LINEA - przedostatni budynek już w sprzedaży - zdjęcie główne

Budowa LINEI rozpoczęła się w 2021 roku. Nowa inwestycja szybko podbiła serca naszych Klientów, którzy docenili jej przyjazną architekturę i lokalizację. Obecnie realizujemy już przedostatni budynek z tego projektu.

Przypomnijmy, że inwestycja powstaje przy jednej z głównych arterii Gdańska – alei Pawła Adamowicza. To adres, który umożliwia szybki dostęp do Śródmieścia, Wrzeszcza i innych dzielnic, a także do Obwodnicy Trójmiasta. W pobliżu znajdują się przystanki komunikacji miejskiej oraz aż dwie stacje Pomorskiej Kolei Metropolitarnej (PKM).

Poza lokalami usługowymi na terenie LINEI, w bliskim sąsiedztwie osiedla znajdują się m.in. sklepy, apteki, restauracje i siłownia. Nie brakuje również infrastruktury dla rodzin z dziećmi. Z inwestycji można dojść spacerem do przedszkola, boiska sportowego oraz placów zabaw. W tej okolicy znajduje się ponadto Multipark Morena z wieloma atrakcjami dla najmłodszych, nastolatków i dorosłych.

Dodatkowym udogodnieniem dla mieszkańców inwestycji LINEA będzie Dolina Potoku, czyli ok. 7 tysięcy m² zielonej przestrzeni rekreacyjnej. Będzie to miejsce przeznaczone do sąsiedzkiej integracji, pikników, zabawy z dziećmi czy spacerów z psem.

Wprowadziliśmy do oferty kolejne 55 mieszkań. Do wyboru są lokale o metrażu od 43 do 93 m²; 2-, 3- i 4-pokojowe, z balkonami lub ogródkami do 83 m². Mieszkania będą gotowe do odbioru w grudniu 2025 roku.

Oferta mieszkań z budynku B znajduje się TUTAJ.