ALLCON Budownictwo nie zwalnia tempa

 

  • •  Prace na budowach ALLCON Budownictwo przebiegają zgodnie z harmonogramem

 

Spółka ALLCON Budownictwo dokłada wszelkich starań, aby mimo trudności spowodowanych pandemią wirusa COVID-19, realizacja wszystkich kontraktów przebiegała zgodnie z założonym harmonogramem.

Obecnie prowadzimy realizację sześciu budów, a w ciągu najbliższego miesiąca planujemy przekazanie do odbiorów końcowych aż trzech inwestycji: budynku biurowego ODDK, rozbudowy hotelu Radisson Blu oraz apartamentowca Nexo w Pucku.

Jedną z naszych realizacji w formule Generalnego Wykonawstwa są Tarasy Bałtyku na Gdańskim Przymorzu. To nasza flagowa inwestycja, która już na etapie realizacji może pochwalić się prestiżową nagrodą Best Residential High-Rise Development Poland z 2019 roku oraz dodatkowo wyróżnieniem FIVE STAR. Tym samym Tarasy Bałtyku znalazły się wśród najlepszych inwestycji w Europie.

Prace na budowie Tarasów Bałtyku przebiegają sprawnie i zgodnie z założonym harmonogramem – mówi Menager Kontraktu Krzysztof Mroczkowski – Obecnie jesteśmy na etapie realizacji wszystkich elewacji, które czasowo zostały zasłonięte rusztowaniami. Ponadto trwają prace wewnątrz apartamentów oraz prace związane z wykończeniem podziemnej hali garażowej i części wspólnych apartamentowca.

Tarasy Bałtyku to inwestycja mieszkaniowa realizowana dla dewelopera Allcon Osiedla, należącego do Grupy Kapitałowej ALLCON. W trzynastokondygnacyjnym apartamentowcu znajdować się będzie 148 mieszkań o powierzchni od 43 do 166 m² wraz z balkonami i loggiami do 20 m² oraz tarasami do 76 m². Do dyspozycji mieszkańców będzie także dwukondygnacyjny częściowo podziemny garaż oraz 10 lokali usługowych. Lokalizacja na styku morza i miasta gwarantuje wyjątkowy widok na przyrodę i panoramę miasta. Planowany termin zakończenia  prac to czerwiec 2021 roku.

 

 


O ALLCON BUDOWNICTWO Sp. z o.o.

To pomorska spółka specjalizująca się w generalnym wykonawstwie budowlanych obiektów kubaturowych w modelach „zaprojektuj i wybuduj” oraz „pod klucz”. Przez 30 lat obecności na rynku, firma zrealizowała kilkadziesiąt projektów dla polskich i zagranicznych inwestorów. W jej dorobku znajduje się szereg certyfikatów, m.in. wydane przez niezależną, międzynarodową jednostkę certyfikacyjną Lloyd’s Register, potwierdzające spełnianie wymagań norm opisujących zasady zarządzania jakością (ISO 9001:2015) oraz zarządzania środowiskowego (ISO 14001:2015).