Allcon Budownictwo wybuduje nowy hotel w Gdańsku

 

• Allcon Budownictwo zrealizuje nową inwestycję hotelową w Gdańsku dla Inwestora Elkomplex Andrzej Jarząbkowski.

Pod koniec maja rozpoczną się prace przy budowie Hotelu Zacisze w Gdańsku na ul. Niepołomnickiej 36. W komfortowym i kameralnym obiekcie znajdzie się 28 pokoi, śniadalnia, sala konferencyjna i mini-spa na pierwszej kondygnacji. Wraz z przylegającym łącznikiem inwestycja będzie stanowiła kompleks z sąsiednią restauracją.

Kubatura wyniesie 5 659 m³, zaś powierzchnia użytkowa 1 262 m².

Dla tego kontrahenta – Pana Andrzeja Jarząbkowskiego ze spółki Elbudrem w 2013 roku wybudowaliśmy także w Gdańsku obiekt z przeznaczeniem magazynowo – biurowym o powierzchni prawie 3 000 m².

- Inwestorzy powracający to dla Allcon Budownictwo szczególni kontrahenci, którzy docenili nasze doświadczenie, terminowość i wysokie standardy pracy – mówi Mariusz Białek Prezes Zarządu Allcon Budownictwo – Dołożymy należytych starań, żeby także tym razem sprostać temu wyzwaniu.

Planowany termin zakończenia prac to kwiecień 2019.


O ALLCON BUDOWNICTWO Sp. z o.o.

To pomorska spółka specjalizująca się w generalnym wykonawstwie budowlanych obiektów kubaturowych w modelach „zaprojektuj i wybuduj” oraz „pod klucz”. Przez 28 lat obecności na rynku, firma zrealizowała kilkadziesiąt projektów dla polskich i zagranicznych inwestorów. W jej dorobku znajduje się szereg certyfikatów, m.in. wydane przez niezależną, międzynarodową jednostkę certyfikacyjną Lloyd’s Register, potwierdzające spełnianie wymagań norm opisujących zasady zarządzania jakością (ISO 9001:2008) oraz zarządzania środowiskowego (ISO 14001:2004).