MŁYNY GDAŃSKIE – OSTATNIE GOTOWE APARTAMENTY W OFERCIE - zdjęcie główne

Młyny Gdańskie zostały zaprojektowane z myślą o koneserach codzienności, ceniących jakość w każdym aspekcie życia. Stylowo urządzone wnętrza, zachęcają do spotkań z przyjaciółmi przy dobrej kawie lub podczas partii w bilarda. W pełni wyposażona sala fitness oraz strefa kardio pozwolą zadbać o zdrowie i formę w dogodnym momencie.

Dodatkowym udogodnieniem dla mieszkańców inwestycji jest bliskość sklepów, salonów kosmetycznych, szkół oraz przychodni. Część z nich jest zlokalizowana na teresnie samego osiedla. 

Różnorodne udogodnienia i wyjątkowa architektura zostały szybko docenione przez liczne grono klientów za sprawą których w ofercie zostały ostatnie apartamenty znajdujące się obecnie w ofercie specjalnej.

Unikalna oferta apartamentów 4- pokojowych skierowana jest do osób poszukujących ustawnych, strefowanych przestrzeni gdzie część dzienna jest oddzielona od części nocnej. Każdy z apartamentów posiada salon z aneksem kuchennym o powierzchni do 31 m2, 2 łazienki, 3 sypialnie oraz balkon o metrażu do 17 m2.

Oferta specjalna dostępnych apartamentów znajduje się TUTAJ.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszymi Doradcami ds. Sprzedaży w celu umówienia się na prezentację apartamentów na terenie inwestycji:

gdansk@allcon.pl
58 888 25 52