APARTAMENT POKAZOWY, KTÓRY ZOSTAŁ PRZYGOTOWANY DLA NEXO APARTAMENTY INWESTYCJNE - zdjęcie główne

NEXO Apartamenty Inwestycyjne to rozwinięcie projektu NEXO Apartamenty na Klifie cieszącego się bardzo dużym zainteresowaniem. Zrealizowane kameralne osiedle mieszkaniowe zachwyciło Klientów z całej Polski, którzy wybrali Puck jako swój Second Home.

NEXO Apartamenty Inwestycyjne zaprojektowane zostały w klimacie letniego, nadmorskiego kurortu. Wyróżniać je będzie wysoka jakość wykonania, przemyślany projekt lokali, różne standardy wykończenia dodatkowego oraz starannie zaprojektowana przestrzeń wspólna.

W ofercie NEXO Apartamenty Inwestycyjne znajdują się obecnie lokale 1-, 2- i 3-pokojowe z przestronnymi balkonami, tarasami, a także ogródkami o powierzchni do 130 m2. Planowane jest również 56 miejsc postojowych w podziemnych halach garażowych (etap I obejmuje 28 miejsc postojowych zlokalizowanych w budynku EF) oraz 16 zewnętrznych miejsc postojowych.

Poniższe zdjęcia prezentują apartament pokazowy, który został zaaranżowany oraz zrealizowany w oparciu o standard wykończenia pod klucz dla NEXO Apartamenty Inwestycyjne.

 Oferta przygotowana dla Klientów przez ALLCON dla tej inwestycji zawiera 2 standardy wykończenia:

  1. Standard inwestycyjny z terminem realizacji 31 maja 2021, który obejmuje wykończenie lokalu w zakresie zawierającym:

∙ wykończenie łazienki

∙ położenie posadzek (panele o podwyższonej odporności)

∙ malowanie ścian i sufitów

∙ montaż drzwi wewnętrznych

∙ oprawy oświetleniowe

  1. Standard pod klucz z terminem realizacji 30 czerwca 2021, z którego szczegółami można się zapoznać kontaktując się z Biurem Sprzedaży ALLCON w Gdyni.

Na terenie NEXO Apartamenty Inwestycyjne planowane są dodatkowe udogodnienia, które uatrakcyjnią ofertę niezależnie od pory roku i warunków pogodowych. Dla właścicieli apartamentów I etapu (budynek EF) zaplanowana została strefa saun. Dla właścicieli II etapu (budynek GH) strefa klubowa w części przeznaczona dla dzieci. We wszystkich budynkach znajdą się ogólnodostępne miejsca na rowery oraz sprzęt wodny.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem.