Młyny Gdańskie z tytułem Budowa Roku 2022 - zdjęcie główne

Budowa Roku to konkurs organizowany przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa, w którym nagrody przyznawane są najbardziej wyróżniającym się obiektom i procesom budowlanym realizowanym w Polsce.

Budowa Roku 2022 I stopnia została przyznana inwestycji Młyny Gdańskie. Nagroda ta jest potwierdzeniem profesjonalizmu zespołu w podejściu do wyzwań wynikających z procesu budowy. Na ocenę wpłynęły sprawne rozwiązania problemów technicznych, jak i wysoka jakość wykonania połączona z innowacyjno-ekologicznymi rozwiązaniami na terenie osiedla.

Oprócz wyjątkowej lokalizacji (2 km od Głównego Miasta), inwestycję wyróżnia unikalna architektura, doskonale wkomponowana w otoczenie, wewnętrzny dziedziniec otulony zielenią z kaskadą wodną oraz udogodnienia dla mieszkańców (strefa fitness i cardio, sala klubowa z bilardem).

Dziękujemy całemu zespołowi oraz wszystkim osobom zaangażowanym w proces realizacji Młynów Gdańskich. To bardzo ważne wyróżnienie tej inwestycji, która już wcześniej zyskała uznanie wśród Klientów, czego dowodem są tytuły „Inwestycja Roku 2021” (OBIDO.pl) czy „Najciekawsza Inwestycja Mieszkaniowa 2022 roku” (Trojmiasto.pl).

Aktualna oferta gotowych apartamentów w Młynach Gdańskich znajduje się TUTAJ.