Młyny Gdańskie zachwycają już pierwszych właścicieli - zdjęcie główne

Młyny Gdańskie to kameralne osiedle posiadające w swojej ofercie mieszkania 1, 2, 3, 4 oraz 5 pokojowe. Swoją zróżnicowaną ofertą zachęca do zakupu zarówno pierwszego mieszkania, jak również przyszłościowego o znacznie większym metrażu.Ta zaledwie 2 etapowa inwestycja kryje w sobie liczne udogodnienia. Zaliczyć możemy do nich strefę fitness, salę klubową, recepcję, lokale usługowe czy też tereny zielone inspirowane historycznymi winnicami. Szczególnym, niezwykle cennym akcentem obrazującym wyjątkowość inwestycji jest wkomponowany w elewację młyn, nawiązujący do historycznego Wielkiego Młyna.

Ta niezwykle malownicza inwestycja powstaje w miejscu oddalonym zaledwie 2 km od historycznego, tętniącego życiem Starego Miasta. Dojazd do centrum Gdańska samochodem czy też komunikacją miejską zajmuje jedynie kilkanaście minut. Niebywałym atutem lokalizacji jest również niedaleka odległość do Obwodnicy Trójmiasta (S6) zapewniającej dogodną komunikację z sąsiednimi miastami, jak również sąsiedztwo Drogi Ekspresowej S7 umożliwiającej dojazd do samej Warszawy.

Zlokalizowana w niedalekim sąsiedztwie zabytkowego centrum miasta inwestycja Młyny Gdańskie umożliwia nie tylko rewelacyjny dostęp do śródmiejskich dóbr, ale co ważne gwarantuje spokój i  kameralność.

Aktualna oferta dostępnych mieszkań znajduje sie TUTAJ.