Innowacyjne inwestycje ALLCON - zdjęcie główne

Innowacyjne lokalizacje

Lokalizacja to jedna z najważniejszych cech nieruchomości. Atrakcyjnie położone mieszkanie z roku na rok zyskuje na wartości. Aktualnym problemem, z którym mierzą się deweloperzy jest jednak limit gruntów pod zabudowę. Najlepsze działki w miastach są zazwyczaj niedostępne. Siłę doświadczonych inwestorów stanowią budowane przez lata banki ziemi oraz zmysł do odkrywania terenów z potencjałem. Realizują oni nowatorskie projekty w miejscach zapomnianych, nadając im nowe życie. W ten sposób powstają modne punkty na mapie miast, w których wartość nieruchomości rośnie. ALLCON buduje obecnie inwestycję Młyny Gdańskie w dzielnicy Siedlce, sąsiadującej bezpośrednio ze Śródmieściem. To centrum miasta, ale znacznie bardziej zielone i spokojne. Dynamiczne zmiany, jakie przechodzą ostatnio Siedlce pozwalają przypuszczać, że wartość tutejszych nieruchomości będzie rosnąć.

Pomysłowe udogodnienia i nieszablonowe projektowanie

Projektanci innowacji nieustannie podnoszą poprzeczkę wyżej. Priorytetem jest zawsze komfort i zadowolenie użytkownika. Nowoczesna osiedla posiadają więc coraz więcej przydatnych udogodnień, jak prywatny fitness, sauny, strefa klubowa z bilardem, strefa coworkingowa czy samoobsługowe stacje rowerowe. Dzięki nim, mieszkańcy zyskują dodatkową, funkcjonalną przestrzeń do aktywności, relaksu i pracy. Specjaliści ALLCON dużo uwagi poświęcają też budowaniu dobrych relacji na osiedlu. Sprzyja im zrównoważony projekt, który uwzględnia potrzeby wielu użytkowników. Atrium Oliva zostało zaprojektowane na wzór klasycznych domów atrialnych. W centrum znajdzie się obniżone terenowo, zielone patio, będące wspólną przestrzenią do odpoczynku, spacerów i poznawania się. Dodatkowym, oryginalnym udogodnieniem w Atrium Oliva będzie tężnia solankowa, która wprowadzi do strefy relaksu nadmorski mikroklimat.

Technologie przyjazne środowisku i oszczędnościom

W ALLCON kierujemy się troską o ekologię zarówno na etapie planowania, jak i realizacji inwestycji. Podjęliśmy starania o międzynarodowe certyfikaty BREEAM dla Atrium Oliva. W naszych projektach uwzględniamy postępowe rozwiązania, takie jak: panele fotowoltaiczne, zielone dachy oraz ładowarki do aut elektrycznych. Wnętrza wykańczamy naturalnymi i trwałymi materiałami. W strefach zewnętrznych nasi architekci krajobrazu tworzą przestrzeń przyjazną mieszkańcom i zwierzętom, z wykorzystaniem starannie dobranej roślinności, która jest atrakcyjna przez cały rok. Montujemy budki dla ptaków i hotele dla owadów. W trosce o przyrodę oraz kieszenie przyszłych mieszkańców, w częściach wspólnych instalujemy nowoczesne oświetlenie LED oraz stosujemy technologie energii odnawialnej w windach. Wierzymy, że odpowiedzialne projektowanie pozwala zbudować lepszą przyszłość.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem.