Już wkrótce ruszy sprzedaż nowego etapu NEXO Apartamenty Inwestycyjne - zdjęcie główne

Kompleks Apartamentów Inwestycyjnych NEXO powstaje na puckim klifie, zaledwie 50 metrów od morza. Lokale wyróżniać będzie doskonała lokalizacja. W zaledwie 7 minut można dojść do mariny, wypożyczalni sprzętu wodnego i restauracji czynnych przez cały rok. Naprzeciwko inwestycji znajduje się bezpośrednie zejście na plażę.

Dynamiczny rozwój Pucka w ostatnich latach sprawia, że coraz więcej turystów wybiera to miasto jako cel podróży. Miasteczko oferuje wiele atrakcji i jest doskonałym miejscem do nauki windsurfingu. Piękne widoki, piaszczyste plaże i czysta woda zachęcają do letniego wypoczynku, a sama Zatoka Pucka uznawana jest za jeden z najlepszych akwenów wodnych do uprawiania sportów wodnych w środkowo-wschodniej Europie.

Puck jest miasteczkiem całorocznym, co oznacza, że jest atrakcyjny również poza sezonem letnim. W przeciwieństwie do miejscowości na półwyspie Helskim, w okresie jesienno-zimowym miasteczko tętni życiem. Większość restauracji, pubów czy kawiarni jest otwarta, a muzea i inne miejsca kultury zachęcają do zwiedzania i odwiedzin.

Klienci coraz częściej decydują się na zakup nadmorskich lokali w celach inwestycyjnych. Puck, ze względu na swoją lokalizację oraz ilość oferowanych atrakcji, jest doskonałym miejscem do zakupu apartamentu dla siebie, jak również pod wynajem.

Już wkrótce start sprzedaży nowego etapu.

Już wkrótce ruszy sprzedaż nowego etapu inwestycji NEXO Apartamenty Inwestycyjne, położonej 50 metrów od brzegu Zatoki Puckiej i jej piaszczystej plaży. Budynek GH, wchodzący w skład inwestycji NEXO, wyróżniać się będzie wysoką jakością wykonania oraz starannie zaprojektowaną przestrzenią wspólną. Zaplanowano budowę 50 lokali od 26 do 35 m² z przestronnymi balkonami, tarasami i ogródkami. Na przyszłych właścicieli, oprócz podziemnych miejsc parkingowych i komórek lokatorskich, czekać będzie strefa klubowa w części przeznaczona dla najmłodszych.

Nadmorskie apartamenty inwestycyjne NEXO można traktować jako własną bazę wypoczynkową lub przeznaczyć na całoroczny wynajem. Inwestycja jest wyposażona w recepcję prowadzoną przez podmiot, z którego usług będzie można skorzystać w zakresie pośrednictwa i zarządzania procesem wynajmu.

Zapisz się, by poznać ofertę zanim trafi do przedsprzedaży.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem.