Pięć gwiazdek dla Atrium Oliva

28/10/2022 / ATRIUM OLIVA

27 października w Londynie odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród European Property Awards, podczas której nasza gdańska inwestycja otrzymała dodatkowe wyróżnienie FIVE STAR. Oznacza to, że Atrium Oliva jest najlepszą inwestycją w Europie w swojej kategorii.

Czytaj więcej ›

Perły gdańskich nieruchomości

16/09/2022 / Młyny Gdańskie, LINEA, ATRIUM OLIVA

Gdańsk należy do czołówki najbardziej atrakcyjnych miejsc do życia w Polsce. Prócz dostępu do morza, miasto oferuje szeroki wachlarz możliwości rozwoju zawodowego, spędzania wolnego czasu, a także prawdziwe perły na rynku nieruchomości. Zachęcamy do zapoznania się z artykułem z magazynu TRAVEL na temat najbardziej atrakcyjnych inwestycji mieszkaniowych w Gdańsku.

Czytaj więcej ›

Atrium Oliva ponownie wyróżnione w Europie

09/09/2022 / ATRIUM OLIVA

Z radością informujemy, że nasza inwestycja w Gdańsku-Oliwie została po raz kolejny doceniona przez międzynarodowych ekspertów. Atrium Oliva zdobyło prestiżową nagrodę European Property Awards 2022-2023, dołączając do czołówki najlepszych inwestycji w Europie. Wcześniej nieruchomość otrzymała ekologiczny certyfikat BREEAM.

Czytaj więcej ›

Apartamenty inwestycyjne w Pucku gotowe do odbioru

11/08/2022 / NEXO Apartamenty Inwestycyjne

Zakończyła się budowa ostatniego etapu NEXO Apartamentów Inwestycyjnych usytuowanych 50 m od brzegu Zatoki Puckiej. Lokale z m.in. wykończoną łazienką i kuchnią są już gotowe do odbioru. Apartamenty można przeznaczyć na całoroczny wynajem lub traktować jako własną bazę wypoczynkową nad morzem.

Czytaj więcej ›
Strona 1 z 78

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem.