Apartamenty inwestycyjne w Pucku gotowe do odbioru

11/08/2022 / NEXO Apartamenty Inwestycyjne

Zakończyła się budowa ostatniego etapu NEXO Apartamentów Inwestycyjnych usytuowanych 50 m od brzegu Zatoki Puckiej. Lokale z m.in. wykończoną łazienką i kuchnią są już gotowe do odbioru. Apartamenty można przeznaczyć na całoroczny wynajem lub traktować jako własną bazę wypoczynkową nad morzem.

Czytaj więcej ›

Nowa Dąbrowa. Start sprzedaży mieszkań w Gdyni

28/06/2022 / Nowa Dąbrowa

Ruszyła sprzedaż mieszkań w gdyńskiej inwestycji położonej przy ulicy Rdestowej. Nowa Dąbrowa to nowoczesny kompleks mieszkalno-usługowy w leśnym otoczeniu i z atrakcyjnymi terenami rekreacyjnymi. Lokalizacja osiedla zapewni łatwy dojazd na Kaszuby, nad morze i do pozostałych dzielnic Trójmiasta.

Czytaj więcej ›

II etap Atrium Oliva już w sprzedaży

24/06/2022 / ATRIUM OLIVA

Z radością informujemy, że oferta Atrium Oliva – certyfikowanej inwestycji premium w Gdańsku – poszerzy się o dwa budynki. Do sprzedaży trafił właśnie drugi i zarazem ostatni etap, obejmujący przestronne apartamenty do 128 m2 z widokiem na malownicze lasy Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego lub klimatyczne patio.

Czytaj więcej ›

System automatyki domowej w Atrium Oliva

14/06/2022 / ATRIUM OLIVA

Innowacyjne technologie potrafią ułatwiać codzienne życie. Inteligentny dom to taki, który pozwala sterować temperaturą czy systemem bezpieczeństwa będąc daleko od domu. Te i inne rozwiązania będą dostępne dla przyszłych mieszkańców gdańskiej inwestycji premium – Atrium Oliva.

Czytaj więcej ›
Strona 1 z 77

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem.