukają apartamentu z myślą o wynajmie. Wspólnie z wybranym partnerem posiadającym bardzo duże doświadczenie w segmencie tego typu nieruchomości, przygotowujemy specjalny program biznesowy oferujący usługi profesjonalnego zarządzania apartamentem - mówi Tomasz Jasiński, prezes zarządu Aflopa Nieruchomości sp. z o.o.


O ALLCON Budownictwo:

ALLCON BUDOWNICTWO Sp. z o.o. to pomorska spółka specjalizująca się w generalnym wykonawstwie budowlanych obiektów kubaturowych w modelach „zaprojektuj i wybuduj” oraz „pod klucz”. Przez 27 lat obecności na rynku, firma zrealizowała kilkadziesiąt projektów dla polskich i zagranicznych inwestorów. W jej dorobku znajduje się szereg certyfikatów, m.in. wydane przez niezależną, międzynarodową jednostkę certyfikacyjną Det Norske Veritas (obecnie DNV GL Group), potwierdzające spełnianie wymagań norm opisujących zasady zarządzania jakością (ISO 9001:2008) oraz zarządzania środowiskowego (ISO 14001:2004).