Gotowe mieszkania i domy w Gdańsku i Gdyni teraz w promocyjnej cenie. - zdjęcie główne

To już ostatnia szansa na to, by zamieszkać na osiedlu Kamienice Malczewskiego 2 w Gdańsku. W sprzedaży pozostały 3 ostatnie gotowe mieszkania o metrażu od 74 do 89 m2, które można teraz zakupić z nawet 35 000 zł rabatem.

Kurczy się również oferta gotowych domów przy ul. Na Zboczu, które wchodzą w skład tego starannie zaprojektowanego i kameralnego osiedla. Obecnie w sprzedaży pozostają już tylko trzy 5-pokojowe domy o powierzchni od 225 do 239 m2 z dwustanowiskowym garażem, ogrodem, narożnym tarasem i instalacją kominkową w salonie. Dodatkowym atutem jest wysokie na prawie 5 metrów pomieszczenie w części podziemnej, które można zaaranżować jako prywatną saunę, siłownię czy inną dostosowaną do własnych potrzeb przestrzeń. Dom 8A obecnie można nabyć w promocyjnej cenie 1 490 000 zł. Ogromnym atutem inwestycji jest wyjątkowa lokalizacja, jedynie 2 km od ścisłego centrum Gdańska. Zapewnia ona mieszkańcom niezależność oraz szybki dostęp do licznych atrakcji, jednocześnie pozwalając zachować komfort i spokój mieszkania w zaciszu kameralnego osiedla.

Osiedle Gdyńskie to kameralne i bezpieczne miejsce z dużą ilością wewnętrznych terenów zielonych. Otoczenie lasu, 3 place zabaw oraz 1,5 km do morza zapewniają wiele możliwości spędzania wolnego czasu. Zachęcamy do zapoznania się z promocyjną ofertą 2 ostatnich mieszkań:

  • słoneczne 3-pokojowe (56 m2) z widokiem na las
  • atrakcyjne 2-pokojowe (45 m2) o funkcjonalnym rozkładzie

Promocyjna cena zawiera miejsce postojowe w podziemnej hali garażowej oraz boks na akcesoria samochodowe.

 

Rezerwacja mieszkań i domów jest bezpłatna. Spotkania w Biurze Sprzedaży oraz na terenie inwestycji odbywają się z zachowaniem wszelkich niezbędnych środków ostrożności. Istnieje również możliwość spotkania online.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem.