Wkrótce premiera II etapu osiedla LINEA w Gdańsku

11/05/2021 / LINEA

Trwają prace nad ofertą kolejnego budynku w ramach inwestycji LINEA. Nowoczesne osiedle powstaje na granicy dzielnic Morena i Jasień. Wielką zaletą tej okolicy jest aleja Pawła Adamowicza, która zapewnia dogodną komunikację z całą metropolią. LINEA przyciąga także przyjazną atmosferą okolicy, bogatą zielenią oraz rozwiniętą infrastrukturą osiedlową.

Czytaj więcej ›

LINEA - Górny Taras lokalizacja z potencjałem

07/04/2021 / LINEA

Nowe inwestycje komunikacyjne spowodowały wzrost atrakcyjności części Jasienia sąsiadującej z dzielnicą Piecki Migowo, zaliczaną przez pośredników nieruchomości do strefy śródmiejskiej. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem, który ukazał się w dodatku Dziennika Bałtyckiego - Gazecie Dewelopera.

Czytaj więcej ›

Młyny Gdańskie - Charakter Luksusu

31/03/2021 / Młyny Gdańskie

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym artykułem, który ukazał się w ostatnim wydaniu Gazety Dewelopera i został poświęcony Młynom Gdańskim. Inwestycja powstaje przy ulicy Malczewskiego, została zaprojektowana z myślą o koneserach codzienności, osobach ceniących jakość w każdym aspekcie życia.

Czytaj więcej ›

Wiosenne Tarasy Bałtyku okiem fotoreportera

22/03/2021 / Tarasy Bałtyku

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi, kwietniowymi zdjęciami apartamentowca Tarasy Bałtyku na gdańskim Przymorzu. Optymalna pogoda sprzyja realizacji prac wykończeniowych. Odbiory gotowych apartamentów zostały zaplanowane już na czerwiec tego roku.

Czytaj więcej ›
Strona 1 z 68

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem.