Biura Sprzedaży otwarte - zapraszamy do umówienia spotkania - zdjęcie główne

Miło nam poinformować, że biura sprzedaży: Gdynia Redłowo (ul. Łużycka 6A), Gdańsk Wrzeszcz (al. Jana Pawła II 3C) oraz Gdańsk Zaspa są otwarte.

Aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo Klientom obecnie spotkania z Doradcami możliwe są jedynie po wcześniejszym umówieniu spotkania.

W trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo stosujemy specjalne środki ostrożności (każde pomieszczenie jest dezynfekowane przed wizytą Klienta, nasi Doradcy noszą maseczki oraz rękawiczki jednorazowe oraz jest zapewniona co najmniej 1,5 m odległość między Klientem a Doradcą). Zapewniamy Państwu na miejscu w biurze niezbędne środki bezpieczeństwa (maseczki, rękawiczki jednorazowe, płyn do dezynfekcji) oraz pełen komfort rozmów.

Wprowadziliśmy także możliwość spotkań online z naszymi Doradcami w formie prostych w obsłudze i nie wymagających instalowania dodatkowego oprogramowania wideorozmów. Nasi Doradcy chętnie przeprowadzą Państwa przez ten proces. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego, poprzez formularz na stronie lub poprzez LiveChat w celu umówienia połączenia z Doradcą lub spotkania w biurze sprzedaży. 

Informujemy, że realizacja naszych inwestycji przebiega zgodnie z planem, a odbiory mieszkań odbędą się w zakładanych terminach. Jeszcze w maju planowane są odbiory na inwestycji NEXO Apartamenty na Klifie w Pucku. 

Cały czas możliwe jest również odwiedzenie naszych gotowych

 

Przed umówieniem spotkania w biurze lub na budowie bardzo prosimy o wcześniejszy kontakt z naszymi doradcami

Zapraszamy do kontaktu: 

Biuro Gdańsk Wrzeszcz (inwestycje: Młyny Gdańskie, Kamienice Malczewskiego 2, Domy Malczewskiego) - zapraszamy od 9:00 do 17:00 po wcześniejszym umówieniu się

 

Biuro Gdańsk Zaspa (inwestycja: Tarasy Bałtyku) - zapraszamy od 9:00 do 17:00 po wcześniejszym umówieniu się

 

Biuro Gdynia (inwestycje: Osiedle Gdyńskie, NEXO Apartamenty na Klifie) - zapraszamy od 9:00 do 17:00 po wcześniejszym umówieniu się

 

Zachęcamy także do umówienia spotkania online z naszym doradcą bez wychodzenia z domu.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem.