ATRIUM OLIVA - Dni Otwarte - zdjęcie główne

Atrium Oliva jest kameralną inwestycją mieszczącą się przy ulicy Artura Grottgera 15. W sąsiedztwie znajduje się Trójmiejski Park Krajobrazowy oraz - w odległości kilkuminutowego spaceru - zlokalizowane jest biznesowe centrum Gdańska. Ta doskonała lokalizacja idealnie wpisuje się w koncepcję 15-minutowego miasta.

Inwestycja przyciąga uwagę nie tylko wyjątkowym położeniem, ale również ponadczasową architekturą. Wysoki standard wykończenia, zastosowane innowacje oraz ekologiczne rozwiązania – potwierdzone certyfikatem BREEAM - zapewniły Atrium Oliva międzynarodową nagrodę European Property Awards 2022-2023. Dodatkowo inwestycja otrzymała wyróżnienie FIVE STAR, stając się tym samym najlepszą inwestycją w Europie w swojej kategorii.

Atrium Oliva w swojej ofercie posiada apartamenty: 1-, 2-, 3-, 4- oraz 5- pokojowe o metrażach od 36 m2 do 128 m2, do których przynależą balkony oraz ogródki z tarasami o powierzchni nawet do 110 m2. Dostępne w sprzedaży apartamenty posiadają funkcjonalne rozkłady oraz (w przypadku największych lokali) ekspozycję na trzy strony świata.

Inwestycja mieszcząca się przy rogu ulic Bażyńskiego i Grottgera to nie tylko apartamenty, ale również szereg udogodnień dla mieszkańców, wśród których można wymienić: salę klubową, salę fitness, saunę oraz tężnię solankową. Przestrzenie te dają możliwość zadbania zarówno o formę fizyczną oraz gwarantują przestrzeń do wyciszenia.  

Podczas Dni Otwartych Inwestycji w godzinach od 10:00 do 16:00 Doradcy ds. Sprzedaży zaprezentują gotowe apartamenty, opowiedzą o zastosowanych innowacyjnych rozwiązaniach i odpowiedzą na Państwa pytania. W trakcie wydarzenia będą mieli Państwo również możliwość zarezerwowania apartamentów oraz dostosowania oferty do indywidualnych potrzeb.

Zachęcamy do udziału w wydarzeniu. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, zachęcamy do wcześniejszego zapisu - rezerwacji można dokonać TUTAJ.