Marzysz o własnym M w Gdańsku? Trwa letnia oferta specjalna - zdjęcie główne

LINEA to nowoczesne i komfortowe osiedle, które harmonijnie łączy najlepsze cechy dzielnic Moreny i Jasienia. Znajduje się przy Alei Pawła Adamowicza, co gwarantuje doskonałe połączenia komunikacyjne z całym miastem, w tym szybki dojazd do Śródmieścia i Wrzeszcza. Mieszkańcy osiedla mogą cieszyć się pełną gamą udogodnień - od sklepów, przez restauracje, po centra sportowo-rekreacyjne. 

Idealne Miejsce dla Rodzin

W najbliższej okolicy nie brakuje szkół i przedszkoli, co w połączeniu ze spokojem i otoczeniem pełnym zieleni, sprawia, że LINEA to idealne miejsce dla rodzin. Tylko 10 minut spacerem od osiedla znajduje się Multipark Morena, oferujący atrakcje takie jak skate park, zjeżdżalnie i linarium. Okoliczne szlaki turystyczne prowadzące do Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego to doskonała okazja do rowerowych wycieczek i spacerów.

Przestrzeń do Wypoczynku i Rekreacji

Na terenie osiedla planujemy zrealizować wyjątkową Dolinę Potoku. Na ponad 7 tysiącach metrów kwadratowych zielonej polany mieszkańcy będą mogli odpoczywać, spacerować z psami, organizować pikniki i zabawy dla dzieci. To idealne miejsce do integracji sąsiedzkiej lub relaksu po pracy.

Skorzystaj z Letniej Oferty Specjalnej

Limitowana letnia oferta obejmuje 15 mieszkań: 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych w budynkach C i B. To wyjątkowa okazja, aby kupić swoje wymarzone mieszkanie nawet o 25 000 zł taniej! Wszystkie mieszkania objęte promocją można zobaczyć TUTAJ.