Nowa oferta Domów LINEA w sprzedaży

10/06/2024 / LINEA Domy

Domy LINEA to idealne rozwiązanie dla osób, które marzą o własnym domu, ale obawiają się związanych z nim obowiązków. W nowej ofercie pojawiły się domy z: ogrzewaniem z sieci miejskiej, przestronnymi, zielonymi ogródkami i rekuperacją.

Czytaj więcej ›

Co kryje się pod hasłem „22. dzielnica Gdyni”?

04/06/2024 / Nowa Dąbrowa

Mieszkania i lokale usługowe, tętniąca życiem ulica handlowa oraz plac miejski z ofertą gastronomiczną. To nie opis ścisłego centrum miasta, lecz samowystarczalnego osiedla w przyjaznej i zielonej części Gdyni. Do sprzedaży trafiła właśnie pula 68 mieszkań w inwestycji Nowa Dąbrowa. Projekt ALLCONu docelowo będzie jedną z największych nowych inwestycji mieszkalnych w Gdyni.

Czytaj więcej ›

Dzień Otwarty w Atrium Oliva

21/05/2024 / ATRIUM OLIVA

W sobotę 18 maja br. w Atrium Oliva odbył się długo oczekiwany Dzień Otwarty. Inwestycja, nagrodzona tytułem "Najciekawszej Inwestycji Mieszkaniowej 2023 roku", przyciągnęła kilkuset zainteresowanych mieszkańców Trójmiasta oraz potencjalnych nabywców.

Czytaj więcej ›

Gdzie mieszkają najszczęśliwsi gdańszczanie?

07/05/2024 / LINEA

ALLCON realizuje kolejny wyjątkowy projekt na granicy dwóch popularnych dzielnic Gdańska - Moreny i Jasienia. LINEA, to nie tylko nowoczesna architektura, ale przede wszystkim unikalne połączenie najlepszych cech obu dzielnic, które przyciągają najszczęśliwszych mieszkańców Gdańska!

Czytaj więcej ›
Strona 1 z 87