Apartamenty inwestycyjne w Pucku gotowe do odbioru - zdjęcie główne

Powiat pucki to szósta najpopularniejsza nadmorska destynacja turystyczna w Polsce. Bezkonkurencyjne warunki do uprawiania sportów wodnych (żeglarstwo, kitesurfing, windsurfing)  przyciągają miłośników aktywnego wypoczynku. Liczne wydarzenia sportowe i kulturalne oraz bogata, całoroczna oferta gastronomiczna sprawiają, że Puck jest miastem atrakcyjnym przez cały rok o rosnącym potencjalne turystyczno-inwestycyjnym. Stanowi również idealną bazę wypadową na Półwysep Helski czy do Trójmiasta, gdzie można dotrzeć zarówno autem, jak i pociągiem (30 minut).

To właśnie tutaj, w odległości 10 metrów od nadmorskiego parku i zaledwie 50 metrów od brzegu Zatoki Puckiej, powstała inwestycja NEXO. Kompleks wyróżnia nie tylko wyjątkowa lokalizacja, ale także wysoka jakość wykonania oraz starannie zaprojektowana przestrzeń wspólna. Dla właścicieli lokali z II etapu (budynek GH) zrealizowano wewnętrzną strefę klubową, z której będzie można korzystać niezależnie od warunków pogodowych. Na powierzchni około 100 m2 znajdują się atrakcje sprzyjające spotkaniom ze znajomymi, m.in. bilard, stół do gry w piłkarzyki czy miejsce przeznaczone do gier planszowych. Rodziny tu wypoczywające ucieszy oddzielna strefa dla dzieci ze zjeżdżalnią i pokojem kreatywnym. Czas wolny dodatkowo uprzyjemnią udogodnienia na zewnątrz, takie jak: zadaszona strefa relaksu, stół do ping-pinga, hamaki, siłownia czy trampoliny.

Właściciele Apartamentów Inwestycyjnych NEXO sami mogą decydować, ile czasu chcą wypoczywać w swoim nadmorskim lokalu, a ile dni w roku przeznaczyć na wynajem. Cena zawiera wykończenie apartamentu w standardzie inwestycyjnym (m.in. łazienka, kuchnia z zabudową kuchenną AGD, malowanie ścian, montaż opraw oświetleniowych), co umożliwia nabywcom szybsze korzystanie z uroków tej nadmorskiej bazy noclegowej oraz z wynajmu.

Aktualna oferta dostępnych lokali znajduje się TUTAJ.