x

W trosce o komfort i bezpieczeństwo Klientów, obecnie spotkania z Doradcami w Biurze Sprzedaży lub na terenie inwestycji możliwe są jedynie po wcześniejszym umówieniu się.

Dowiedz się więcej
Najciekawsza inwestycja mieszkaniowa 2018 - plebiscyt Trojmiasto.pl - zdjęcie główne

Od 25 marca do 7 kwietnia 2019 roku czytelnicy Trojmiasto.pl mogą głosować na „Najciekawszą inwestycję mieszkaniową 2018”.

To 8 edycja tego konkursu, podczas którego o palmę pierwszeństwa walczą inwestycje z Gdańska, Gdyni i Sopotu. W tegorocznym plebiscycie redakcja Trojmiasto.pl nominowała tylko 60 wybranych inwestycji, które uzyskały pozwolenie na użytkowanie w 2018 roku. W rzeczywistości w prowadzonym w Trojmiasto.pl katalogu inwestycji mieszkaniowych jako zakończone w 2018 roku oznaczonych było prawie 120 inwestycji.

Miło nam poinformować, że w tym roku aż 4 inwestycje mieszkaniowe Allconu zostały wyróżnione i biorą udział w plebiscycie na „Najciekawszą inwestycję mieszkaniową 2018”. I oczywiście gorąco zachęcamy do oddania głosu na:

 

Głosować można codziennie do 7 kwietnia włącznie. Oddać swój głos można z każdego urządzenia na jedną inwestycję. Wyniki poznamy już 9 kwietnia - zostaną one opublikowane na portalu Trojmiasto.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem.