Wspieramy rozwój zielonej energii

08/02/2024 / Wydarzenia, LINEA, ATRIUM OLIVA, Nowa Dąbrowa

Minimalizowanie wpływu działalności na środowisko to cel, jaki postawił sobie ALLCON. Chcemy podejmować konkretne działania, które realnie przekładać się będą na redukcję CO2. Dlatego zakontraktowaliśmy zakup zielonej energii, potwierdzony certyfikatem AXPO do zasilania budów naszych osiedli m.in. LINEA i Nowa Dąbrowa oraz budynku OFFICER, w którym mieści się nasza siedziba.

Czytaj więcej ›

Ekologiczne budownictwo to przyszłość

16/01/2024 / ATRIUM OLIVA

W ostatnim raporcie „Rynek Nieruchomości” przygotowanym przez Grupę Morizon-Gratka we współpracy z Forbes Polska ukazał się wywiad z Członkiem Zarządu spółki deweloperskiej ALLCON – Piotrem Tarkowskim. Materiał porusza temat głównych wartości dla naszej firmy: innowacyjności, ekologii i zrównoważonego budownictwa.

Czytaj więcej ›

Wkrótce nowa oferta mieszkań w Gdyni

10/01/2024 / Nowa Dąbrowa

W Gdyni trwa budowa osiedla Nowa Dąbrowa. Jasne, eleganckie budynki z mieszkaniami i lokalami usługowymi będą wkomponowane w spokojne, leśne otoczenie ulicy Rdestowej. Do oferty wkrótce trafi 68 mieszkań od 2 do 4 pokoi.

Czytaj więcej ›

Linea – przedostatni etap wkrótce w sprzedaży

05/01/2024 / LINEA

Oferta mieszkań w gdańskim osiedlu Linea powiększy się o kolejne 55 lokali. Ta informacja powinna ucieszyć nie tylko osoby, które cenią walory Jasienia i Moreny. Przyjazna architektura, zielone otoczenie oraz położenie przy alei Adamowicza i świetne skomunikowanie z centrum Gdańska sprawiają, że Linea to jedno z najbardziej dogodnych miejsc do życia w Trójmieście.

Czytaj więcej ›
Strona 1 z 85