Atrium Oliva Najciekawszą Inwestycję Mieszkaniową Trójmiasta? Zachęcamy do głosowania! - zdjęcie główne

Plebiscyt można śledzić na stronie trojmiasto.pl.  Biorą w nim udział inwestycje, które otrzymały pozwolenie na użytkowanie pomiędzy 1 stycznia a 31 grudnia 2023 roku i powstały na terenie Gdańska, Sopotu lub Gdyni. Do 21 marca można codziennie oddawać jeden głos na wybrany projekt.

Wzorem lat ubiegłych, w plebiscycie nie zabrakło inwestycji ALLCON. Tym razem są to apartamenty Atrium Oliva w Gdańsku, które zostały już uhonorowane międzynarodową nagrodą European Property Awards w kategorii Residential Development 20+ Units.

Atrium Oliva to innowacyjny projekt premium, w którym kluczową rolę odgrywa well-being mieszkańców, rozumiany jako: zdrowie, komfort i dobre relacje. Koncepcję architektoniczną oparto m.in. na badaniach z zakresu neuroarchitektury na temat wpływu przestrzeni na mózg. Wśród wielu udogodnień w projekcie znalazły się m.in. tężnie, wykorzystywane do tej pory wyłącznie w uzdrowiskach i hotelach SPA. W trosce o zdrowie przyszłych mieszkańców zweryfikowaliśmy jakość okolicznego powietrza i natężenie hałasu w okolicy - wyniki są celujące.

- Chcieliśmy wykorzystać bardzo dogodne warunki naturalne do stworzenia projektu, w którym będzie się dobrze żyło. Realizacja tego celu wymagała pracy kilkudziesięciu specjalistów z różnych dziedzin. Projekt był dopracowywany zarówno pod kątem architektury, jak i ekologii, certyfikowanych materiałów, innowacji i udogodnień – mówi Anna Maj, rzecznik prasowy ALLCON.

Ukoronowaniem wielomiesięcznej współpracy specjalistów z różnych dziedzin jest certyfikat BREEAM – rzetelny dowód realizacji najwyższego standardu inwestycji oraz troski o ekologię i dobre samopoczucie mieszkańców.

Głosy na Atrium Oliva można oddawać TUTAJ.