Gdzie mieszkają najszczęśliwsi gdańszczanie? - zdjęcie główne

Najlepsze Cechy Moreny i Jasienia

Badania jakości życia przeprowadzone przez Trojmiasto.pl jednoznacznie potwierdzają, że Morena to miejsce, gdzie mieszkańcy są najszczęśliwsi. Doceniają oni lokalne usługi, rozwiniętą komunikację miejską i infrastrukturę drogową. Jednak to nie wszystko - tutejsze zadowolenie z życia przewyższa oczekiwania mieszkańców innych dzielnic, takich jak Przymorze, Zaspa czy Wrzeszcz.

Z kolei Jasień, dynamicznie rozwijająca się dzielnica, przyciąga uwagę przede wszystkim zielonymi terenami i spokojem. Jest to idealne miejsce dla rodzin oraz osób ceniących sobie aktywny tryb życia i otaczające naturę.

"Morenowy Jasień" - unikalna Lokalizacja

Tak - z przymrużeniem oka - można określić lokalizację na granicy dwóch dzielnic. Choć panuje tu sielska atmosfera Jasienia, jest również bardzo dobry dostęp do infrastruktury komunikacyjnej. Aleja Pawła Adamowicza pozwala szybko dojechać do centrum Wrzeszcza, Gdańska Głównego oraz Obwodnicy Trójmiasta. Sprawną komunikację zapewnia też bliskość przystanków tramwajowych (Stolema i Łabędzia) i autobusowych oraz dwóch stacji Pomorskiej Kolei Metropolitarnej (Jasień i Brętowo). W otoczeniu znajdują się m.in. galeria handlowa, przychodnia, szkoła, żłobek, przedszkole i siłownia. Mieszkańcy "Morenowego Jasienia" żyją też w otoczeniu przyjemnych terenów spacerowych i rekreacyjnych. W okolicy znajdują się m.in. Trójmiejski Park Krajobrazowy, Multipark Morena oraz zbiorniki wodne.

LINEA – usługi dopełniają wizję dewelopera

ALLCON postanowił wzbogacić tę ofertę dodatkowymi lokalami usługowymi, które powstaną na terenie osiedla LINEA. W planach są zarówno sklepy, jak i restauracja. Do lata 2025 roku deweloper zrealizuje również Dolinę Potoku, czyli unikalną, zieloną przestrzeń o powierzchni ponad 7 tys. m kw. Będzie to urozmaicona polana piknikowa z małą architekturą, idealna do odpoczynku, spacerów z psem, aktywności na świeżym powietrzu oraz integracji przy sąsiedzkim grillu.

Połączenie wszystkich wymienionych cech "Morenowego Jasienia" sprawia, że w tej okolicy dobrze się żyje, a mieszkańcy tworzą zgraną i wspierającą się społeczność.

Klasyczna elegancja

LINEA została zaprojektowana w nurcie klasycznej elegancji i ponadczasowości. Jasne, 4- i 5-piętrowe budynki zostały urozmaicone roślinnością na dachach i grafitowymi zdobieniami. Klatki schodowe zdobią wielkoformatowe grafiki artysty Jędrzeja Ugorenko. Mieszkania na parterze posiadają z kolei ogródki do 84 m kw. ALLCON w swoich projektach stawia nie tylko na estetykę, ale też na funkcjonalność, dlatego we wnętrzach wykorzystano sprawdzone i trwałe materiały, jak gres, beton, szkło oraz stal lakierowana, którą zestawiono z ciepłem drewna dębowego. Dla mieszkańców stworzono także przestronne hale garażowe, komórki lokatorskie oraz pomieszczenia na rowery i wózki.

Standard ALLCON

Nasze ponad 33 letnie doświadczenie przekłada się na wysoką jakość produktów oraz obsługi klienta. W naszych projektach stawiamy na estetykę, funkcjonalność oraz komfort życia.

LINEA to nie tylko nowoczesna architektura, ale przede wszystkim przemyślane rozwiązania, które zapewniają wygodę i komfort codziennego życia. Dla naszych klientów przygotowaliśmy różnorodną ofertę mieszkań, dostosowującą się do różnych potrzeb i preferencji. – opowiada Marta Drozd-Piekarska Zastępca Dyrektora ds. Sprzedaży. To ostatnia szansa, by zamieszkać na "Morenowym Jasieniu"! Przedostatni budynek LINEI już w sprzedaży. Mieszkania będą gotowe do odbioru w IV kwartale 2025 roku. – dodaje.

Dołącz do wyjątkowej społeczności, którą tworzą mieszkańcy LINEI i odkryj, dlaczego Morena i Jasień są miejscami, gdzie warto mieszkać! Skontaktuj się z nami już dziś i zarezerwuj swoje wymarzone mieszkanie w LINEI.